Klaun na wesele

Klaun na wesele dla dzieci

Klaun na wesele dla dzieci w niepowtarzalnej odsłonie? Świetnie trafiłeś! Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na wesele w kolorowym przebraniu. Klaun Fred – Bogdan Michalec nieustannie na weselach występuje od 2007r. Uczestnik 10 Edycji „Mam Talent”, gość specjalny TTV „Druga Twarz.

Klaun Fred na weselu dla dzieci proponuje jedyny w polsce program sceniczny do 60 min. zawierający: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Warunkiem występu scenicznego na weselu to min. jedno dziecko – max. ilość nieograniczona. Program sceniczny klaun Fred Show na weselu możliwy przy małym nagłośnieniu JBL, lub poprzez wykorzystanie nagłośnienia Dj-a lub zespołu weselnego – wpięcie własnego profesjonalnego mikrofonu nagłownego i muzykę z pendriva.

Kolejne 60 min wodzireja w stroju klauna na wesele, to własnej choreografii innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem. W przypadku braku dodatkowej sali lub innego miejsca np. w plenerze, klaun Fred – wodzirej występuje i prowadzi całość na sali tanecznej wykorzystując nagłośnienie Dj-a lub zespołu weselnego. Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na weselu jako wodzirej jest min. kilkanaście dzieci. Klaun na weselu dla dzieci chętnie wystąpi w przerwach dj-a lub zespołu weselnego (wówczas na sali jest zachowana ciągłość). Kiedy zespół weselny lub dj prowadzi zabawę dla dorosłych (tańce), klaun Fred organizuje dzieciom program, do którego nie potrzebuje mikrofonu i podkłądów muzycznych (warsztaty, itp). Ps. Rodzice bardzo często biorą udział w pokazach klauna i zabawie razem z dziećmi.

Program Klaun Fred Show do 60 min

– klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami,
– niewidzialny motocykl,
– cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku,
– parateatr klauna Freda,
– komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show,
– gag ze sztuczną bombą,
– pokaz iluzji dla dzieci na wesoło,
– pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów,
– skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych,
– show klauna z dużymi balonami
– „orkiestra” śmieszny pokaz przy udziale dorosłych,
– śpiew i nauka choreografii do włąsnej piosenki ”Bawmy Się„
– pokaz mega dużych baniek mydlanych od 2 – 20 metrów

Klaun na wesele dla dorosłych

Klaun na wesele dla dorosłych? Wesele wcale nie musi być standardowe lub nudne! Klaun Fred na weselu pozostawi za sobą niezapomniane wrażenia.
Program dla dorosłych klaun Fred Show 40 min. można przedłużyć o dodatkowe 20 min innowacyjnych zabaw i konkursów.

Program
Klaun Fred Show
do 40 min

⦁ wjazd klauna na rowerku połączony z parateatrem,
⦁ żonglowanie z ochotnikami,
⦁ gag ze sztuczną bombą,
⦁ show z balonami do modelowania z ochotnikami,
⦁ skecz o klanie,
⦁ gag z gitarą pirotechniczną,
⦁ śmieszny numer „Orkiestra”
⦁ pokaz iluzji na wesoło z zaangażowaniem widowni