Klaun na małym dziecinnym rowerku

Klaun na małym dziecinnym rowerku

Klaun na małym dziecinnym rowerku, to ciekawy pokaz dla dzieci i dorosłych. Mały dziecinny rowerek klaun Fred wykorzystuje do każdego pokazu scenicznego, który trwa do 60 min. Mały rowerek jest także potrzebny na małych urodzinach w domu, na ogrodzie, do dużych imprez plenerowych włącznie. Idealne są też duże i mniejsze sale gimnastyczne, sale przedszkolne, świetlice, kostka chodnikowa, asfalt i trawa. Pokaz na małym dziecinnym rowerku – co to takiego? Wszystko zależy od charakteru imprezy, okoliczności, wieku jak i ilości uczestników.

Pokaz klauna na małym dziecinnym rowerku na urodzinach dla dzieci, na komunii, dzień dziecka, na pikniku, weselu

klaun na malym rowerku
klaun na malym rowerku

Na urodzinach dziecka już bez znaczenia, czy jest pięcioro, a może dwadzieścioro dzieci, klaun Fred wykonuje własną choreografię do muzyki. Jest to układ parateatru połączonego z cyrkiem i komedią. Niektóre układy naprawdę są bardzo trudne, zwłaszcza wtedy, kiedy klaun porusza się na rowerku stojąc na nim z rękami uniesionymi do góry. Pokaz klauna na małym rowerku wymagał i cały czas wymaga dużej koncentracji i poświęconego czasu na trening. Na początku wygląda to tak, jakby klaun wcale nie umiał jeździć na rowerze. Klaun „dosiada” rowerek między innymi tyłem, na kierownicy, stojąc na pedale, itp. Po tych wszystkich akrobacjach rowerowych, na koniec klaun siada wygodnie na siodełku i „zamaszyście” jedzie do określonego celu – zakończenia pokazu dla dzieci i dorosłych.

Pokaz klauna na małym rowerze na imprezach zamkniętych firmowych lub okolicznościowych dla dorosłych

W tym przypadku sprawa się ma nieco inaczej. Dorośli w nieco inny sposób reagują na rowerek, dlatego taki pokaz musi się odbyć nagle z zaskoczenia bez wprowadzenia wstępnego na oczach widza. Najlepiej jest wjechać rowerkiem z innego pomieszczenia na salę biesiadników i wówczas wykonywać pokaz – show na dwukołowym pojeździe. Wjazd klauna na małym rowerku zawsze wywołuje duże uśmiechu i radości nawet wśród dorosłych ponuraków. Show z małym rowerkiem zazwyczaj zaczyna całe przedstawienie klauna. Dlatego musi być numerem żywym, na „wzbudzenie apetytu” wśród imprezowiczów. Mały rowerek to dopiero początek wariackich pokazów, dlatego widz musi się zachłysnąć jego osobą, ruchami, mimiką. Zobacz inne atrakcje dla dzieci.