Bogdan Michalec Show - One Man Show - Atrakcje, Animator dla dzieci na urodziny, wesele, komunie, a także animator na imprezy firmowe

Kto to jest animator czasu wolnego?

Krótko i na temat odpowiem, że jest to osoba (pracownik), która zapewnia czas (rozrywkę) grupie w każdym wieku podczas różnych wydarzeń, jak i w punktach rekreacyjnych. Często Animator dla dzieci mówi o sobie, że jest klaunem, a czy klaun jest animatorem?

Na jakie wydarzenia jest zapraszany animator dla dzieci?

 • Urodziny
 • wesele
 • pikniki i festyny
 • dzień dziecka
 • andrzejki
 • mikołajki
 • bale karnawałowe
 • sylwestra
 • jubileusze
 • imprezy firmowe

Dla kogo aniamacje dla dzieci?

 • firmy
 • instytucje
 • organizacje
 • sponsorzy
 • osoby prywatne

Co ma do zaoferowania animator dla dzieci?

 • zabawy, tańce i konkursy ruchowe jak i sportowe
 • malowanie twarzy, ciała lub włosów
 • duże i małe bańki mydlane
 • chustę animacyjną klanzy
 • watę cukrową
 • popcorn
 • urządzenia rekreacyjne
 • mini nagłośnienie
 • inne atrakcje dla dzieci

W jakich miastach można wynająć animatora dla dzieci?

Animator dla dzieci najbliżej ma do miasta Rzeszów w Podkarpackim, lecz chętnie dojedzie do innych dużych jak i małych miast, oraz wszystkich mniejszych miejscowości w całej Polsce.

animator na imprezy firmowe
animator na urodziny

Jakie cechy osobowości powinien posiadać animator dziecięcy?

Jakiego wybrać animatora na urodziny dziecka?

Animatorów na urodziny dziecka w Polsce jest bardzo dużo. Jednak który będzie najlepszy? Jaki animator sprosta Twoim oczekiwaniom na urodzinach dziecka? Jeśli podczas przyjęć urodzinowych nie macie większych oczekiwań od animatorów czasu wolnego niż tradycyjnie skopiowane w całej Polsce zabawy, konkursy, malowanie twarzy, zabawy z chustą i bańki to będzie strzał w dziesiątkę. Natomiast, jeśli szukacie świetnych atrakcji na urodziny to zamiast standardowych animacji co powiecie na wynajęcie klauna na urodziny, który nazywa się klaun Fred-Bogdan Michalec.

Jaki animator na wesele dla dzieci będzie odpowiedni?

Animacje weselne dla dzieci stały się bardzo modne. Rodzice zaprowadzają dzieci do animatorów weselnych, a sami mają trochę czasu na dobrą zabawę. Nikt tak naprawdę nie kontroluje animatorów weselnych. Jaki program na weselu mieli wykonać animatorzy dla dzieci? A jaki wykonali? Zazwyczaj tylko dzieci są świadkami pełnego lub cząstkowego czasu na weselu spędzonego przez animatorów czasu wolnego. W tym przypadku podobnie jak wyżej odpowiem, że żaden animator na weselu nie zdoła zapewnić takich atrakcji, jakie zapewni cyrkowy klaun Fred-Bogdan Michalec. Jeśli nie wierzysz, to przekonaj się sam, wchodząc na poszczególne strony tego serwisu, zapoznając się pełną ofertą artysty.

Który animator na komunię dziecka będzie najlepszy?

Wybacz, lecz tym razem także będę zmuszony wskazać na najlepszą atrakcję dla dzieci podczas komunii. Będzie to show dla dzieci w wykonaniu Bogdana Michalec, który występuje w roli klauna Freda. Tutaj także brak jest miejsca na „odgrzewanie kotleta” w postaci animacji, baniek, chusty, itp. Najbardziej udana komunia dla dzieci będzie tylko wtedy, kiedy wynajmiesz na nią klauna Freda.

animator na wesele

Czy animator na piknik lub festyn będzie dobrym rozwiązaniem?

Tak, pod warunkiem że animacje dla dzieci na pikniku będą zaplanowane wśród innych atrakcji na placu nie daleko od wszystkich urządzeń rekreacyjnych. Na scenę sugeruję wynająć klauna lub komika z doświadczeniem. Prawdziwa klaunada lub stand Up zapewni Tobie jak i wszystkim widzom moc wrażeń, które na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników festynu.

Animator na dzień dziecka czy cyrkowy klaun?

Dzień dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem w firmie, w przedszkolu lub w szkole. Dni dziecka są także organizowane przez domy kultury jak i urzędy miast i gmin. Dlatego wynajmij sobie animatorów dla dzieci na imprezę pod scenę, aby animowali dzieci, a na scenę proponuję Ci wynająć śmiesznego klauna Freda, który był już w programie Mam Talent i nazywa się Bogdan Michalec. Ten klaun wie jak i imię sprawić, aby dzień dziecka przez najmłodszych był zapamiętany na bardzo długo.

