Bogdan Michalec Show - One Man Show - Animator na wesele to świetna atrakcja dla dzieci

Animator na wesele dla dzieci może się okazać świetnym pomysłem!

Czas ślubu i wesela zbliża się wielkimi krokami, wszystko już zaplanowane, ale co z dziećmi na weselu? Często na krótki czas przed weselem nowożeńcy zostają z takim właśnie problemem. Jednak z pomocą przychodzi animatorka dla dzieci na wesele. Ma on na celu zająć czas dzieciom, aby ich rodzice mogli się świetnie bawić podczas trwającego przyjęcia weselnego. Jednak oczekiwania Państwa Młodych są bardzo różne, a animatorów na wesela jest wielu. Zatem którego animatora na wesele wybrać? A klaun na wesele nie będzie lepszym rozwiązaniem?

A może zamiast animatora dla dzieci na wesele zamówić klauna?

wynajem animatora dla dzieci na wesele to super atrakcja weselna

Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba wiedzieć czego oczekujemy od zaproszonego gościa, a także jaki mamy budżet na atrakcje dla dzieci na weselu. Jedno z drugim mocno jest związane. Jednak postaram się bardzo prosto odpowiedzieć.

Animator dla dzieci na weselu, to jak sama nazwa wskazuje animuje dzieci. Zajmuje czas wolny dzieciom poprzez różne gry, zabawy, a nawet konkursy. Bardzo często animatorzy na weselach malują dzieciom buzie, organizują zabawy z chustą i kolorują z dziećmi przy stoliku. Widziałem także, kiedy animator organizował dzieciom na weselu przeciąganie liny, miał pudła z klockami lego, a także niektórzy animatorzy puszczali duże bańki mydlane na zewnątrz. Cała praca animatora odbywa się w jakimś kąciku dla dzieci, lub w innej małej salce. Oczywiście bez nagłośnienia „po omacku” . Często animatorzy zostają aż do godzin nocnych i usypiają dzieci do snu. Animator dla dzieci to świetne zajęcie dzieciom czasu, jednak co z atrakcjami dla dzieci? Co z atrakcjami dla dorosłych? Może w tym przypadku także klaun do wynajęcia będzie świetnym rozwiązaniem?

Klaun na weselu będzie najlepszą atrakcją dla dzieci, a rodzice będą mieli świetne przyjęcie weselne

Kiedy dzieci na weselu mają już zapewnioną opiekę, można rozważyć wynajęcie klauna. Prawdziwy cyrkowy klaun, np. Klaun Fred jest zawodowym klaunem iluzjonistą, komikiem i cyrkowcem. Często także przybiera postać wodzireja dla dzieci a także dla dorosłych.

Artysta zapewnia prawdziwe show dla dzieci i dorosłych które trwa 30-40 min lub 2 x 30 min. A po nim możliwe prowadzenie innowacyjnych zabaw i konkursów nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Więc jeśli chciałbyś, aby na weselu było wesoło i wszyscy goście na długo wspominali Twoje wesele, to nie zapomnij zaprosić klauna Freda z jego profesjonalnym pokazem. Wybór należy do Ciebie. Czekam na Twój kontakt.

animator na wesele dla dzieci zapewni świetną rozrywkę weselnikom

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button