Jakie atrakcje na wesele najciekawsze atrakcje weselne

Atrakcje weselne

Jakie atrakcje na wesele?Atrakcje weselne to dodatek jedyny i niepowtarzalny. Atrakcje na wesele –  nimi zaskoczysz wszystkich gości pomysłowością i nowatorstwem. Wszystkie przedstawione przeze mnie atrakcje weselne oferuję dla Państwa na najwyższym poziomie. Doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez, zapewnianie atrakcji weselnych od 2007r.

Jakie atrakcje na wesele – Klaun animator na wesele

Klaun Fred na weselu, to najciekawsza atrakcja weselna. Jakie atrakcje na wesele oferuje klaun? Klaun Fred oferuje program sceniczny, animacyjny i wodzireja. Usługi klauna Freda cieszą się dużym zainteresowaniem na weselach. Klaun Fred sprawi, że biesiadnicy weselni poczują się jak” ktoś wyjątkowy” – zachęcam do zamówienia Klauna na swoje wesele. Program sceniczny zawiera: parateatr, komedię, cyrk, iluzję, pirotechnikę sceniczną, pantomię, gagi, skecze, itp. Klaun, animator w trakcie programu dla dzieci na weselu poprowadzi zabawy dla dorosłych ( wodzirej). Więcej informacji o clownie na stronie klaun na wesele.

Jakie atrakcje na wesele – Fajerwerki na wesele – pokazy

Fajerwerki na weselu to atrakcja weselna dla każdych nowożeńców. Jakie atrakcje na wesele zapewni pirotechnika? Jeśli chcecie, aby przed 22.00 niebo pięknie rozbłysnęło, i na długo pozostało w Waszej pamięci, to dobrze trafiliście. Zapewnimy Wam piękny pokaz pirotechniczny uzależniony od wysokości środków finansowych przeznaczonych na tę atrakcję. Organizujemy fajerwerki, pokazy fajerwerków na weselu od 1 200zł w górę. Zobacz przykładowy film fajerwerki na wesele.

Jakie atrakcje na wesele – Balony z helem – hel do balonów

Popularna atrakcja weselna – sto lub więcej balonów napełnionych helem zostaje wypuszczona w niebo. Jakie atrakcje na wesele zapewni hel do balonów? Istnieje możliwość wypuszczenia jedno lub wielokolorowych balonów z helem na wstążkach. W ofercie posiadamy także w sprzedaży sam hel do balonów. Hel balonowy można także wykorzystać do dekoracji balonowych. Zobacz więcej o balonach z helem.

Jakie atrakcje na wesele – Maszyny do baniek mydlanych

Ta atrakcja weselna cieszy się bardzo dużą popularnością. Młoda Para wychodzi z kościoła w chmurę baniek mydlanych. Jakie atrakcje na wesele oferuje maszyna do baniek mydlanych?Bańki mydlane mogą towarzyszyć Państwu Młodym i gościom weselnym w czasie składania życzeń pod kościołem lub w lokalu. Czy wyobrażaliście sobie Państwo Parę Młodą tańczących w chmurze baniek mydlanych podczas pierwszego tańca? Zostanie po tym wydarzeniu wspaniała pamiątka w formie pięknych zdjęć ślubnych i bajkowego filmu weselnego. Maszyny do baniek mydlanych zazwyczaj wysyłamy kurierem w każde miejsce w Polsce.  Zobacz film maszyny do baniek mydlanych.

Jakie atrakcje na wesele – Pokaz dużych baniek mydlanych

Pokazy dużych baniek mydlanych, duże bańki mydlane to nowa atrakcja weselna w Polsce, która cieszy się dużą popularnością. Jakie atrakcje na wesele zapewni klaun z pokazem dużych baniek mydlanych?Pokaz dużych baniek mydlanych i sesja zdjęciowa w plenerze podczas przyjęcia z dużymi bańkami mydlanymi. Duże bańki mydlane to pamiątka na całe życie. Wielkie bańki mydlane wykona dla Was sam klaun Fred.  Zobacz film duże bańki mydlane.

Jakie atrakcje na wesele – Białe gołębie na ślub

Białe gołębie na ślubie, to symbol miłości i szczęścia. Ta atrakcje weselna polega na wypuszczeniu przez Państwa Młodych dwóch gołąbków po ceremonii zaślubin pod kościołem lub domem weselnym. Jakie atrakcje na wesele zapewnią białe gołębie? Istnieje możliwość wypuszczania 2 gołębi z rąk lub większej ilości z kosza przez Państwa Młodych. Zapewniamy piękne białe gołębie na ślub w ilości nawet 10 sztuk. Zobacz film białe gołębie na ślub.

Jakie atrakcje na wesele – Duży balon wybuchowy na pierwszy taniec

Oferujemy duże balony na pierwszy taniecduże balony olbrzymy o średnicy 1 m. W dużym balonie znajduje się 150 lub 200 baloników w różnych kolorach, możliwe konfetti. Jakie atrakcje na wesele zapewni duży wybuchowy balon?Duży balon, to wspaniałe atrakcje weselne na przyjęcia. Do dużego balonu jest montowany detonator, który się detonuję podczas pierwszego na Państwa Młodych. Piękne widowisko i zaskoczenie dla wszystkich gości weselnych. Duży balon wybuchowy z bańkami mydlanymi na pierwszym tańcu z odpowiednim scenariuszem sprawią, że ta chwila na długo zapadnie w pamięci Państwa Młodych i gości weselnych. Zobacz przykładowy film duży wybuchowy balon na pierwszy taniec.

Jakie atrakcje na wesele – Fotobudka na wesele

Fotobudka na przyjęciu weselnym jest atrakcją nową i ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gości weselnych. Oferujemy fotobudki na wesela najwyższej klasy wraz z obsługą. Do fotobudki dołączamy także dużo gadżetów podczas zdjęć. Nasza fotobudka na wesele, to najwyższa jakość zdjęć.