10 lecie firmy Top-Imprezy | Imprezy za free w Hospicjach i Domach Dziecka

Jubileusz firmy Top-Imprezy.pl

 10 lecie firmy jest znakomitą okazją nie tylko do czerpania dobra materialnego i zadowolenia po udanej imprezie, lecz także dawania potrzebującym. W miesiącu kwiecień 2017r. klaun Fred zagra 10 imprez – przedstawienia dla dzieci w hospicjach i domach dziecka zupełnie za darmo. Wszystko w Państwa rękach. To od Was zależy w jakie miejsca zawita zabawny klaun Fred wraz z swoim programem. Na chwilę obecną proszę o wskazanie instytucji z województwa: Podkarpackiego, Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Małopolskiego. Czy można dać coś więcej od radości ( uśmiechu ) nieuleczalnie chorym dzieciom w domach dziecka w trudnych dla nich sytuacjach życiowych? Odrobina uśmiechu dla dzieci – dobro zawsze powraca.

Jak wskazać odpowiednie hospicjum lub dom dziecka do którego pojedzie zawodowy klaun Fred?

10 lecie firmy Top-Imprezy.pl daje Ci możliwość wyboru instytucji, do której już wkrótce pojedzie zupełnie za darmo klaun Fred. Podaję wskazówki krok po kroku, co należy zrobić, aby zapewnić dzieciom klauna Freda z programem scenicznym do 45 min. W programie między innymi przedstawienie komediowo – cyrkowe, iluzjonistyczne, pantomima, pokaz iluzji na wesoło. Jeśli warunki na to pozwolą, to klaun Fred wykona piękny pokaz dużych baniek mydlanych na patykach.

Najważniejsze wymogi wyboru domu dziecka lub hospicjum

1. Najpierw polub profil https://www.facebook.com/Bogdan-Michalec-klaun-wodzirej-konferansjer-prowadzenie-imprez-291390677584983/ i udostępnij post ze zdjęciem na profilu facebook https://bogdanmichalec.pl/10-lecie-firmy-top-imprezy-imprezy-free-hospicjach-domach-dziecka/wskazując wybrany przez Ciebie dom dziecka lub hospicjum z podaniem miejscowości.
2. Zadbaj o jak najwięcej polubień posta.
3. Na podstawie największej ilości polubień udostępnionego postu, wyłoni się 10 osób, które wskażą, dokąd klaun Fred pojedzie rozweselać dzieciom buziaczki.
4. Dom dziecka lub hospicjum nie może wykraczać poza województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie.
5. 15.03.2017 oznajmię w poście na facebooku wszystkie miejscowości i nazwy instytucji, do których dotrze do końca kwietnia klaun Fred.
6. Po naszej stronie będzie kontakt z instytucjami i ustalenie terminów przedstawienia.
7. Po udostępnieniu posta, nie zostaje Ci już nic innego, jak cieszyć się faktem, że dałeś radość chorym dzieciom w hospicjum lub w domu dziecka.
Po odwiedzeniu danej instytucji, będziesz mógł zobaczyć zdjęcia z wizyty klauna Freda na facebooku wykonane i udostępnione przez dom dziecka lub hospicjum. Dziel się dobrem z drugim człowiekiem. Czy w życiu jest coś bardziej cennego niż dawanie drugiemu człowiekowi?
Zobacz jaki program klauna za free.