Bogdan Michalec Show - One Man Show - jako klaun, komik i wodzirej rozkręcam wszystkie imprezy dla dorosłych, nie wierzysz to przekonaj się sam

Czy trudno jest rozkręcić imprezę dla dorosłych?

Atrakcje na Imprezy dla dorosłych to bardzo trudny rodzaj eventów. Trzeba zaliczyć do nich zarówno imprezy alkoholowe i bezalkoholowe. Jak rozkręcić imprezę dla dorosłych krok po kroku? Takich informacji nie znajdziecie w internecie. Chcecie się dowiedzieć jakie imprezy rozkręcam? Każdą! Prezentując Show dla dorosłych. Prowadziłem imprezy między innymi: urodziny dorosłych, pięćdziesiąte, czterdzieste urodziny, wesele. Często prowadzę przyjęcia okolicznościowe, wieczór kawalerski, wieczór panieński, także targi ślubne, otwarcia – urodziny sklepów. Rozkręcam urodziny galerii, otwarcia, promocje w galerii, otwarcie banku, itp. Jak to robię? To jest bardzo trudne pytanie, lecz najważniejsze, aby być sobą. Często robię to jako klaun – komik. Oto kilka wskazówek, które stosuję podczas różnych eventów firmowych czy okolicznościowych. Na całkowity sukces prowadzenia imprezy składa się lista punktów, pozwólcie, że wymienię tylko te najważniejsze.

jako wodzirej i konferansjer rozkręcam imprezy dla dorosłych

Czy podczas prowadzenia imprezy dla dorosłych dużą rolę odgrywa ilość imprezowiczów? wiek uczestników? płeć? itp.?

Aby dobrze poprowadzić imprezę, trzeba być w ciągłym kontakcie z jego uczestnikami. Po zabawie, czy tańcu, nie wychodzę natychmiast na przysłowiowego papierosa ( choć nie palę ). Oczywiście bez przesady, jeśli wesele trwa kilkanaście godzin, to nie jestem w stanie wytrzymać bez toalety i kilka wdechów świeżego powietrza. Imprezy dla dorosłych – ile mam wolnego czasu na evencie? Natomiast w przypadku krótkich wydarzeń, jestem ” całkowicie ” zaangażowany do wykonania zadania z jak najlepszym skutkiem. Podczas imprezy dla dorosłych, na której przewagę mają ludzie młodzi, lub np: same kobiety ( np. 200 kobiet ), przygotowuję się w nieco inny sposób. Nieco inaczej jak na zwykłym tradycyjnym weselu dla dużej rozpiętości wiekowej uczestników. Trudno poprowadzić w tan znakomitej zabawy, tańców i konkursów, kiedy na parkiecie znajduje się kilkanaście osób. Im więcej osób na imprezie, tym lepiej – kocham duże grupy uczestników zabaw. Chcesz poznać ofertę klauna na wesele?

Czy rodzaj prowadzonej imprezy dla dorosłych ma wpływ na przebieg całego eventu?

w roli wodzireja organizuję zabawy, tańce, pokazy, rywalizacje i konkurencje dla dorosłych na każdej imprezie

Bardzo duży wpływ ma rodzaj imprezy, inne jest zachowanie samych pań bawiących na wieczorze panieńskim. Inaczej bawią się uczestnicy na pięćdziesiątych urodzinach, lub na sylwestrze. Ogromny wpływ na sukces, mają także oczekiwania organizatora ( zamawiającego ). Tutaj sprawa wygląda różnie, zawsze przed podjęciem decyzji o przyjęciu zlecenia pytam o wszystkie oczekiwania względem imprezy. Czy można zrezygnować z prowadzenia imprezy? Jeśli czuję, że nie podołam, to rezygnuję. Bardzo rzadko się zdarza, kiedy rezygnuję z prowadzenia imprezy zapewnienia atrakcji podczas imprezy. Jeśli mam wrażenie, że klient mógłby być nie do końca zadowolony, nie biorę zlecenia. Od 2007r. zapewniam atrakcje dla dorosłych i przydarzyło mi się tylko dwa razy, że przeprosiłem klienta nie biorąc zlecenia.

Podczas imprez dla dorosłych nie stosuje się sztywnego programu na prowadzenie eventu

Tutaj zadziwię wszystkich, choć starannie się przygotowuję do każdej imprezy, to podczas eventu nigdy nie realizuję wcześniej przygotowanego planu według ustalonej kolejności. Kocham podejmować decyzję związaną z planem imprezy ( programem ) na bieżąco, oceniając zaangażowanie imprezowiczów ( uczestników imprezy ), ich odbiór, itp. Jaki plan podczas prowadzenie imprezy? W tym temacie, nie zależnie od tego, czy jestem wynajęty jako wodzirej, konferansjer, czy animator, zawsze podchodzę do pracy jednakowo. Plan jest zawsze, lecz bardzo ogólny. W trakcie prowadzenia eventu dokonuję aktualizacji i wszelkich zmian scenariusza imprezy. To nie jak podczas usługi klauna dla dzieci.

Natomiast podczas dobrze prowadzonej imprezy ważna jest jedna złota zasada…

Czy Ci się to podoba, czy nie, wychodzisz na scenę podczas imprezy ( parkiet ) robisz swoje i obserwujesz publiczność ( uczestników eventu ). Pamiętaj, że to właśnie oni oceniają Twoją pracę, ( Twoje zaangażowanie w to co robisz ). Mniej ważny jest odbiór zleceniodawcy ( zamawiającego ), aczkolwiek jego odbiór powinien być także pozytywny. Jak rozkręcić imprezę dla dorosłych – kogo chcesz zadowolić. Pamiętaj, że prowadzisz imprezę ( pracujesz dla ludzi ), dlatego to oni wystawią Ci odpowiednią opinię na dalszą karierę zawodową. Albo się do tego nadajesz i będziesz to robił z pasją, lub „umrzesz” zawodowo poprzez brak zleceń na prowadzenie lub zapewnianie atrakcji podczas imprez.

Jeśli podczas prowadzenia imprezy „potkniesz” się kilka razy, wówczas bardzo szybko impreza może się zakończyć

Odpowiem wprost, jeśli masz dar „bycia wodzirejem” to wiek tak naprawdę nie ma znaczenia. Natomiast bardzo ważna jest kondycja na prowadzonym evencie. Nie wyobrażam sobie wodzirej na imprezy, który sapiąc próbuje nadążyć za uczestnikami imprezy. W zawodzie wodzireja dobrze jest być sprawnym fizycznie. Można mieć 70 lat i nadal świetnie prowadzić przyjęcia, jak i pozostałe eventy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Czas pokaże.
Imprezy dla dorosłych zazwyczaj prowadzę jako wodzirej, konferansjer, komik lub klaun do wynajęcia Fred.

odpowiedni wodzirej i konferansjer poprowadzi Twój event do sukcesu

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button