Czy warto zaprosić animatora na andrzejki jak i bal karnawałowy dla dzieci?

Andrzejki w firmie jak i bale karnawałowe są specyficznymi imprezami organizowanymi wewnątrz obiektów na salach gimnastycznych. Organizator ma do wyboru wynająć animacje, wodzireja lub klaunadę. Wszystko zależy od podejścia organizatorów, ilości osób (dzieci) jak i budżetu przeznaczonego na andrzejki lub bal karnawałowy. Animatorzy na andrzejki i choinkę szkolną lub przedszkolną będą nieco tańsi od prawdziwego klauna, lub wodzireja. Jeśli Ci zależy na jakości, to dłużej się nie wahaj, lecz zamów zawodowca-Bogdana Michalec z Mam Talent. To gwarancja udanej imprezy.

animator na piknik lub festyn

Animator do przedszkola i szkoły – czy to dobry pomysł?

Kochani, w przedszkolu jak i w szkole nauczyciele posiadają studia i wykształcenie pedagogiczne, dlatego nie boję się użyć słowa, że nauczyciel w większości przypadku będzie lepszym animatorem niż dużo firm (agencji) animacyjnych. Swoją refleksję uzasadniam tym, że większość firm jak i agencje animacyjne nie spełniają żadnych norm, aby świadczyć usługi animacyjne. Kilkugodzinne szkolenia animatorów czasu wolnego dla młodych osób (studentów) nie można porównać do studiów nauczycieli w szkole lub przedszkolu. Użyje sformułowania-przedszkolni jak i szkolni animatorzy (nauczyciele) często mają większe doświadczenie w prowadzeniu różnych zabaw, tańców jak i konkurencji sportowych. Nauczyciele-animatorzy mają także chustę klanzy, często można spotkać także duże bańki mydlane jak i z maszyny. Często słyszałem od nauczycieli (animatorów), że korzystamy z firm jak i agencji animacyjnych tylko po to, aby prowadzący animatorzy byli innymi osobami niż nauczyciele na co dzień.

Animatorzy czasu wolnego w kolorowym przebraniu często swoje usługi nazywają klaunadą

Prawda czy fałsz! Lub ubaw „po pachy” kiedy osoba świadcząca usługi animacyjne często nie prowadzi działalności gospodarczej, a w opisie swojej usługi podaje informacje, że zapewni animacje jako klaun. Nic z tego nie rozumiem. Uważam, że animator niech będzie animacją dla dzieci, a klaun niech oferuje klaunadę. Takie są moje przemyślenia związane z kolorowymi animacjami zwanymi klaunami. W żadnym wypadku nie skreślam animacji czasu wolnego jak i wszystkich agencji jak i firm animacyjnych, lecz myślę, że odpowiednie ich zastosowanie znajdzie właściwe miejsce. Lecz kiedy cyrkowa klaunada przestanie być mylona z animacjami? Na to pytanie sam nie umiem odpowiedzieć, lecz myślę, że wtedy, kiedy animatorki czasu wolnego w kolorowych spódniczkach przestaną się nazywać klaunami.

Krótkie podsumowanie animacji dla dzieci jako atrakcja na imprezach

Drogi czytelniku, jeśli przeczytałeś mój artykuł, to sam już powinieneś wyciągnąć odpowiednie wnioski związane z animatorami dziecięcymi. Oczywiste jest, że są animatorzy czasu wolnego, którzy mogą się tak nazwać i w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków podczas animacji z dziećmi na różnych imprezach jak urodzinach, weselach, komuniach czy piknikach firmowych dla dzieci. Jednak muszę także bardzo surowo ocenić grupę firm lub agencji animacyjnych, które świadczą usługi animacyjne na bardzo niskim poziomie, które znacznie odbiegają od normy. Jeśli masz bardzo okrojony budżet, to nie zostaje Ci nic innego jak tani animator dla dzieci.

Zamiana animacji dla dzieci na występ klauna – jeśli szukasz najlepszej atrakcji dla dzieci na urodziny, wesele lub imprezę firmową

Bez wątpienia, kiedy szukasz super wesołej atrakcji na swoją imprezę, to nie wahaj się już dłużej, tylko zamów usługę klauna na urodziny, wesele, lub inną imprezę firmową, lub okolicznościową. Gwarancja najwyższej jakości, doświadczenie od 2007 r. Wszelkie zdjęcia, filmy, oraz opinie o Klaunie Fredzie znajdziesz na poszczególnych stronach tego serwisu. Życzę Ci najlepiej udanych imprez dla dzieci z animatorem lub klaunem.

Kilka zdjęć animatora dla dzieci – prawdziwego klauna

Call Now Button