Klaun na wesele | Clown na przyjęcia weselne dla dzieci

Klaun na wesele – clown na przyjęcia weselne

Dziś dzieci na weselu nie stanowią aż takiego problemu jaki był kilka lat temu. Co takiego się wydarzyło? Klaun na weselu zmienił świat dzieci na każdym przyjęciu weselnymKlaun na wesele może rozweselać i zabawiać dzieci, a także dorosłych. Klauni na weselach nie pełnią funkcji niań, lecz zapewniają wspaniałą zabawę dzieciom i dorosłym. Oferując prawdziwe Show klauna występując z programem scenicznym. Ileż to radości daje sama wizyta prawdziwego klauna w kolorowym przebraniu. Kiedy jeszcze klaun na weselu potrafi nieco więcej niż każdy przeciętny animator na wesele. Sukces na weselu gwarantowany. Co zawiera prawdziwe Show klauna na weselu? Parateatr, komedię, cyrk, iluzję, gagi, skecze, pirotechnikę sceniczną, kabaret, itp.

Co robi klaun na weselu?

Bawi, sprawiając wszystkim wielką radość na zewnątrz jak i wewnątrz ciała. Klaun na weselu gra przedstawienie komediowo cyrkowe, gagi, pantomimę, kabaret, prowadzi najlepsze zabawy, konkursy. Wykonuje masę ciekawych pokazów, uczy tańców do muzyki, śpiewa razem z dziećmi, ogólnie organizuje dzieciom nie zapomniane przeżycie.Ps. Zapewnia niezapomniane wrażenia nie tylko dzieciom, lecz także dorosłym.

Klaun na wesele – Jak wygląda praca clowna na weselu na sali tanecznej.

Zazwyczaj klaun na wesele rozpoczynają swoją pracę tuż po obiedzie i pierwszym tańcu Państwa Młodych. Istnieje Dwie możliwości pracy klauna na weselu. Jeśli klaun ma do dyspozycji wyłącznie salę taneczną dla gości weselnych, wówczas podczas grania zespołu muzycznego prowadzi takie animacje, do których nie potrzebuje mikrofonu. Podczas przerwy zespołu weselnego klaun korzysta z wcześniej zainstalowanego mikrofonu bezprzewodowego jak i odtwarzacza muzyki do podkładów muzycznych i rozpoczyna show dla dzieci a także niektóre elementy programu dla dorosłych. Na kolejnej przerwie muzyki weselnej clown zabiera dzieci na pokaz dużych baniek mydlanych na patykach na zewnątrz, a po pokazie dzieci same mogą uczestniczyć w warsztatach z dużymi bańkami mydlanymi w plenerze. Podczas tej części programu Państwo Młodzi najczęściej korzystają z takiego pokazu, będąc uczestnikami wspaniałej sesji zdjęciowej i filmowej. I tak właśnie klaun uzupełnia cichą lukę na weselu, dając najmłodszym a także rodzicom wspaniałą zabawę podczas przerw zespołu muzycznego.

Program klaun na wesele dla dzieci w innej sali lub w plenerze

Przed przyjazdem gości weselnych do domu weselnego klaun instaluje na innej sali lub na zewnątrz obiektu profesjonalne nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi. Zapewnia drugą wspaniałą zabawę nie tylko dla najmłodszych, ale także rodzice świetnie się bawią. Długość programu klaun na wesele zazwyczaj trwa od 2-3-4 godzin od chwili rozpoczęcia. Często się zdarza, że w końcowej części programu Państwo Młodzi życzą sobie nieco więcej. Aby klaun poprowadził zabawne innowacyjne zabawy wyłącznie dla dorosłych. Zobacz program klaun na wesela.