Bogdan Michalec - One Mam Show - Klaun Fred z Mam Talent - Atrakcje dla dzieci na urodziny dziecka - animator na urodziny

Czym są animacje dla dzieci na urodzinach?

Animacje czasu wolnego zapoczątkowały ten rodzaj usług w hotelach, różnych kurortach zagranicznych, a ich zadaniem było zająć wolny czas dzieciom. Tak najszybciej mogę przybliżyć z kąd się wzięła nazwa. Kilkanaście lat temu, ten rodzaj pracy można już było zaobserwować w polsce. Kiedy Bogdan Michalec rozpoczynał przygodę z klaunadą w roku 2007r, nie było jeszcze takiej usługi jak animator dla dzieci. Byli wyłącznie wodzireje, konferanjserzy, dj-e. Oczywiście Klaun Fred początkowo mógł być kojarzony z animatorem czasu wolnego, ponieważ wirował na skraju wodzireja a animatora. Lecz szybko obrał właściwy kierunek przeobrażając swój program w pokaz na scenę. Co z animacją już nic wspólnego nie miało.

animator na urodziny dziecka

W jaki sposób na urodzinach dziecka można rozpoznać animacje?

animacje urodzinowe

W tej dziedzinie nie trzeba ukończyć wielu kierunków studiów czy habilitacji. Jeśli jakaś osoba, (zazwyczaj przebrana w kolorowy strój), zajmuje czas wolny dzieciom, to z pewnością jest to animator lub animatorka. Do zadań tej osoby jest robić wszystko, aby powierzona jej grupa dzieci miała jakieś zajęcie. Dlatego bez względu na płec, osoba ta wymyśla lub kopiuje od innych, jak zająć czas dzieciom podczas różnych wydarzeń. Jeśli widzimy, że osoba w kolorowym stroju zajmuje dzieciom czas poprzez zabawy z chustą, to możemy być pewni że robi to animator. Chcę podkreślić, że widziałem już w swojej karierze, że mistrzowie chusty klanzy potrafią przeciągać tę zabawę nawet do godziny. A gdzie są atrakcje dla dzeci? Dalej idące zajęcia w tej kategorii to z pewnością malowanie twarzy, które także wydaje się, że nie ma końca. Duże bańki mydlane lub takie stanowika np. podczas pikników także można wydłużać, do puki wystarcza płynu do baniek. Animatorka dziecięca wykorzystuje rywalizacje, jak przeciąganie liny, skoki w workach, jak i różne kolorowe tunele do przechodzenia dzieci wewnątrz. Nie ogranicza się także do organizowania różnych zabaw, konkursów dla dzieci, jak i wykonywania wspólnych prac artystycznych przy stoliku. Jednym słowem taka osoba może robić wszystko, aby dzieci się nie nudziły.

Na jakich wydarzeniach najczęściej można spotkać animatorów dziecięcych?

Podsumowanie animacji urodzinowych dla dzieci

Animacje dla dzieci trudno nazwać atrakcją, ponieważ wypiera ją profesjonalny klaun i fenomenalny pokaz dla dzieci. Natomiast zajmuje dzieciom czas, i zazwyczaj stać na nie duży procent społeczeństwa. A fakt powtarzania się tych samych animacji podczas różnych imprez skutkuje tym, że dzieci zwyczajnie się nudzą na takich spotkaniach. Mała kreatywność, a niemalże całkowity plagiat pomysłów animacyjnych oferuje małą różnicę usługi nawet na terenie całej polski. Jeśli animator szkoli animatora, ja tego nie będę już komentował jaka jest jakość animacji w Polsce. Sam wyciągnij wnioski! A jeśli stwierdzisz, że jednak wolisz coś świetnego niż tylko animacje, to kliknij wyżej w OFERTĘ.

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button