Bogdan Michalec Show - One Man Show - Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji na ślub lub wesele to postać klauna będzie idealnym rozwiązaniem na kazde przyjęcie weselne

Czym są atrakcje weselne?

Atrakcje weselne to dodatek jedyny i niepowtarzalny. Na weselu zaskoczysz nimi wszystkich gości pomysłowością i nowatorstwem. Wszystkie przedstawione przeze mnie atrakcje weselne oferuję dla Państwa na najwyższym poziomie. Posiadam duże doświadczenie w organizacji i obsłudze imprez dla dzieci, dla dorosłych, atrakcje na wesele zapewniam od 2007r.

animacje weselne dla dzieci na wesele

Co jeśli na weselu pojawi się klaun jako główna atrakcja?

atrakcje na ślub i wesele

Jakie atrakcje na wesele oferuje klaun Fred? Jedyny w Polsce pokaz sceniczny zawierający gałęzie artystyczne, między innymi: parateatr, komedię, cyrk, iluzję, pirotechnikę sceniczną, pantomię, gagi, skecze, kuglarstwo, żonglowanie, kabaret, itp. Klaun na weselu oprócz swojego występu dla dzieci jak i dla dorosłych, chętnie poprowadzi innowacyjne zabawy, tańce i konkursy dla wszystkich uczestników, tych młodszych jak i starszych. W praktyce wygląda to tak, że dzieci na widok klauna przedstawiającego jedyne takie show, są w ” siódmym niebie” a wrażenia po pokazie zostaną na bardzo długo. Chcesz poznać fenomenalny program artystyczny Bogdana Michalec? Więcej informacji o komiku zobaczysz na stronie klaun na wesele.

A może animator na weselu będzie idealną atrakcją?

Animator dla dzieci na weselu często zwany nianią lub opiekunką dla dzieci cieszy się bardzo dużą popularnością w ostatnich latach na przyjęciach. Pomysł animatorów na wesela wydaje się być uzasadniony, ponieważ rodzice chcą mieć więcej wolnego czasu dla siebie podczas przyjęcia weselnego. Animatorka dla dzieci na weselu organizuje im wolny czas poprzez zabawy, tańce i konkursy dla dzieci przez kilka godzin. Lecz zawsze w takim przypadku rodzi mi się pytanie: jakie atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych podczas wesela? Idealnym rozwiązaniem będzie wynajęcie klauna na wesele. Nie wierzysz? przekonaj się sam zamawiając wyjątkowego klauna dla dzieci.

klaun na wesele jako atrakcja dla dzieci

Wesele bez wodzireja może być mniej udane

co na ślub i wesele

W tym krótkim opisie tej atrakcji weselnej nie muszę dużo wyjasniać, że wodzirej to postać, której nie może zabraknąć na weselu. Postać wodzireja bawi, rozwesela, sprawia, że przyjęcie weselne na długo zostaje w pamięci wszystkich weselników. Lecz co wyróżnia właściwego wodzireja z pośród wszystkich? Wygląd, podejście do drugiego człowieka, wyczucie taktu, poczucie humoru – przecież nie każdy to ma. Przecież właściwy wodzirej na weselu jest odpowiedzialny za jego cały przebieg. Także innowacyjne zabawy i tańce połączone z konkursami są idealnym środkiem na świetną zabawę weselną. Sprawdź czy wszystkie wyżej przedstawione aspekty ma Twój wodzirej na wesele Bogdan Michalec.

Co z białymi gołębiami na ślub?

Białe gołębie po ślubie, to symbol miłości i szczęścia. Ta atrakcja weselna polega na wypuszczeniu przez Państwa Młodych dwóch lub więcej gołąbków po ceremonii zaślubin pod kościołem lub domem weselnym. Jeśli mowa o białych gołębiach, to istnieje możliwość wypuszczania 2 gołębi z rąk lub większej ilości z kosza przez Państwa Młodych. Kiedyś zapewnialiśmy takie piękne białe gołębie na ślub w ilości nawet 10 sztuk tuż po ślubie. Choć tego typu atrakcje weselne w formie białych gołębi jest bardzo wzruszająca, to od dawna cieszy się dużą popularnością.

A fotobudka lub fotolustro na wesele?

