Rekomendacje

OPINIE KLIENTÓW

Bogdan Michalec
Bogdan Michalec
17:46 21 Nov 18
Wszystkim bardzo dziękuję za dodawanie tak wspaniałych opinii na mój temat. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie ich tutaj dużo więcej. Jeśli podoba Ci się to co robię, napisz o tym kilka słów. Z góry bardzo dziękuję.Mam możliwość napisać opinię o samym sobie. Napiszę tylko jedno zdanie. Z pewnością chciałbym być bardziej wyrafinowany w tym co robię. Bogdan Michalec - Konferansjer, Wodzirej, Animator, Klaun Fred.czytaj więcej
Bogdan Giera
Bogdan Giera
12:33 05 Nov 18
Swietny program. Dzieci byly bardzo zadowolone, ogladaly wystep z wypiekami na twarzy a smiechu bylo co nie miara. Bardzo polecam na wszelkie imprezy. Chetnie skorzystamy nastepnym razem.
Alicja Iwasieczko
Alicja Iwasieczko
12:30 05 Nov 18
Dzieci były zachwycone zabawami i pokazem jakie zaprezentował klaun Fred na przyjęciu komunijnym !! A my rodzice zadowoleni ze animacje podobały się nie tylko dzieciom a także dorosłym .
FunnyClips
FunnyClips
06:00 30 Oct 18
Witam.Miałam przyjemność korzystania z usług Pana Bogdana.Urodziny córki z klaunem FREDEM strzał w dziesiątkę.Niesamowity człowiek,pełen profesjonalizm rozkręcił imprezę na calego.W 100% polecam pana Bogdana,lepszego nie znajdziecie:) Sylwia Bardjan.czytaj więcej
Sylwia Ciupa
Sylwia Ciupa
15:43 29 Oct 18
Witam Pan Bogdan 05.10.2018 prowadził wydarzenie kulturalne w Rzeszowie przy ulicy Rejtana jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam Pana Bogdana lepiej trafić nie mogliśmy pozdrawiam Sylwia Ciupa Agilea
Krzysztof Garbarz
Krzysztof Garbarz
15:56 09 Sep 18
W naszym imieniu i naszych gości weselnych ( przede wszystkim tych najmniejszych) składamy serdeczne podziękowania za organizowanie imprezy podczas naszego wesela .Dzięki wspaniałemu programowi artystycznemu przygotowanego przez Pana Bogdana , impreza dla dzieci była przygotowana perfekcyjnie, a wszyscy bawili się wyśmienicie.Polecamy wszystkim .Pozdrawiamy Magdalena i Krzysztofczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie Napisz Opinię


 Burmistrz Ożarowa, Marcin Majcher

Z usług Klauna Freda (Bogdan Michalec) korzystaliśmy w ramach eventu organizowanego z okazji „Pikniku rodzinnego – Bezpieczeństwo wspólna sprawa”, który odbył się 10 września 2016 roku na Stadionie Miejskim w Ożarowie. Klaun Fred dał pokaz nietuzinkowej osobowości, która skutecznie przykuwała uwagę dzieci i przyniosła oczekiwane efekty. Polecamy korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. W pełni profesjonalna obsługa imprez dla dzieci.Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort, Michał Czuba

Z Panem Bogdanem Michalec (klaunem Fredem) z Firmy TOP-IMPREZY Organizacja Imprez mieliśmy przyjemność współpracować trzykrotnie w 2015r podczas komunii w naszym obiekcie Grand Chotowa. Komunie są także bardzo ważnymi dla nas imprezami okolicznościowy, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie animatora dla dzieci.

Bogaty program klauna Freda przerósł nasze oczekiwania, a zawierał między innymi: sztuczki ( iluzję), śmieszne scenki, gagi, pokazy dużych baniek mydlanych, śpiew piosenek, animacje dla dzieci, tańce. Do niektórych części programu dołączyli także dorośli, świetnie się bawiąc. Dzieci z zachwytem śledziły kolejne wydarzenia na scenie, a działo się bardzo dużo. Od tej pory, nie wyobrażamy sobie komunii bez animatora dla dzieci, klauna Freda.
Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort poleca profesjonalne usługi Showmana Bogdana Michalec na różne imprezy dla dzieci i dorosłych. Kula Bowling & Club Rzeszów, Natalia Kazimierowicz – Damska

W imieniu Kula Bowling & Club w Rzeszowie pragnę serdecznie podziękować za organizację imprezy pt. „Wieczór Kawalerski – Wieczór Panieński”. Pan Bogdan Michalec poprowadził w sobotę 16 lipca 2016 r wieczór klubowy dla około 200 osób. Z tej roli wywiązał się znakomicie, wciągając do wspólnej zabawy niemal wszystkich gości.

