...
Menu Zamknij

Animator na wesele

Animator na wesele
Animator na wesele

Wiele lat temu animator na wesele dla dzieci nie był wynajmowany, ponieważ kiedyś nie było takich osób świadczących usługi animacyjne. Kim jest animator weselny dla dzieci w dzisiejszym świecie? Zazwyczaj jest to osoba przebrana w kolorowe ubranie, zdarzy się, że także pomalowana farbami do ciała (twarzy). Animator na weselu zajmuje dzieciom czas poprzez, organizowanie dzieciom zabaw, konkursów, kolorowania przy stoliku. Bardzo często animatorzy weselni nie zapominają o chustach animacyjnych, którymi potrafią zająć czas dzieciom nawet kilkadziesiąt minut. Nie można zapomnieć dodać różnych rywalizacjach – konkursach dla dzieci, takich jak przeciąganie liny, skoki w workach, wyścigi w tunelach animacyjnych. Dla dzieci na weselu animatorzy zapewniają pokazy dużych baniek mydlanych, małe bańki mydlane z maszyny (agregatów) sztuczny śnieg, także dymy, równiez piniaty, itp. Na wesele dla dzieci można wynająć animatorów, którzy malują dzieciom buzie, oraz całe ciałka. Spotkać można także animatorów na weselu, którzy skręcają różne zwierzątka z baloników i rozdają je dzieciom. Nie jeden raz można było spotkać animatorów na weselu, którzy skręcali watę cukrową dla dzieciaków, a także zapewniali najmłodszym różnej wielkości zanki do skakania.

Oprócz zajmowania się dziećmi na weselu w roli animatora, osoby te pełnią także funkcję opiekunki dla dziecka – nianii, która usypia dzieci do snu podczas przyjęcia. Więc taki animator weselny jest na przyjęciu od początku, aż do północy, a może nawet jeszcze dłużej zapewniając rodzicom wspaniałą zabawę.

Jakiego wynająć animatora dla dzieci na wesele?

Animator do wynajęcia na wesele
Animator do wynajęcia na wesele

Gdybym sam miał podjąć decyzję o wynajmie animatora na wesele dla dzieci to miałbym z pewnością duży „orzech do zgryzienia”. Wiele osób powie, że jaki to problem, przecież wybór animatorów jest bardzo duży, więc szybko zrobi selekcję i wynajmie najlepszego animatora na wesele do dzieci. Lecz zanim staniemy przed decyzją, która nam pozwoli dokonać kolejne kroki do poszukiwań firmy animacyjnej – agencji animatorów, musimy sobie zadać jedno pytanie. Co chcemy osiągnąć przez wynajętą osobę (animatora).  Ja zazwyczaj dzielę ludzi poszukujących animatorów ślubnych na dwie grupy. Pierwsza grupa szuka najtańszych animatorów na wesele, zaś drugiej zależy na jakości świadczonych usług animacyjnych, czy wodzirejskich. Ponieważ czasami animatorzy próbują świadczyć usługi wodzireja na weselu.

Naturalną sprawą jest, że kiedy usługa animacyjna, czy wodzireja jest najtańsza, to najczęściej nie można się spodziewać wielkiego zaangażowania w pracę animatorów, zaplecze sprzętowe także nie może być najwyższej jakości. Przeważnie rolę animatorów na weselu pełnią osoby bardzo młode, z małym bagażem doświadczeń (studenci), którzy rozpoczynają przygodę z animacją dziecięcą.

Jednak nie można wszystkich animatorów jak i wodzirejów wrzucać do „jednego worka”, ponieważ są także osoby, które bardzo się starają wykonując swoją pracę animatora albo wodzireja. Czasami próbują nawet przybierać postać i wyglądać jak klaun na weselu, lecz nie zawsze to dobry pomysł. Ponieważ klaun na weselu zobowiązuje to czegoś wiecej niż tylko samych zabaw, tańców i konkursów dla dzieci. Często sami animatorzy już się pogubili mówiąc o sobie że na wesele przyjedzie animator jako klaun lub klauni. Niestety ta lepsza grupa animatorów wiąże się z wyższym wynagrodzeniem za usługę na weselu. Więc jaką usługę animacyjną lub wodzirejską wybrać? Pewnie w dużej mierze jest uzależniona od budżetu, jaki macie przeznaczony na animatorów weselnych.

Animator dla dzieci na weselu? A może lepszy bedzie klaun dla dzieci i dorosłych?

Wynajęcie animatora na wesele
Wynajęcie animatora na wesele

Jeśli przeczytałeś cały artykuł wyżej, to z pewnością już wiesz, jaką kwotę mógłbyś przeznaczyć na atrakcje dla dzieci na wesele. Albo zwyczajnie szukasz najlepszych atrakcji dla dzieci na wesele jak i dla dorosłych. Wymieniając słowo atrakcje weselne, mam na myśli wyższy poziom usługi niż animator na wesele, mianowice pewnie zaskoczę wszystkich, że klaun to wyjatkowe widowisko na weselu. Klaun na wesele to idealnie wyszukana atrakcja dla dzieci i dorosłych na każdy rodzaj przyjęć. Usługa klauna na weselu jest atrakcją dla grupy osób ceniących sobie jakość usługi nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Cyrkowy klaun nie jest animatorem, który bawi się z dziećmi od poczatku przyjęcia aż do „padnięcia dzieci”. Showman zapewnia fenomenalny pokaz artystyczny, w którym dzieci jak i dorośli biorą udział. Pokaz taki może trwać 30-40 min, lub dwa razy po 30 min na sali głównej tanecznej dla wszystkich gości w przerwach, kiedy zespół weselny lub dj odpoczywają. Istnieje także mozliwość zapewnienie przez klauna na weselu innowacyjnych zabaw, tańców z konkursami w innym pomieszczeniu wyłącznie dla dzieci lub także z ich rodzicami.

Drogi czytelniku tego artykułu animacyjno – weselnego, jesli nadal masz wątpliwości, z jakiej usługi skorzystać, to wynajmij animatorów na wesele i klauna Freda. Animatorzy na weselu będą się zajmować dziećmi podczas trwania przyjęcia, a klaun Fred zapewni wyjątkowe show dla dzieci, także wielkie przedstawienie dla dorosłych. Decyzja należy do Ciebie mój drogi czytelniku. Sprawdź ofertę na wesele i zadzwoń.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.