Rekomendacje

Opinie Klientów

Podobał Ci się występ? Chcesz dodać lub sprawdzić wszystkie prawdziwe opinie GOOGLE? Najedź myszką niżej i kliknij.

Z usług Pana Bogdana Michalca Centrum Kultury w Zarzeczu korzystało podczas Dnia Gminy Zarzecze, imprezy która odbyła się 24 lipca 2016 r. na terenie zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego w Zarzeczu. Dzień Gminy Zarzecze jest największą imprezą kulturalno – rozrywkową na terenie gminy.

Pan Bogdan Michalec jako klaun Fred przygotował dla dzieci ok. 2 – godzinny program, który wypełniony był nietuzinkowymi atrakcjami. Najmłodsi uczestnicy imprezy z zachwytem śledzili kolejne wydarzenia rozgrywające się na scenie, a działo się bardzo dużo. Klaun Fred prezentował różne sztuczki, zabawne scenki, a także zapraszał dzieci do wspólnej zabawy i zaangażowania się we wspólne tworzenie atrakcyjnego programu, który przypadł do gustu młodszej i starszej publiczności. Centrum Kultury w Zarzeczu poleca korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. Jego profesjonalna usługa przerosła nasze oczekiwania, a najważniejsze wywołała wiele radości wśród najmłodszej widowni, która czeka z niecierpliwością na następny Dzień Gminy Zarzecze, ponieważ będzie mogła spotkać ponownie klauna Freda.
Barbara Szczygieł

Centrum Kultury w Zarzeczu

Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze pragnie serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz wspaniałą współpracę podczas organizacji imprezy andrzejkowej w naszej szkole. Klown posiada ogromne doświadczenie w rozbawianiu zarówno dzieci jak i również dorosłych. Impreza przeprowadzona z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem ze strony Pana – od pomysłu imprezy po sprawną realizację programu artystyczno – rekreacyjnego. Charakteryzuje go kreatywność, pomysłowość i duże poczucie humoru, a także wyczucie smaku i taktu. Realizacja naszych wspólnych celów, czyli atrakcyjnej imprezy dla dzieci, dała możliwość uczestnikom świetnej zabawy i relaksu.

Powyższe doświadczenie sprawiają, iż z całym przekonaniem możemy polecić Pana jako solidarnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci. Dziękuję serdecznie za owocną współpracę i żywię nadzieję na kolejne udane przedsięwzięcia w przyszłości.
Agnieszka Kwiecień

Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze

Z Panem Bogdanem Michalec (klaunem Fredem) z Firmy TOP-IMPREZY Organizacja Imprez mieliśmy przyjemność współpracować trzykrotnie w 2015r podczas komunii w naszym obiekcie Grand Chotowa. Komunie są także bardzo ważnymi dla nas imprezami okolicznościowy, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie animatora dla dzieci. Bogaty program klauna Freda przerósł nasze oczekiwania, a zawierał między innymi: sztuczki ( iluzję), śmieszne scenki, gagi, pokazy dużych baniek mydlanych, śpiew piosenek, animacje dla dzieci, tańce. Do niektórych części programu dołączyli także dorośli, świetnie się bawiąc. Dzieci z zachwytem śledziły kolejne wydarzenia na scenie, a działo się bardzo dużo. Od tej pory, nie wyobrażamy sobie komunii bez animatora dla dzieci, klauna Freda.

Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort poleca profesjonalne usługi Showmana Bogdana Michalec na różne imprezy dla dzieci i dorosłych.
Michał Czuba

Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort

W imieniu Kula Bowling & Club w Rzeszowie pragnę serdecznie podziękować za organizację imprezy pt. „Wieczór Kawalerski – Wieczór Panieński”. Pan Bogdan Michalec poprowadził w sobotę 16 lipca 2016 r wieczór klubowy dla około 200 osób. Z tej roli wywiązał się znakomicie, wciągając do wspólnej zabawy niemal wszystkich gości. Z naturalną energią, humorem i w dobrym stylu pan Bogdan przeprowadził rozmaite konkursy i zadania, które szczerze rozbawiły uczestników. Zebraliśmy po imprezie bardzo pochlebne opinie naszych stałych gości, wobec tego planujemy w przyszłości kontynuację imprez w tego typu.

