Menu Zamknij

Klaun na wesele

Klaun na wesele dla dzieci

Klaun na wesele dla dzieci w niepowtarzalnej odsłonie? Dlaczego nie! Pod warunkiem, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko animatora dla dzieci na wesele w kolorowym przebraniu. Jako klaun Fred nieustannie od 2007 r. występuję dla dzieci na weselach, zapewniając im niecodzienne wrażenia. Miałem już przyjemność wystąpić w 10 Edycji „Mam Talent”, a także jako gość specjalny TTV Druga Twarz.

Jestem kreatywnym klaunem, który na weselu dla dzieci proponuje prawdopodobnie jedyny w Polsce program sceniczny do 60 min. Pokaz zawiera między innymi: cyrk, komedię, iluzję, parateatr, kuglarstwo, pantomimę, żonglerkę, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną. Warunkiem występu scenicznego na weselu to m.in. jedno dziecko – max. Ilość nieograniczona. Program sceniczny klaun na wesele możliwy przy moim małym nagłośnieniu JBL lub poprzez wykorzystanie nagłośnienia DJ-a, lub zespołu weselnego – wpięcie własnego profesjonalnego mikrofonu nagłownego i odtworzenie muzyki z pendriva.

Możliwe kolejne 60 min wodzireja – klauna na weselu. Zapewniam własnej choreografii innowacyjne tańce, konkursy i zabawy dla dzieci przy największych muzycznych hitach. Razem 120 min wspaniałej zabawy z profesjonalnym dużym nagłośnieniem JBL i oświetleniem. W przypadku braku dodatkowej sali lub innego miejsca np. w plenerze występuje i prowadzę całość na sali tanecznej, wykorzystując nagłośnienie DJ-a lub zespołu weselnego w trakcie przerw zespołu, DJ-a.

Warunkiem prowadzenia zabaw, tańców i konkursów dla dzieci na weselu jako klaun – wodzirej jest min. 15 dzieci. Jako klaun na weselu dla dzieci chętnie wystąpię w przerwach DJ-a lub zespołu weselnego (wówczas na sali jest zachowana ciągłość). Kiedy zespół weselny lub DJ prowadzi zabawę dla dorosłych (tańce), organizuję dzieciom program, do którego nie potrzebuje mikrofonu i podkładów muzycznych (warsztaty balonowe, iluzji itp.). Ps. Rodzice bardzo często biorą udział w pokazach klauna i zabawie razem z dziećmi.

Program Klaun Fred Show do 60 min

⦁ klaun Fred fajtłapa – cyrkowe żonglowanie z ochotnikami

⦁ niewidzialny motocykl

⦁ cyrkowy występ na małym dziecinnym rowerku

⦁ parateatr klauna Freda

⦁ komediowy pokaz z gitarą zakończony pirotechnicznym show

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ pokaz iluzji dla dzieci na wesoło

⦁ pokaz z balonikami do modelowania z udziałem widzów

⦁ skecz o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych

⦁ show klauna z dużymi balonami

⦁ „orkiestra” śmieszny pokaz z udziałem dorosłych

⦁ śpiew i nauka choreografii do własnej piosenki Bawmy Się

Klaun na wesele dla dorosłych

Klaun na wesele dla dorosłych? Wesele wcale nie musi być standardowe i nudne! W roli Klauna na weselu pozostawiam za sobą niezapomniane wrażenia. 

Program klauna dla dorosłych jest bardziej „pikantny” od programu dla dzieci.
Program dla dorosłych klaun Fred Show 40 min można przedłużyć o dodatkowe 20 min innowacyjnymi zabawami i konkursami.

Program
Klaun Fred Show

do 40 min

⦁ wjazd klauna na rowerku połączony z parateatrem

⦁ żonglowanie z ochotnikami

⦁ gag ze sztuczną bombą

⦁ show z balonami do modelowania z ochotnikami

⦁ skecz o klanie

⦁ gag z gitarą pirotechniczną,

⦁ śmieszny numer „Orkiestra”

⦁ pokaz iluzji na wesoło z zaangażowaniem widowni