Atrakcje ślubne & weselne dla dzieci i dorosłych

Atrakcje ślubne & weselne dla dzieci i dorosłych

Atrakcje ślubne i weselne

Czym są atrakcje na ślubie i weselu.

Atrakcje ślubne i weselne towarzyszą Państwu Młodym jak i gościom weselnym od bardzo dawna. Czym więc one są? Na wstępie odpowiem krótko. Wszystko to co odbiega od „normalnego standardowego” ślubu i wesela można nazwać atrakcjami. Czyli podczas organizacji nowoczesnego ślubu i wesela niemal cała oprawa wchodzi w skład tej kategorii.

Najbardziej wybierane atrakcje na ślub i wesele

Czas szybko biegnie a z nim zmienia się moda na poszczególne atrakcje ślubne i weselne. Jeszcze kilka lat temu ogromnym hitem były czekoladowe fontanny na przyjęciu, dziś w części zastąpiły je fontanny alkoholowe jak i owocowe bary. Wracając do atrakcji ślubnych i weselnych, do najbardziej cenionych należą:

Klaun na wesele
Klaun na wesele

Ryzykowne atrakcje na ślub i wesele?

Z doświadczenia wiem, że korzystanie z niektórych atrakcji ślubnych i weselnych budzi dużo wątpliwości. Do tej grupy trzeba zaliczyć miedzy innymi ciężki dym. Są sytuacje, kiedy warunki do zorganizowania takiej atrakcji dają wiele do życzenia. Efekt wizualny jest przepiękny, lecz trochę ryzykowny. W niektórych lokalach tworzy się bardzo śliska podłoga. Kolejną atrakcją weselną, która nie wiadomo jak się zakończy, jest kabaret w wykonaniu Bogdana Michalca, który przebiera się za kobietę. Ta oto kobieta „wpada” na wesele i usiłuje wmówić Panu Młodemu, że ma z nim dziecko. Kilku minutowy śmieszny monolog skierowany do Pana Młodego nie szczędzi „suchego łacha” Młodym. Dlatego ciężko przewidzieć reakcję Pani Młodej, która kilka godzin wcześniej przysięgała Panu Młodemu w Kościele miłość i wierność. Jeśli masz wątpliwości, które atrakcje nie są idealne na Twoje wesele – zadaj mi pytanie. Chętnie na nie odpowiem. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Do zobaczenia w kolejnym artykule weselnym. Ps. Zapoznaj się z pełną ofertą na tej stronie.