Z cala pewnością będziemy chcieli skorzystać z możliwości dalszej współpracy z panem Bogdanem Michalcem.
Natalia Kazimierowicz – Damska

Kula Bowling & Club Rzeszów

Z usług Pana Bogdana Michalca korzystaliśmy wielokrotnie podczas różnych imprez cyklicznych organizowanych przez Gminny Ośrodek kultury w Kuryłówce. Klaun Fred zaprezentował swój talent cyrkowo-aktorski m.in.: podczas Dni Gminy Kuryłówka oraz Dożynek Gminnych. Swoimi występami, w atmosferze „szaleństwa”, pozytywnego chaosu i zwariowanej zabawy.

Na twarzy niejednego uczestnika imprezy malował się uśmiech i zadowolenie. Do swoich zabaw wciągał nie tylko dzieci, ale również dorosłych dostarczając im niezapomnianych wrażeń i beztroskiej chwili radości. Jego oryginalność i niewątpliwie niesamowite emocje wywołują zaskoczenie i niosą masę zabawy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę pana Bogdana jako solidnego i odpowiedzialnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci.
Leszek Połeć

Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni składa serdeczne podziękowanie wraz z wyrazami uznania dla Pana Bogdana Michalca za kilkakrotne prowadzenie imprez dla dzieci jak i osób niepełnosprawnych w naszej gminie. Pan Bogdan to profesjonalista w swoim zawodzie, posiada duże doświadczenie, charakteryzuje go duże poczucie humoru, wyczucie smaku i taktu w tym co robi. Jest osobą bardzo kreatywną, ciągle ma nowe pomysły na zabawy, tańce, sztuczki. W roli Klauna Freda i Mikołaja sprawdził się u nas znakomicie. Posiada umiejętność rozplanowania czasu zabawy i panuje nad jego przebiegiem. Przygotowany program zawsze budzi sporo pozytywnych emocji i radość wśród uczestników. Z pełną odpowiedzialnością polecamy rzetelność i usługi firmy TOP-IMPREZY.

Alicja Warzybok

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubenii

Z usług Klauna Freda (Bogdan Michalec) korzystaliśmy w ramach eventu organizowanego z okazji „Pikniku rodzinnego – Bezpieczeństwo wspólna sprawa”, który odbył się 10 września 2016 roku na Stadionie Miejskim w Ożarowie. Klaun Fred dał pokaz nietuzinkowej osobowości, która skutecznie przykuwała uwagę dzieci i przyniosła oczekiwane efekty. Polecamy korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. W pełni profesjonalna obsługa imprez dla dzieci.

Marcin Majcher

Burmistrz Ożarowa

Poprzez miła i konkretną współprace nasze dzieci mogły poznać świat iluzji i prawdziwej zabawy. Rozkręcić imprezę ze strojami przy kolorowych światłach we mgle i superowej oprawie muzycznej na tyle że przed dniem dziecka dzieci znów pytały o klauna z czerwonym nosem. Wiec w naszej szkole podstawowej w Kowiesach im. Kornela Makuszyńskiego klaun Fred posiada 240 fanów którzy pamiętają i czekają znów na taka zabawę. Zadowolenie rodziców z faktu że dzieci się bawią a nie ganiają po korytarzu też było bardzo pocieszające wiec uważam imprezę za naprawdę udana .Mamy nadzieje na kolejne spotkania.

Magdalena Mamczarek

Szkoła podstawowa w Kowiesach

Akademia Rozwoju Społecznego z siedzibą w Błażowej zaświadcza, iż miała niezwykłą przyjemność skorzystać z usług pana Bogdana Michalca podczas spotkania podsumowującego realizację projektu pn. „Rozwinąć Skrzydła”, który skierowany był do dzieci z powiatu rzeszowskiego i łańcuckiego. Prowadzenie imprezy było w pełni profesjonalne, atrakcyjne i dostosowane do wieku dzieci. Jako Klown Fred posiada on ogromne doświadczenie oraz bogaty program zabaw, którym rozbawiał nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ponadto charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, kreatywnością i rzetelnością.

Niniejszym polecamy pana Bogdana Michalca, jako godnego zaufania partnera, gdyż oferowane przez niego usługi gwarantują udaną imprezę.
Anna Lorenz – Filip

Akademia Rozwoju Społecznego