Menu Zamknij

Klaun na komunię chrzciny

Klaun na komunię chrzciny dla dzieci

Klaun na komunię chrzciny dziecka w artystycznym wydaniu? Świetnie trafiłeś! Pod warunkiem, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na komunię chrzciny w kolorowym przebraniu. Nazywam się Bogdan Michalec, od 2007 r. jako klaun Fred występuję na komuniach dzieci i chrzcinach. Często prowadzę komunie i chrzciny w roli wodzireja – klauna. Miałem już przyjemność wystąpić w 10 Edycji „Mam Talent”, także jako gość specjalny TTV Druga Twarz.

Jako klaun na komunie chrzciny dziecka proponuję prawdopodobnie jedyny w Polsce program sceniczny do 60 min, który zawiera: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Warunkiem występu scenicznego na komunii dla dzieci, chrzcinach to m.in. jedno dziecko – max. Ilość nieograniczona. Program sceniczny klaun Fred Show na komunii lub chrzcinach możliwy przy własnym nagłośnieniu JBL, lub organizatora.

Możliwe kolejne 60 min wodzireja – klauna na komuniach lub chrzcinach. Prowadzę własnej choreografii innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem. Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na komunii lub chrzcinach jako wodzirej jest min. 15 dzieci. Ps. dorośli chętnie biorą udział w pokazach, a także we wspólnych zabawach z dziećmi.

Program
klaun Fred Show do 60 min

⦁ klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami

⦁ niewidzialny motocykl

⦁ cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku

⦁ parateatr klauna Freda

⦁ komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ pokaz iluzji dla dzieci na wesoło

⦁ pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów

⦁ skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych

⦁ show klauna z dużymi balonami

⦁ „orkiestra” śmieszny pokaz z udziałem dorosłych

⦁ śpiew i nauka choreografii do własnej piosenki Bawmy Się