Bogdan Michalec Show - One Man Show - dla dzieci i dorosłych - nagłośnienie na małe imprezy w szkole lub przedszkolu i na urodziny dziecka

Odpowiednie nagłośnienie na małe imprezy szkolne lub urodziny dziecka

Na samym początku zaznaczę, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, lecz chciałbym się podzielić swoim doświadczeniem, które od 2007r. staje się większe.

Patrząc oczami przez pryzmat swoich lat działalności jako jednoosobowy artysta, który ma także swoje nagłośnienie, pragnę powiedzieć, że każdy chciałby mieć jak najlepszy sprzęt grający. Na samym początku własnego „raczkowania”, kiedy Wówczas nie miałem żadnego pojęcia o nagłośnieniu jak i mikrofonach, zdawałem się na wiedzę i doświadczenie sprzedawcy w sklepie. Jednak nie zawsze miły Pan w sklepie muzycznym musi kierować się idealnie dopasowaną Twoją potrzebą, lecz jesli był to właściciel, to często chodziło wyłącznie o biznes po drugiej stronie.

na urodziny atrakcje dla dzieci przy muzyce, na szkolną imprezę lub przedszkolną też doskonale się sprawdzi

Które nagłośnienie wybrać na imprezki dla dzieci?

Aby wybrać dla swojej działalności muzycznej odpowiednie nagłośnienie, najpierw musimy sobie zadać pytanie, jakie imprezy, jak długo, gdzie, i w jakich warunkach, dla jak dużej publiczności będzie grała muzyka lub prowadzona będzie wodzirejka lub konferansjerka albo występy artystyczne jako klaun cyrkowy.

Powie Ci to każdy dźwiękowiec, że podczas każdego wydarzenia małego jak i dużego dźwięk musi być nie za głośny jak i nie za cichy – uzależniony przede wszystkim charakterem imprezy. Podając prosty przykład, że trudno by było grać głośną muzykę na weselu dla gości podczas obiadu. Jedyna opcja to taka, gdzie klaun na wesele dostosuje odpowiednią muzykę do swojego pokazu.

Dla mnie zawsze ceniła się jakość, dlatego nigdy nie oszczędzałem na sprzęcie grającym. Czysta słyszalna muzyka czy konferansjerka to atuty moich usług także w roli jako wodzirej dla dzieci.

muzyka na urodziny dziecka, atrakcje na urodziny lub imprezę w szkole? super nagłosnienie

Jaka marka nagłośnienia na małe imprezy dla dzieci zadowoli wszystkich uczestników?

W miejscu, gdzie nagłośnienie ma być najczęściej używane rozłożyć sprzęt grający wielu różnych marek i posłuchać jak brzmi, ponieważ nie zawsze duże głośniki 15 cali sprawdzą się na każdej sali, np. gimnastycznej. A na zewnątrz oczywistym jest, że bas z takiego głośnika basowego ucieknie przed siebie i będzie go za mało. Nagłośnienie pokazane na zdjęciach, jest moją własnością. Sprawdza się podczas wszystkich imprez, które obsługuję. Pragnę dodać, że bardzo często podczas dużych pikników, festynów czy dni dziecka, korzystam z dużego estradowego profesjonalnego nagłośnienia po ok. 11KW na stronę. To jest naprawdę bardzo duża moc muzyczna. Podsumowując, kiedy widzę informacje, że ktoś próbuje nagłośnić atrakcje na imprezy dla dzieci głośnikiem, który ma wbudowany odtwarzacz muzyki i pięć mikrofonów o łącznej wartości do 1 000 zł pozostawiam to bez komentarza. 

Kochany czytelniku mojego skromnego artykułu, mam nadzieję, że w jakiś sposób Ci pomogłem, a jeśli masz do mnie jakieś pytania, to zadzwoń. Chętnie spróbuję Ci pomóc. 

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button