Menu Zamknij

Klaun na andrzejki i mikołajki

Klaun na andrzejki i mikołajki dla dzieci

Klaun na andrzejki i mikołajki dla dzieci, a nie tylko animator? Świetnie trafiłeś! Pod warunkiem, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na andrzejki i mikołajki w kolorowym przebraniu. Zawodowo Klaun Fred – Bogdan Michalec, nieustannie występuję na andrzejkach i mikołajkach od 2007 r. Miałem także przyjemność wystąpić w 10 Edycji „Mam Talent”, także jako gość specjalny TTV Druga Twarz.

Jako Klaun na andrzejki i mikołajki dla dzieci proponuję prawdopodobnie jedyny w Polsce program sceniczny Klaun Fred Show do 60 min, który zawiera: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Mój program sceniczny klaun Fred Show na andrzejkach i mikołajkach dla dzieci możliwy przy małym nagłośnieniu JBL lub poprzez wykorzystanie nagłośnienia DJ-a, lub zespołu – wpięcie własnego profesjonalnego mikrofonu nagłownego i muzykę z pendriva.

Możliwe kolejne 60 min wodzireja w stroju klauna na andrzejkach i mikołajkach. Program mojej choreografii to między innymi: innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem. Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na andrzejkach i mikołajkach jako klaun – wodzirej jest m.in. kilkadziesiąt dzieci. Ps. Rodzice chętnie biorą udział w pokazach klauna i zabawie na andrzejkach i mikołajkach razem z dziećmi.

Program
Klaun Fred Show do 60 min

⦁ klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami

⦁ niewidzialny motocykl

⦁ cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku

⦁ parateatr klauna Freda

⦁ komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ pokaz iluzji dla dzieci na wesoło

⦁ pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów

⦁ skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych

⦁ show klauna z dużymi balonami

⦁ „orkiestra” śmieszny pokaz z udziałem dorosłych

⦁ śpiew i nauka choreografii do własnej piosenki Bawmy Się

Klaun na andrzejki i mikołajki dla dorosłych

Klaun na andrzejki i mikołajki dla dorosłych? Dlaczego nie! Przecież andrzejki i mikołajki dla dorosłych wcale nie muszą być nudne! Jako klaun na andrzejkach i mikołajkach pozostawiam po sobie niezapomniane wrażenia.

Mój program klauna dla dorosłych na andrzejki i mikołajki jest bardziej „pikantny” od programu dla dzieci. Program dla dorosłych klaun Fred Show 40 min można rozciągnąć o dodatkowe 20 min innowacyjnymi zabawami i konkursami. (warunkiem jest większa liczba uczestników)

Program
klaun Fred Show do 40 min

⦁ wjazd klauna na rowerku połączony z parateatrem

⦁ żonglowanie z ochotnikami

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ show z balonami do modelowania z ochotnikami

⦁ skecz o klanie

⦁ gag z gitarą pirotechniczną,

⦁ śmieszny numer „Orkiestra”

⦁ pokaz iluzji na wesoło z zaangażowaniem widowni