Menu Zamknij

Klaun na urodziny

Klaun na urodziny dla dzieci

Klaun na urodziny dziecka w cyrkowym wydaniu? Świetnie trafiłeś! Pod warunkiem, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na urodziny w kolorowym przebraniu. Nazywam się Bogdan Michalec, nieustannie od 2007 r. jako klaun Fred występuję na urodzinach dziecka. Często prowadzę urodziny dla dzieci w roli klauna – wodzireja. Miałem już przyjemność wystąpić w 10 Edycji „Mam Talent”, także jako gość specjalny TTV Druga Twarz.

Jako klaun na urodzinach dziecka proponuję prawdopodobnie jedyny w Polsce program sceniczny do 60 min zawierający: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Warunkiem występu scenicznego dla dzieci na urodzinach to m.in. jedno dziecko – max. Ilość nieograniczona. Program sceniczny klaun Fred Show na urodziny możliwy przy własnym nagłośnieniu JBL lub organizatora.

Możliwe kolejne 60 min wodzireja – klauna na urodzinach dziecka. Prowadzę własnej choreografii innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem. Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na urodzinach jako klaun – wodzirej jest min. 15 dzieci. Ps. dorośli chętnie biorą udział w pokazach, a także we wspólnych zabawach z dziećmi.

Program
klaun Fred Show  do 60 min

⦁ klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami

⦁ niewidzialny motocykl

⦁ cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku

⦁ parateatr klauna Freda

⦁ komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ pokaz iluzji dla dzieci na wesoło

⦁ pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów

⦁ skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych

⦁ show klauna z dużymi balonami

⦁ „orkiestra” śmieszny pokaz z udziałem dorosłych

⦁ śpiew i nauka choreografii do własnej piosenki Bawmy Się

Klaun na urodziny dla dorosłych

Klaun na urodziny dla dorosłych? Oczywiście, że tak! Przecież urodziny młodzieży i dorosłych wcale nie muszą być nudne! Jako klaun na urodzinach pozostawiam po sobie niezapomniane wrażenia.

Program klauna dla dorosłych jest bardziej „pikantny” od programu dla dzieci. Program dla dorosłych klaun Fred Show 40 min można rozciągnąć o dodatkowe 20 min innowacyjnymi zabawami i konkursami. 

Program
klaun Fred Show do 40 min

⦁ wjazd klauna na rowerku połączony z parateatrem

⦁ żonglowanie z ochotnikami

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ show z balonami do modelowania z ochotnikami

⦁ skecz o klanie

⦁ gag z gitarą pirotechniczną,

⦁ śmieszny numer „Orkiestra”

⦁ pokaz iluzji na wesoło z zaangażowaniem widowni