Bogdan Michalec Show - One Man Show - Prawdziwy Święty Mikołaj na udane mikołajki firmowe dla dzieci

Mikołajki firmowe dla dzieci zawsze muszą być wyjątkowe…

Szukasz najlepsze atrakcje dla dzieci na imprezy? W obecnych trudnych czasach, kiedy pandemię Covid Sars 19 przejmuje kryzys światowy, nie zapominamy o drobnych przyjemnościach dla nas samych. Mam na myśli widowiska dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Cywilizowany człowiek wie, że nie tylko „samym chlebem żyje człowiek”. Piękne jest to, że duże firmy (korporacje) zajmujące się różnymi dziedzinami przemysłowymi, usługowymi, itp. pamiętają o najmłodszych jak i ich rodzicach planując imprezy mikołajkowe w firmie. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nie tylko duże firmy (korporacje) będą przeznaczać fundusz socjalny na organizację mikołajek w firmie, lecz w ślad takich działań pójdą mniejsze firemki.

atrakcje dla dzieci na mikołajki firmowe

Jakie są obowiązkowe atrakcje na mikołajki w firmie?

A przebieg mikołajek firmowych dla dzieci wygląda właśnie tak…

wynajem animatora na mikołajki w firmie, najlepsze atrakcje na firmowe mikołajki

Zazwyczaj firma, która wynajmuje mnie do zapewnienia atrakcji podczas mikołajek w firmie w roli klauna do wynajęcia lub dodatkowo jako wodzirej sama znajduje sobie lokal wraz z cateringiem. Czas mikołajek firmowych sięga nawet do 3 godz. włącznie z Mikołajem, dlatego bez przerwy na posiłek z jakimś sokiem nie ma mowy.

Jako prowadzący mikołajki na miejsce przybywam około 2 godz. wcześniej, aby móc się zainstalować z profesjonalnym nagłośnieniem jak i oświetleniem. Do tego jeszcze wszystkie potrzebuję przygotować jak i ustawić wszystkie rekwizyty do pokazów w roli cyrkowego klauna lub klauna iluzjonisty.

Spotkanie ze świętym Mikołajem w firmie rozpoczynam od sprawdzonych innowacyjnych zabaw, konkursów i tańców, które przeplatam moim autorskim show (klauna), w którym dzieci jak ich rodzice biorą udział. Na mikołajkach firmowych nie uprawiam animacje dla dzieci, ba, animatorzy mile widziani w rogu sali, którzy mogą malować dzieciom twarze lub ciało. Natomiast ja skupiam się na czymś innym, aby mikołajki w firmie zapadły dzieciom na bardzo długo w ich pamięci.

Cała zabawa wraz z występem klauna do wynajęcia trwa 2 godz. a następna godzina jest zarezerwowana dla wyjątkowego gościa. Mowa tutaj o Świętym Mikołaju. Oczywistym jest, że do nadejścia Świętego Mikołaja przygotowuję dzieci do jego nadejścia. Aby stworzyć wyjątkowy mikołajkowy klimat. Nie wyobrażam sobie, aby dzieci nie powitały głośno Świętego Mikołaja.

Dodatkowo klient (firma) może sobie domówić watę cukrową, popcorn lub inne przysmaki dla dzieci na mikołajki, gdzie dzieci chętnie „spałaszują” do ostatniego okruszka. Zachęcam również do odwiedzenia strony i zapoznanie się z ofertą klaun na wesele.

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button