10 lecie firmy Top-Imprezy | Imprezy za free w Hospicjach i Domach Dziecka

10 lecie firmy Top-Imprezy.pl

10 lecie firmy Top-Imprezy jest znakomitą okazją nie tylko do czerpania dobra materialnego i zadowolenia po udanej imprezie, lecz także dawania potrzebującym. W miesiącu kwiecień 2017r. klaun Fred zagra 10 imprez - przedstawienia dla dzieci w hospicjach i domach dziecka zupełnie za darmo. Na chwilę obecną proszę o wskazanie instytucji z województwa: Podkarpackiego, Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Małopolskiego. Czy coś więcej od radości ( uśmiechu ) można dać nieuleczalnie chorym dzieciom jak i dzieciom w domach dziecka w trudnych dla nich sytuacjach życiowych?

Jak wskazać odpowiednie hospicjum lub dom dziecka do którego pojedzie zawodowy klaun Fred?

10 lecie firmy Top-Imprezy.pl daje Ci możliwość wyboru instytucji, do której już wkrótce pojedzie zupełnie za darmo klaun Fred. Podaję wskazówki krok po kroku, co należy zrobić, aby zapewnić dzieciom klauna Freda z programem scenicznym do 45 min. W programie między innymi przedstawienie komediowo - cyrkowe, iluzjonistyczne, pantomima, pokaz iluzji na wesoło. Jeśli warunki na to pozwolą, to klaun Fred wykona piękny pokaz dużych baniek mydlanych na patykach.

Najważniejsze wymogi wyboru domu dziecka lub hospicjum

1. Najpierw polub profil https://www.facebook.com/Bogdan-Michalec-klaun-wodzirej-konferansjer-prowadzenie-imprez-291390677584983/ i udostępnij post ze zdjęciem na profilu facebook https://bogdanmichalec.pl/10-lecie-firmy-top-imprezy-imprezy-free-hospicjach-domach-dziecka/wskazując wybrany przez Ciebie dom dziecka lub hospicjum z podaniem miejscowości.
2. Zadbaj o jak najwięcej polubień posta.
3. Na podstawie największej ilości polubień udostępnionego postu, wyłoni się 10 osób, które wskażą, dokąd klaun Fred pojedzie rozweselać dzieciom buziaczki.
4. Dom dziecka lub hospicjum nie może wykraczać poza województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie.
5. 15.03.2017 oznajmię w poście na facebooku wszystkie miejscowości i nazwy instytucji, do których dotrze do końca kwietnia klaun Fred.
6. Po naszej stronie będzie kontakt z instytucjami i ustalenie terminów przedstawienia.
7. Po udostępnieniu posta, nie zostaje Ci już nic innego, jak cieszyć się faktem, że dałeś radość chorym dzieciom w hospicjum lub w domu dziecka.
Po odwiedzeniu danej instytucji, będziesz mógł zobaczyć zdjęcia z wizyty klauna Freda na facebooku wykonane i udostępnione przez dom dziecka lub hospicjum.
Zobacz jaki program klauna za free.

Comments are closed.

Występy, pokazy, animacje i prowadzenie imprez jako konferansjer, wodzirej, animator, klaun Fred w miastach między innymi: Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Sanok, Jasło, Strzyżów, Łańcut, Gorlice, Dębica, Mielec, Jarosław, Stalowa Wola, Sandomierz, Zamość, Chełm, Krynica Zdrój, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, Wieliczka, Kraków, Bielsko Biała, Katowice, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Radom, Łódź, Warszawa, Opole, Wrocław, Kalisz, Kutno, Konin, Płock, Włocławek, Gniezno, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Leszno, Poznań, Bydgoszcz, Piła, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Stargard, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Międzyzdroje, Świnoujście, Słupsk, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Chojnice, Malbork, Elbląg, Włocławek, Płock, Ostróda, Olsztyn, Mikołajki, Giżycko, Łomża, Ełk, Suwałki, Augustów, Białystok, Siedlce, Biała Podlaska, Puławy, Kazimierz Dolny, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Śląskie, Podlaskie, Pomorskie, Mazowieckie, Cała Polska