Bogdan Michalec Show -One Man Shiow - Stand Up, Komik na imprezy firmowe

Komik – Stand-Uper – One Man Show

„Życie jest jedną wielką komedią”. W roli komika wyciągam z niego wszystkie najciekawsze „życiowe brudy”, dzieląc się nimi z Tobą podczas występu. Piszę indywidualne ciekawe i śmieszne życiowe scenariusze ( monologi) na różne okazje. Na jaki możesz liczyć Stand-Up – Komedię? – przekonaj się sam.

stand up na imprezy firmowe

Stand – Up na każdą imprezę

Cześć!… Nazywam się Bogdan Michalec, a od 2007 r. rozśmieszam małych i dużych. Jeśli szukasz Stand – Up na imprezę firmową po „kulturalnej bandzie” to świetnie trafiłeś! Jako komik nie „SYPIĘ” co drugie słowo wulgaryzmami, aby Ci zaimponować. A dla firm piszę indywidualne komediowe scenariusze związane z branżą.

Gram Stand – Up dla wszystkich podmiotów zawodowych, także na imprezach jubileuszowych, urodzinach, itp. Wyjątkiem są imprezy pogrzebowe… Jakoś trudno mi sobie wyobrazić Komika na stypie… Choć wygłoszenie mowy pogrzebowej w kościele mam już za sobą… Lecz musisz mi uwierzyć, że to nie był wesoły stand-up. Nawet tak poważne wydarzenie może być dobrą inspiracją na udany występ właśnie u Ciebie.

Miło mi będzie jak na występ zapewnisz:

30 min. przed występem w garderobie nigdy:

W Stand – Upie na evencie nie poruszam bezpośrednio tematów:

No właśnie! Powiedz mi jakich tematów nie poruszać, ponieważ na jednym firmowym stand upie nie mogę mówić o religii, na innej firmówce np. dla rolników chcieli jak najwięcej o częściach intymnych ciała ludzkiego płci męskiej, a przede wszystkim żeńskiej i jeszcze coś. Jeśli mam wolną rękę na występ standu-upu, to temat „dupy” i wszystkiego co bliskie staram się omijać. Ps. Jestem katolikiem, więc masz już jasną odpowiedź. Ale nigdy nie mówię „nie”

Pewnie Ci się nasuwa pytanie, to co do kur… nędzy gram żeby zainteresować rolnika lub prezesa dużej firmy na okrągłych urodzinach lub innym jubileuszu? A może na firmowym stand upie? Odpowiem Ci krótko! To czego jeszcze Twoje oko nie widziało i ucho nie słyszało z „odrobiną” kultury. A tak naprawdę, to do sztuki komika dodaję odrobinę klaunady i wychodzi całkiem niezły stand up.

Do brzegu, jeśli wiesz czego chcesz, masz swój własny pomysł, własną wizję na udaną imprezę firmową, urodziny, jubileusz lub inne „okrągłe” wydarzenie okolicznościowe, to dłużej nie czekaj – podziel się z nim ze mną. Jeśli nie masz pomysłu, to nie martw się, od czego masz mnie! Chętnie Ci podpowiem jak zaskoczyć Twoich gości, aby impreza nabrała wyjątkowego charakteru i została na długo zapamietana. W zamian otrzymasz wyjątkowy Stand – Up jakiego jeszcze nie widziaeś i słyszałeś. Bo od dobrej komedii dzieli nas tylko …

stand uper na event firmowy i okolicznościowy

One Man Show na wszystkie eventy…

Call Now Button