Fotobudka na przyjęciu weselnym jest atrakcją nową i ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gości weselnych. Dziesiątki firm oferuje fotobudki na wesela jak i fotolustra najwyższej klasy wraz z obsługą. Do fotobudki dołączają także dużo gadżetów podczas zdjęć. Chcesz połączyć dwie atrakcje w jednej? Wynajmij fotobudkę – fotolustro na wesele.

Pokaz dużych baniek mydlanych

Pokazy dużych baniek mydlanych to nowa atrakcja weselna w Polsce, która cieszy się dużą popularnością. Jakie atrakcje na wesele zapewni klaun z pokazem dużych baniek mydlanych? Wielokrotnie klaun Fred wiele lat temu był wynajmowany na taki pokaz. Duże bańki mydlane podczas sesji zdjęciowej pary młodej, to pamiątka na całe życie. Od wielu lat Klaun Fred – Bogdan Michalec nie organizuje pokazów dużych baniek mydlanych. Ktoś mógłby zadać pytanie dlaczego? Ponieważ klaun do wynajęcia ma prawdziwego asa w rękawie w postaci wyjątkowych pokazów zawierających wiele gałęzi artystycznych. Więcej szczegółów zobaczysz na stronie www.bogdanmichalec.pl

Fajerwerki na wesele – pokazy

Fajerwerki na weselu to atrakcja weselna dla tych nowożeńców, którzy lubią w kilku minutach podkręslić ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub i wesele. Jakie atrakcje na weselu zapewni pirotechnika? Jeśli chcecie, aby przed 22.00 niebo pięknie rozbłysnęło, i na długo pozostało w Waszej pamięci, to dobrze trafiliście. Kiedyś nasza firma zapewniała piękne pokazy pirotechniczne uzależniony od wysokości środków finansowych przeznaczonych na tę atrakcję. Wiele lat temu taka atrakcja podczas przyjęcia rozpoczynała się od 1 200zł w górę.

Balony z helem – hel do balonów

Kiedyś była to bardzo popularna atrakcja weselna – sto lub więcej balonów napełnionych helem zostaje wypuszczona w niebo. Istnieje możliwość wypuszczenia jedno lub wielokolorowych balonów z helem na wstążkach. W ofercie posiadaliśmy także w sprzedaży sam hel do balonów. Hel balonowy można także wykorzystać do dekoracji balonowych. Niestety tej usługi nasza firma juz nie realizuje. 

Duży balon wybuchowy na pierwszy taniec

Wiele lat temu oferowalismy duże balony na pierwszy taniec – duże balony olbrzymy o średnicy 1 m. W dużym balonie znajdowało się 150 lub 200 baloników w różnych kolorach, możliwe konfetti. Duży balon, to była wspaniała atrakcja weselna. Do dużego balonu był montowany detonator, który się detonowało podczas pierwszego na Państwa Młodych. Piękne widowisko i zaskoczenie dla wszystkich gości weselnych. Duży balon wybuchowy z bańkami mydlanymi na pierwszym tańcu z odpowiednim scenariuszem sprawią, że ta chwila na długo zapadnie w pamięci Państwa Młodych i gości weselnych.

Maszyny do baniek mydlanych

Ta atrakcja weselna cieszyła się także bardzo dużą popularnością. Młoda Para wychodziła z kościoła w chmurę baniek mydlanych. Bańki mydlane mogły towarzyszyć Państwu Młodym i gościom weselnym w czasie składania życzeń pod kościołem lub w lokalu. Czy wyobrażaliście sobie Państwo Parę Młodą tańczących w chmurze baniek mydlanych podczas pierwszego tańca? Zostanie po tym wydarzeniu wspaniała pamiątka w formie pięknych zdjęć ślubnych i bajkowego filmu weselnego. Maszyny do baniek mydlanych zazwyczaj wysyłamy kurierem w każde miejsce w Polsce. 

Ciężki dym na pierwszy taniec

Formę tej atrakcji na przyjęciu weselnym nie muszę opisywać nikomu. Piękny, wzruszający pierszy taniec pary młodej w ciężkim dymie oszołomi każdego weselnika. Niestety tej atrakcji nasza firma nie ma w swojej ofercie. Lecz można ją zamówić z zewnątrz u unnych usługodawców weselnych.

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button