Klaun Lublin | Klaun na urodziny wesela pikniki bale – Lubelskie

Klaun Lublin | Klaun na urodziny wesela pikniki bale – Lubelskie

Klaun Lublin

Klaun lublin to profesjonalny artysta na każdy rodzaj imprezy nie tylko dla najmłodszych. Klaun Lublin to doświadczenie od 2007r. jako cyrkowy klaun, iluzjonista, mim, aktor, kuglarz, żongler, komediant, animator, kabareciarz, wodzirej, konferansjer. Czym tak naprawdę wyróżnia się klaun Lubelskie od animatorów z Lubelskiego? Klaun Lublin dysponuje własnym programem scenicznym do 60 min, który może zagrać program nawet dla jednego dziecka lub dla kilka tysięcy uczestników. Program klauna Freda zawiera śmieszne scenki nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Klaun Lublin najczęściej występuje na dużych piknikach – dniach dziecka, komuniach, otwarciach, jubileuszach, urodzinach dziecka i dorosłych, na weselu, chrzcinach, na andrzejkach, mikołajkach, balach karnawałowych zwanych choinkami szkolnymi. Klaun Fred uwielbia także prowadzić dyskotekę dla starszych dzieci w szkołach podstawowych lub średnich w roli wodzireja.

Klaun Lublin dla dzieci i dorosłych na każdy rodzaj imprezy

Klaun Lublin to Showman dla dorosłych na każdej imprezie, począwszy od wesela, na przyjęciach jubileuszowych i imprezach firmowych kończąc. Doskonale opanował sztukę konferansjera – klauna podczas różnych eventów z okazji urodzin, jubileuszy, oraz akcji promocyjnych w galeriach oraz dla firm.
Klaun Lublin doskonale się odnajduje na wszelkich imprezach dla dorosłych: 30 urodziny, 40 urodziny, 50 urodziny, 60 urodziny, 70 urodziny, 80 a nawet 90 urodziny co miało już miejsce. Podczas występu klauna Lublin trudno jest się powstrzymać od śmiechu, który towarzyszy widzom, a także wszystkim uczestnikom każdej imprezy. Śmiech oraz świetna zabawa, tego na spotkaniu z klaunem Fredem nigdy nie brakuje. Chcesz poznać szczegółową ofertę klaun Lublin? Kliknij w link wesoły klaun.