Z naturalną energią, humorem i w dobrym stylu pan Bogdan przeprowadził rozmaite konkursy i zadania, które szczerze rozbawiły uczestników. Zebraliśmy po imprezie bardzo pochlebne opinie naszych stałych gości, wobec tego planujemy w przyszłości kontynuację imprez w tego typu.
Z cala pewnością będziemy chcieli skorzystać z możliwości dalszej współpracy z panem Bogdanem Michalcem.Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce, Leszek Połeć

Z usług Pana Bogdana Michalca korzystaliśmy wielokrotnie podczas różnych imprez cyklicznych organizowanych przez Gminny Ośrodek kultury w Kuryłówce. Klaun Fred zaprezentował swój talent cyrkowo-aktorski m.in.: podczas Dni Gminy Kuryłówka oraz Dożynek Gminnych. Swoimi występami, w atmosferze „szaleństwa”, pozytywnego chaosu i zwariowanej zabawy.
Na twarzy niejednego uczestnika imprezy malował się uśmiech i zadowolenie. Do swoich zabaw wciągał nie tylko dzieci, ale również dorosłych dostarczając im niezapomnianych wrażeń i beztroskiej chwili radości. Jego oryginalność i niewątpliwie niesamowite emocje wywołują zaskoczenie i niosą masę zabawy.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę pana Bogdana jako solidnego i odpowiedzialnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci. Szkoła podstawowa w Kowiesach, Magdalena Mamczarek

Poprzez miła i konkretną współprace nasze dzieci mogły poznać świat iluzji i prawdziwej zabawy. Rozkręcić imprezę ze strojami przy kolorowych światłach we mgle i superowej oprawie muzycznej na tyle że przed dniem dziecka dzieci znów pytały o klauna z czerwonym nosem.

Wiec w naszej szkole podstawowej w Kowiesach im. Kornela Makuszyńskiego klaun Fred posiada 240 fanów którzy pamiętają i czekają znów na taka zabawę. Zadowolenie rodziców z faktu że dzieci się bawią a nie ganiają po korytarzu też było bardzo pocieszające wiec uważam imprezę za naprawdę udana .Mamy nadzieje na kolejne spotkania. Centrum Kultury w Zarzeczu, Barbara Szczygieł 

Z usług Pana Bogdana Michalca Centrum Kultury w Zarzeczu korzystało podczas Dnia Gminy Zarzecze, imprezy która odbyła się 24 lipca 2016 r. na terenie zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego w Zarzeczu. Dzień Gminy Zarzecze jest największą imprezą kulturalno – rozrywkową na terenie gminy.
Pan Bogdan Michalec jako klaun Fred przygotował dla dzieci ok. 2 – godzinny program, który wypełniony był nietuzinkowymi atrakcjami. Najmłodsi uczestnicy imprezy z zachwytem śledzili kolejne wydarzenia rozgrywające się na scenie, a działo się bardzo dużo.

Klaun Fred prezentował różne sztuczki, zabawne scenki, a także zapraszał dzieci do wspólnej zabawy i zaangażowania się we wspólne tworzenie atrakcyjnego programu, który przypadł do gustu młodszej i starszej publiczności.
Centrum Kultury w Zarzeczu poleca korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. Jego profesjonalna usługa przerosła nasze oczekiwania, a najważniejsze wywołała wiele radości wśród najmłodszej widowni, która czeka z niecierpliwością na następny Dzień Gminy Zarzecze, ponieważ będzie mogła spotkać ponownie klauna Freda.Gminna Biblioteka Publiczna w Lubenii, Alicja Warzybok

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni składa serdeczne podziękowanie wraz z wyrazami uznania dla Pana Bogdana Michalca za kilkakrotne prowadzenie imprez dla dzieci jak i osób niepełnosprawnych w naszej gminie. Pan Bogdan to profesjonalista w swoim zawodzie, posiada duże doświadczenie, charakteryzuje go duże poczucie humoru, wyczucie smaku i taktu w tym co robi.

Jest osobą bardzo kreatywną, ciągle ma nowe pomysły na zabawy, tańce, sztuczki. W roli Klauna Freda i Mikołaja sprawdził się u nas znakomicie. Posiada umiejętność rozplanowania czasu zabawy i panuje nad jego przebiegiem. Przygotowany program zawsze budzi sporo pozytywnych emocji i radość wśród uczestników. Z pełną odpowiedzialnością polecamy rzetelność i usługi firmy TOP-IMPREZY. Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze, Agnieszka Kwiecień

Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze pragnie serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz wspaniałą współpracę podczas organizacji imprezy andrzejkowej w naszej szkole. Klown posiada ogromne doświadczenie w rozbawianiu zarówno dzieci jak i również dorosłych. Impreza przeprowadzona z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem ze strony Pana – od pomysłu imprezy po sprawną realizację programu artystyczno – rekreacyjnego. Charakteryzuje go kreatywność, pomysłowość i duże poczucie humoru, a także wyczucie smaku i taktu.

Realizacja naszych wspólnych celów, czyli atrakcyjnej imprezy dla dzieci, dała możliwość uczestnikom świetnej zabawy i relaksu.
Powyższe doświadczenie sprawiają, iż z całym przekonaniem możemy polecić Pana jako solidarnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci.
Dziękuję serdecznie za owocną współpracę i żywię nadzieję na kolejne udane przedsięwzięcia w przyszłości. Akademia Rozwoju Społecznego, Anna Lorenz – Filip

Akademia Rozwoju Społecznego z siedzibą w Błażowej zaświadcza, iż miała niezwykłą przyjemność skorzystać z usług pana Bogdana Michalca podczas spotkania podsumowującego realizację projektu pn. „Rozwinąć Skrzydła”, który skierowany był do dzieci z powiatu rzeszowskiego i łańcuckiego. Prowadzenie imprezy było w pełni profesjonalne, atrakcyjne i dostosowane do wieku dzieci.

Jako Klown Fred posiada on ogromne doświadczenie oraz bogaty program zabaw, którym rozbawiał nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ponadto charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, kreatywnością i rzetelnością.
Niniejszym polecamy pana Bogdana Michalca, jako godnego zaufania partnera, gdyż oferowane przez niego usługi gwarantują udaną imprezę.