🤡 Animator zabaw dla dzieci | Animacje na wesele urodziny komunie piknik bale dla dzieci

Animator zabaw dla dzieci

animator na weseleJeśli mnie jeszcze nie znasz, to myślisz, że jestem taki sam animator dla dzieci i dorosłych w stroju klauna jak wszyscy. Wiedz, że posiadam duże doświadczenie jako animator zabaw dla dzieci. Animator zabaw dla dzieci, to przede wszystkim organizacja czasu wolnego podczas różnych eventów.  Animator dla dzieci to idealna postać na urodziny, komunie, wesela, pikniki, festyny, bale, imprezy okolicznościowe i firmowe. Jako animator zabaw dla dzieci zapewniam także rozrywkę, wieczorne występy i pokazy dla publiczności. Wiem jak i umiem zadowolić uczestnika każdej dużej czy małej imprezy. Animację dzieci najczęściej łączę z programem artystycznym, scenicznym klaun Fred - Show.

Animacje dla dzieci i dorosłych to od wielu lat wyszlifowane integracyjne konkursy, zabawy, konkurencje sportowe, quizy, zagadki, itp. Prowadzę expresową naukę tańca jak i wspólny taniec do muzyki. Zapewniam śpiewanie znanych piosenek do podkładów ( karaoke ), nowoczesna muzyka do zabaw i tańców. Duża ilość przeprowadzonych imprez dla dzieci i dorosłych gwarantuje publiczności świetną zabawę podczas każdej imprezy. Ciągle udoskonalam swój program artystyczny, aby zawsze zadowolić każdego klienta. Posiadam duże zaplecze z rekwizytami i głowę pełną pomysłów na każdą imprezę. A także profesjonalne nagłośnienie JBL PRX 715 - 3000W w cenie animacji dzieci lub dorosłych.

ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI PROPONUJE

 • Animator zabaw dla dzieci organizuje sprawdzone konkursy integracyjne, ruchowe dla dzieci i dorosłych
 • Animator prowadzi specjalne zabawy z chustą animacyjną 5 i 10 metrów średnicy
 • Animator organizuje zabawy innowacyjne z taśmami animacyjnymi do wyścigu gąsienic
 • Animator śpiewa razem z dziećmi piosenki, śpiewanie wśród kolorowych baniek mydlanych
 • Animator zabaw dla dzieci w stroju clowna prowadzi wspaniałą zabawę przy ulubionej muzyce
 • Animator zapewni najnowsze rekwizyty do prowadzenia konkursów, zabaw, iluzji, tańców
 • Animator wykorzystuje profesjonalne nagłośnienie JBL PRX 715 2 x 1500W, mikrofony shure, odtwarzacz muzyki
 • Doświadczony animator ma złotą zasadę każdej imprezy " zrobić wszystko, aby każdy się świetnie bawił "

PROGRAM ANIMATORA ZABAW DZIECI + PROGRAM KLAUNA FREDA = 2H ROZRYWKI

 • Klaun na niewidzialnym motocyklu
 • Cyrkowy, komiczny klaun wykona pokaz na małym rowerku
 • Krótki parateatr clowna, pantomima, przedstawienie dla dzieci i dorosłych
 • Klaun, komedia, kabaret, wykona zabawny pokaz gry i śpiewu na gitarze z pirotechnicznym show
 • Gag clowna ze sztuczną bombą, lecz prawdziwym płonącym lontem
 • Klaun iluzjonista zaprezentuje pokaz dla dzieci i dorosłych na wesoło
 • Clown i przedstawienie komediowe z balonikami do modelowania śmieszne
 • Klaun ze skeczem o clownie wyłącznie w towarzystwie dorosłych
 • Clown wykona show z dużymi balonami i konkurs dla dzieci i dorosłych
 • Klown nauczy dzieci choreografii i śpiewu piosenki " Bawmy Się "
 • Clown uczy tańca z finalnym pokazem, możliwa lambada, choreografia country, kaczuszki
 • Klaun puszcza duże bańki mydlane dla dzieci i dorosłych XXL

