Menu Zamknij

Wyjątkowe mikołajki dla dzieci w firmie

Mikołajki firmowe
Mikołajki firmowe

Szukasz najlepsze atrakcje dla dzieci na imprezy? W obecnych trudnych czasach, kiedy pandemię Covid Sars 19 przejmuje kryzys światowy, nie zapominamy o drobnych przyjemnościach dla nas samych. Mam na myśli widowiska dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Cywilizowany człowiek wie, że nie tylko „samym chlebem żyje człowiek”. Piękne jest to, że duże firmy (korporacje) zajmujące się różnymi dziedzinami przemysłowymi, usługowymi, itp. pamiętają o najmłodszych jak i ich rodzicach planując imprezy mikołajkowe w fimie. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nie tylko duże firmy (korporacje) będą przeznaczać fundusz socjalny na organizację mikołajek w firmie, lecz w ślad takich działań pójdą mniejsze firemki.

Jakie atrakcje na mikołajki w firmie?

1. Moje autorskie widowisko dla dzieci klaun Fred Show 60 min w którym dzieci i rodzice biorą udział zaskoczy nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Mój program klaun dla dzieci zawiera między innymi: parateatr, kuglarstwo, żonglerkę, także iluzję, parateatr, pirotechnikę sceniczną, również gagi, skecze, psoty i figle.

2. W tym nietuzinkowym stroju już ponad szesnaście lat przyglądam się takim imprezom mikołajkowym na terenie całej Polski jako wodzirej na mikołajkach prowadząc niezapomniane imprezy dla dzieci jak i ich rodziców.

Atrakcje na mikołajki w firmie
Atrakcje na mikołajki w firmie

3. Często jestem zapraszany do firmy jako klaun na mikołajki lub do lokalu i właśnie w tym kolorowym stroju mogę poprowadzić (wodzirejkę) jak i cyrkową klaunadę dla dzieci i rodziców wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

4. Ba, nie mógłbym zapomnieć o najważniejszym gościu tego popołudnia – zaprzyjaźniony Prawdziwy Święty Mikołaj. Ten gość nie zależnie od wieku dziecka zawsze jest mile widziany podczas takiego wydarzenia mikołajkowego w firmie. Z moich obserwacji jasno wynika, że Święty Mikołaj mógłby odwiedzać dzieci niemal każdego dnia, pod warunkiem, że nie zapomni o prezentach.

5. Oprócz prawdziwej cyrkowej klaunady i prowadzenia mikołajek jako wodzirej mile widziane są także śnieżynki animatorki.

6. Jeśli socjalny budżet firmy jest większy, to dodatkowo można zamówić zaprzyjaźnioną firmę,  sprawdzoną fotobudkę lub także od nich wynająć fotolustro na mikołajki

7. Jeśli przykładasz dużą wagę do estetyki sali, na kórej mają się odbyć mikołajki, to z miłą chęcią zaproponuję Ci oryginalne dekoracje także światłem.

8. Na zabawy mikołajkowej w firmie nie może zabraknąć dobrego cateringu, jak w przysłowi – przez żołądek do serca. Każdy na takim wydarzeniu podczas wyjatkowego szaleństwa lub w trakcie przerwy lubi coś dobrego sporzyć.

9. Jeśli tylko pomieszczenie na to pozwala, to zdarza się, że na mikołajki firmowe są rozkładane z zaprzyjaźnionej firmy dmuchańce dla dzieci.

Jak wygląda przebieg mikołajek w firmie?

Zazwyczaj firma, która wynajmuje mnie do zapewnienia atrakcji podczas mikołajek w firmie w roli klauna do wynajęcia lub dodatkowo jako wodzirej sama znajduje sobie lokal wraz z cateringiem. Czas mikołajek firmowych sięga nawet do 3 godz. włącznie z Mikołajem, dlatego bez przerwy na posiłek z jakimś sokiem nie ma mowy.

Jako prowadzący mikołajki na miejsce przybywam około 2 godz. wcześniej, aby móc się zainstalować z profesjonalnym nagłośnieniem jak i oświetleniem. Do tego jeszcze wszystkie potrzebuję przygotować jak i ustawić wszystkie rekwizyty do pokazów w roli cyrkowego klauna lub klauna iluzjonisty.

Cyrkowe pokazy klauna na mikołajki firmowe
Cyrkowe pokazy klauna na mikołajki firmowe

Spotkanie ze świetym Mikołem w firmie rozpoczynam od sprawdzonych innowacyjnych zabaw, konkursów i tańców, któe przeplatam moim autorskim show (klauna), w którym dzieci jak ich rodzice biora udział. Na mikołajkach firmowych nie uprawiam animacje dla dzieci, ba, animatorzy mile widziani w rogu sali, którzy mogą malować dzieciom twarze lub ciało. Natomiast ja skupiam się na czymś innym, aby mikołajki w firmie zapadły dzieciom na bardzo długo w ich pamięci.

Cała zabawa wraz z występem klauna trwa 2 godz. a następna godzina jest zarezerwowana dla wyjątkowego gościa. Mowa tutaj o Świętym Mikołaju. Oczywistym jest, że do nadejścia Świętego Mikołaja przygotowuję dzieci do jego nadejścia. Aby stworzyć wyjatkowy mikołajkowy klimat. Nie wyobrażam sobie, aby dzieci nie powitały głośno Świetego Mikolaja.

Dodatkowo klient (firma) moze sobie domówić watę cukrową, popcorn lub inne przysmaki dla dzieci na mikołajki, gdzie dzieci chętnie „spałaszują” do ostatniego okruszka.