Klaun na bal karnawałowy

Klaun na bal karnawałowy dla dzieci

Klaun na bal karnawałowy dla dzieci a nie tylko animator? Świetnie trafiłeś! Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na karnawał w kolorowym przebraniu. Klaun Fred – Bogdan Michalec nieustannie występuje na balach karnawałowych od 2007r. Uczestnik 10 Edycji „Mam Talent”, gość specjalny TTV „Druga Twarz.

Klaun Fred na balu karnawałowym dla dzieci proponuje jedyny w polsce program sceniczny do 60 min. zawierający: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Warunkiem występu scenicznego na balu (choince) to min. jedno dziecko – max. ilość nieograniczona. Program sceniczny klaun Fred Show na balu karnawałowym możliwy przy małym nagłośnieniu JBL, lub poprzez wykorzystanie nagłośnienia Dj-a lub zespołu – wpięcie własnego profesjonalnego mikrofonu nagłownego i muzykę z pendriva.

Kolejne 60 min wodzireja w stroju klauna na balu karnawałowym, to własnej choreografii innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem.  Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na balu karnawałowym jako wodzirej jest min. kilkanaście dzieci. Ps. Rodzice chętnie biorą udział w pokazach klauna i zabawie na balu razem z dziećmi.

Program 
Klaun Fred Show 
do 60 min

– klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami,
– niewidzialny motocykl,
– cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku,
– parateatr klauna Freda,
– komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show,
– gag ze sztuczną bombą,
– pokaz iluzji dla dzieci na wesoło,
– pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów,
– skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych,
– show klauna z dużymi balonami
– „orkiestra” śmieszny pokaz przy udziale dorosłych,
– śpiew i nauka choreografii do włąsnej piosenki ”Bawmy Się„
– pokaz mega dużych baniek mydlanych od 2 – 20 metrów