Atrakcje dla Dzieci i Dorosłych na Piknik, Dzień Dziecka

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Atrakcje dla dzieci i dorosłych na pikniki, festyny, dni dziecka, oraz wszystkie inne imprezy plenerowe są nie rozłącznym elementem każdej udanej imprezy. Z każdym latem przybywa atrakcji dla dzieci i dorosłychDzień dziecka czy letni piknik – festyn nie może się obejść bez dmuchanych zamków, zjeżdżalni, waty cukrowej czy innych atrakcji oferowanych przez usługodawców z branży rozrywkowej. Zdarza się, że organizatorom pikników i dnia dziecka brakuje funduszy na wszystkie atrakcje jednocześnie podczas jednej imprezy. Firmy eventowe „rwą sobie włosy z głowy” w poszukiwaniu innowacyjnych atrakcji dla swojego klienta. Jedno co się nie zmieniło od wielu lat, to prowadzący piknik konferansjerwodzirej, animator czy klaunOsoba prowadząca event zawsze była i jest potrzebna na każde wydarzenie plenerowe i nie tylko. Ktoś, kto zajmie się dziećmi i dorosłymi podczas festynu to skarb każdej imprezy.  Ale czy każda osoba zwana animatorem, klaunem lub wodzirejem spełni Twoje oczekiwania?

Atrakcje dla dzieci z animatorem zabaw, klaunem i wodzirejem

Jeśli dzień dziecka to z zabawną kolorową postacią z bajki lub klaunem.  Często organizatorzy nie dbają o jakość usług animacyjnych wynajmując tanich animatorów z różnych agencji, które powstają jak grzyby po deszczu. Można zaobserwować, że taki animator (student) przyjeżdża na piknik uczy się będąc „zielonym” jak trawa na boisku. Nie wszyscy animatorzyanimatorki nadają się na piknik, festyn lub dzień dziecka. Ogólnie, animatorzy dla dzieci są bardzo miło spostrzegani na imprezach plenerowych, szczególnie przez rodziców.  Dobry animator zapewni niepowtarzalne atrakcje dla dzieci, które na długo pozostaną w ich pamięci. Dobry animator to taki, który jednocześnie zapewni atrakcje dzieciom i dorosłym (rodzicom). Z obserwacji wynika, że tani animator na dzień dziecka przez określony czas zajmuje się malowaniem twarzy, ciała, aby czas szybko minął. Pozostałe dzieci w tym czasie stoją w kolejce, nudząc się. Punktem kulminacyjnym taniego animatora będzie puszczanie wielkich baniek XXL, które w rzeczywistości mają 20 – 30 cm. lub stanie przez godzinę skręcając zwierzaki lub kwiatki z baloników do znudzenia. Może kiedyś organizatorzy zaczną doceniać dobrą animację na imprezie plenerowej. Lecz to z pewnością będzie się wiązało z nieco wyższymi cenami za usługi animacyjne. Dobra animacja dla dzieci musi nieco więcej kosztować.

Animator na pikniku, festynie, dniu dziecka, klaun i wodzirej – Bogdan Michalec

Kim jest Bogdan Michalec? W skrócie można go nazwać Showmanem dla dzieci i dorosłych. Od 2007r. rozwesela dzieci i dorosłych na małych i dużych scenach jako animator – klaun Fred. Przez cały ten czas także prowadzi przyjęcia weselne lub okolicznościowe jako wodzirej. Otwiera firmy, galerie, sklepy, a także prowadzi pikniki, festyny jako konferansjer. Bogdan Michalec – konferansjer, wodzirej, klaun Fred – Więcej niż tylko animator dla dzieci nie maluje dzieciom twarzy. Zawsze dba o zachowanie dynamiki podczas prowadzenia każdej imprezy. Z pewnością nie jest nianią na weselu, jak to robią inni animatorzy z agencji animacyjnych. Bogdan Michalec nie koloruje z dziećmi przy stoliku. Nie przeprowadza utartych zabaw dla dzieci lub dorosłych, które mają 1000 lat. Należą do nich: przeciąganie liny, itp. Ktoś pewnie się zapyta, to co w końcu robi Bogdan Michalec na pikniku, festynie, na dniach dziecka? Wszystko to, czego nie robi 99% animatorów i animatorek na terenie całego kraju. Program scencizny klaun Fred SHOW zawiera komedię, parateatr, iluzję, gagi, pantomimę, elementy cyrkowe, kuglarstwo, gagi, pirotechnikę sceniczną. Taki program może trwać nawet do 60 min. Program sceniczny klauna Freda w obciętej i nieco zmienionej formie idealnie nadaje się podczas różnych imprez firmowych lub okolicznościowych dla dorosłych. Poza programem scenicznym, Bogdan Michalec prowadzi wyjątkową wodzirejkę dla dzieci i dorosłych, a także animację dzieci w przedszkolach, szkołach jak i podczas pikników i festynów plenerowych. Jeśli jesteś ciekaw, jak tak naprawdę wygląda program Bogdana Michalec, to zapraszam Cię do zapoznania się z jego całą ofertą na atrakcje na piknik, festyn, dzień dziecka.