klaun lublin

Klaun Lublin | Klaun na urodziny wesela pikniki bale – Lubelskie

Klaun Lublin

Klaun lublin to profesjonalny artysta na każdy rodzaj imprezy nie tylko dla najmłodszych. Doświadczony klaun z Lublina od 2007r. świadczy usługi jako cyrkowy klaun, iluzjonista, mim. Klaun Fred to także aktor, kuglarz, żongler, komediant, animator, kabareciarz, wodzirej, konferansjer. Czym tak naprawdę wyróżnia się klaun z Lubelskiego województwa od animatorów z Lublina? Klaun Fred dysponuje własnym programem scenicznym do 60 min. Animatorzy dla dzieci nim nie dysponują. Program ten klaun Fred może zagrać nawet dla jednego dziecka lub dla kilku tysięcy uczestników. Program klauna Freda zawiera śmieszne scenki nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Klaun Lublin najczęściej występuje na dużych piknikach – dniach dziecka. Także na komuniach, otwarciach, jubileuszach, urodzinach dziecka i dorosłych. Zawodowy klaun  z Lublina występuje na weselu, chrzcinach, na andrzejkach, mikołajkach. Uwielbia grać show na balach karnawałowych zwanych choinkami szkolnymi. Klaun Fred także prowadzić dyskotekę dla starszych dzieci w szkołach podstawowych w roli prawdziwego wodzireja.

Klaun Lublin dla dzieci i dorosłych na każdy rodzaj imprezy

Showman z Lublina Klaun Fred dla dorosłych na każdej imprezie, począwszy od wesela, na przyjęciach jubileuszowych i imprezach firmowych kończąc. Doskonale opanował sztukę wodzireja. Nie tylko klaun Lublin podczas różnych eventów z okazji urodzin, jubileuszy, oraz akcji promocyjnych w galeriach oraz dla firm.
Klaun z Lublina doskonale się odnajduje na wszelkich imprezach dla dorosłych: 30 urodziny, 40 urodziny. W wyjątkowy sposób uświetni 50 urodziny, 60 urodziny, 70 urodziny, także 80 a nawet 90 urodziny co miało już miejsce. Podczas występu klaun Lublin trudno jest się powstrzymać od śmiechu, który towarzyszy widzom. Co zawiera program klauna z Lublina? Nigdy nie może zabraknąć parateatru dla dorosłych, komedii, iluzji. Odpowiednia mimika, właściwie wybrane scenariusze tworzą wyjątkowe show dla dorosłych. Szukasz wyjątkowych atrakcji dla dorosłych na urodziny lub inną okoliczność. To nie możesz zapomnieć o Klaunie z Lublina. Śmiech oraz świetna zabawa, tego na spotkaniu z klaunem Fredem nigdy nie zabraknie. Zobacz wesoły klaun.