Animator w stroju klauna na niewidzialnym motocyklu

Animator w stroju klauna rozpoczyna swój własny autorski program klaun Fred - show od przedstawienia na niewidzialnym motocyklu. Animator próbuje uruchomić motocykl, w końcu mu się to udaje, wsiada na niego i odjeżdża za kulisy. Nie trzeba wyobraźni, aby móc ten pokaz odpowiednio przeżyć. Dlatego, że na twarzy animatora jest niepowtarzalna  mimika, odpowiednie gesty, dźwięki, które składają się na całość pierwszego numeru. Pokaz na niewidzialnym motocyklu spodobał się nie tylko dzieciom, dorosłym lecz także jury w programie "Mam Talent". Czas tego przedstawienia w wykonaniu zawodowego animatora to ok. 1 min. Ps. Bardzo ważne - animator nie posiada motocykla!

Animator i mini rowerek

Animator posiada mały (mini) rowerek, na którym potrafi się odnaleźć. Pokaz animatora na rowerku nie ogranicza się wyłącznie do samej jazdy - przecież każde dziecko to potrafi. Ktoś mógłby powiedzieć "Widok animatora w stroju klauna na małym rowerku już jest śmieszny". To prawda, lecz odpowiednia choreografia do podkładu Benny Hill i układy akrobatyczno - cyrkowe sprawiają, że ten widok pozostanie na długo w pamięci widza. Animator na rowerku gra ok. 2 min. Istnieje możliwość dłuższych pokazów lub przejażdżek podczas innych wydarzeń (imprez). Animator na rowerku prezentował swoje umiejętności podczas występu w programie "Mam talent". Ps. Animator na mini rowerku nadaje się nawet na urodziny dorosłych, okrągłe jubileusze, imprezy firmowe.

Animator i parateatr dla dzieci, dorosłych

Animator w stroju klauna Freda kocha teatr. Dlatego podczas przedstawienia tworzy postać z niczego i odwzajemnia jej uczucia wyróżniając różne ciekawe przedmioty. Wystarczy statyw, wieszak na ubrania, czapka klauna, muzyka, aby parateatr mógł być zagrany przez doświadczonego animatora w kolorowym stroju. Parateatr dla dzieci i dorosłych ma oddzielny obraz jak i odbiór, co można było zobaczyć w programie "Mam Talent". Parateatr dla dzieci animator gra przez ok. 6 min. Dla dorosłych ok. 2 min.

Animator z pirotechniczną gitarą

Animator (klaun Fred) nie potrafi grać ani śpiewać. Lecz cała oprawa pokazu kończąc na "zapaleniu się gitary" wynagradza widzom zaskoczeniem oraz śmiechem. Z gitary wydostają się iskry na długość 2 m. Animator gra zaskoczonego całym wydarzeniem. Animator do tego pokazu wykorzystuje profesjonalnych ładunków pirotechnicznych (scenicznych), które posiadają atesty do odpalania wewnątrz obiektów. Nie ma dymu i jest całkiem bezpiecznie. Za to z wielką pompą, co można zaobserwować na filmie. Animator gra ten pokaz bez podkładu muzycznego. Jego długość to ok. 2,5 - 3 min.

Animator z bombą

Animator prawie zawsze podczas różnych wydarzeń gra gag ze sztuczną bombą. Choć na początku swojego gagu animator jest wstanie "wystraszyć" większość dzieci a także dorosłych, to finał jest zabawny. Okazuje się, że nie taki "diabeł straszny" jak go malują. A odnaleziona przez dzieci bomba, którą animator rzucił w stronę dzieci to zwyczajna styropianowa kula z lontem. Ten gag także został wykorzystany przez animatora podczas występu w programie "Mam Talent". Ps. Animator nigdy się nie myli, nie rzuca w kierunku dzieci (publiczności) prawdziwej bomby!

Animator iluzjonista dla dzieci i dorosłych

Jeśli podczas występu na scenie animator (klaun Fred) zaprasza do siebie dzieci i dorosłych, to możecie być pewni, że rozpoczyna się czarodziejski oraz wesoły czas. Iluzją w rękach animatora Bogdana Michalec, to dodatek do programu scenicznego. Pewnie nie są to sztuczki, jakie potrafi wykonać David Copperfield, lecz mimo wszystko zaciekawią wszystkie dzieci oraz ich rodziców. Ulubiona iluzja animatora (klauna Freda), to przede wszystkim numer z prawdziwymi łańcuchami, sznurami, kartami oraz kubkami, itp. Długość pokazu iluzjonistycznego sięga od 4 - 8 min.

Animator i modelowanie baloników (skręcanie balonów)

Animator skręcający balony dla dzieci przez godzinę lub dłużej, to na pewno nie Bogdan Michalec. Wszyscy animatorzy kopiują siebie na wzajem. Modelują zwierzątka lub kwiatki z baloników bez fantazji! Animator dla dzieci (klaun Fred) zmienił to na lepsze. Zamienił nudne modelowanie balonów przez długi czas na wesoły pokaz z balonikami. Czym to się różni? Bogdan Michalec robi show z balonami do modelowania przedstawiając różne śmieszne scenki (widowisko). Swoim zachowaniem, sposobem przedstawiania różnych przedmiotów oraz zwierząt zmusza dzieci do wyobraźni a przede wszystkim śmiechu. W pokazach komediowych animatora mogą być zaangażowani także dorośli. Długość trwania pokazów balonowych to 4-8 min. Ps. Animator nigdy nie modeluje baloników dla wszystkich dzieci podczas pikniku lub innej imprezy. Wyjątkiem są tylko kameralne imprezy np. urodzinowe w liczbie do 15-20 dzieci.

Animator ze skeczem

Skecze oraz kabarety, kto ich nie lubi? Animator Bogdan Michalec w roli klauna Freda uwielbia przedstawiać swój wyjątkowo krótki skecz o klaunie. Jest on skierowany dla młodzieży oraz dorosłych. Długość skeczu ok. 1 min. Ps. Bogdan Michalec  nie raz grał kabaret w przebraniu kobiety podczas przyjęć weselnych oraz imprez firmowych lub jubileuszowych (między innymi okrągłe urodziny dorosłego).

Animator i duże balony

Każde dziecko uwielbia balony. Jednak nie wszyscy potrafią z nich zrobić właściwy użytek. Animator (klaun Fred) doskonale potrafi zjednać balonami każdą dużą czy małą grupę "wrzeszczących dzieci". Zazwyczaj balony znajdują swoje zastosowanie podczas konkursu dla dzieci. Wielką frajdą dla dzieci jest chwila, kiedy podczas trwania konkursu otrzymują od animatora duże balony 1,5 m. Dzieci uwielbiają je podrzucać do znanych utworów. Zabawa z balonami trwa od 4-8 min. Wszystko zależy od ilości dzieci podczas eventu.

 

ANIMATOR DO WYNAJĘCIA

 • Przyjęcia urodzinowe dla dzieci, jubileusze dla dorosłych z animatorem
 • Animator zabaw dla dzieci na wesele i dla dorosłych atrakcje weselne
 • Animator dla dzieci na pikniku, festynie, imprezach otwartych i zamkniętych
 • Animator na dzień dziecka w plenerze, w domu kultury, w szkole lub przedszkolu
 • Animator zabaw dla dzieci na andrzejkach firmowych, w szkołach lub przedszkolach
 • Animator do prowadzenia mikołajek w firmie, w przedszkolu i w szkole
 • Animator zabaw dla dzieci na bal karnawałowy, choinkę szkolną, karnawały w przedszkolach
 • Pierwsza komunia dziecka, chrzciny z animatorem czasu wolnego w lokalu, w domu
 • Animator zabaw dla dzieci na otwarcie i urodziny firmy, banku, sklepu, galerii
 • Animator poprowadzi promocję w firmie, akcje promocyjne sklepu, galerii, banków
 • Animator zabaw dla dzieci w dyskotece, w klubie nocnym poprowadzi animacje
 • Animator dla dzieci złoży za Ciebie życzenia i wręczy wymarzony upominek ukochanej osobie