Bogdan Michalec Show - One Man Show - Prawdziwy Święty Mikołaj z Rzeszowa do wynajęcia dla dzieci w domu i do przedszkola

Święty Mikołaj Rzeszów i Podkarpackie

Jeśli właśnie teraz przeglądasz ten artykuł o Świętym Mikołaju, to znaczy, że już za niedługo Święta Bożego Narodzenia. Czas Świąt nie może się odbyć bez pięknej żywej zielonej choinki, kolęd i prezentów od prawdziwego Świętego Mikołaja. Jeśli szukasz odpowiedniego Mikołaja do wynajęcia, to dobrze trafiłeś. W wolnej chwili artysta Bogdan Michalec zakłada piękny strój Świętego i dużymi saniami na kołach podąża do dzieci lub dorosłych, którzy napisali list.

Choć Mikołaj nie ma reniferów, to jego żelazne sanie mkną szybko przez śnieżny kraj, aby dostarczyć prezenty pod wskazany adres dziecka lub dorosłego. Zazwyczaj usługi Mikołaja Bogdan Michalec świadczy podczas imprez mikołajkowych w firmie, instytucji, balów karnawałowych, tuż po występie jako klaun dla dzieci, lub poprzez zamówienie usługi samego Mikołaja. Można to uczynić poprzez maila lub telefonicznie. Szukasz profesjonalnych usług prawdziwego Świętego Mikołaja? Dzwoń! Tel. 698 673 474

Jak wygląda prawdziwy Mikołaj?

wynajem Mikołaja Rzeszów dla dzieci do domu lub Święty Mikołaj do przedszkola

Jak widać na zdjęciu, Święty Mikołaj jest ubrany w profesjonalny strój. Odzienie Mikołaja zawiera trzynaście elementów, między innymi: czerwone spodnie, czerwona kurtka, czerwona czapka, szeroki czarny pas, białe rękawiczki, wysokie czarne buty, biały ciepły kołnierz na zimne wieczory, złoty dzwonek, duży litowy worek, złote okulary, długą siwą brodę, siwe włosy, duży brzuch z możliwością regulowania, itp. Cały kompletny strój Św. Mikołaja pięknie się prezentuje na wysokim mężczyźnie. Nie ważne, że osoba przybierająca postać Świętego nie jest otyła (nie ma brzuszka). Ten brak uzupełnia sztuczny duży brzuch, który sprawia wrażenie otyłego Mikołaja.

Kim jest Święty Mikołaj

W tej firmie Mikołajem jest wyłącznie jej właściciel-Bogdan Michalec-Showman, animator dla dzieci, komik-klaun Fred, wodzirej, który świetnie prowadzi imprezy dla dzieci w przedszkolu, w szkole lub w firmie na pikniku. Posiada doświadczenie w zawodzie Mikołaja od 2007 r. Ta firma nie praktykuje przypadkowych przebierańców za Mikołajów w nieskończonej ilości (studentów), ponieważ jakość usługi Mikołaja jest najważniejsza. Bogdan Michalec z przyjemnością wciela się w tę cudowną postać Mikołaja i gra ją najlepiej jak umie. Z pewnością są lepsi artyści od Bogdana Michalca, lecz prawdziwy Święty Mikołaj jest tylko jeden. Wiec jeśli interesuje Cię, wyłącznie profesjonalna usługa Mikołaja to nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz! Satysfakcja Gwarantowana.

Święty Mikołaj-Jak pracuje

Prawdziwy Święty Mikołaj zawsze stara się poświęcić dzieciom dużo czasu na ciekawe opowieści o Świętym Mikołaju z Miry, wysłuchuję piosenki, wiersze, często tańczy z dziećmi. Na życzenie zamawiającego wciela się w Mikołaja z Laponii lub tego Mikołaja z Mirry (do wyboru). Mikołaj rozdaje prezenty grzecznym dzieciom, bądź dorosłym. Zdarza się, że zamawiająca dziewczyna lub chłopak wynajmują Mikołaja do przekazania prezentu swojej drugiej połówce. W takiej sytuacji nie może zabraknąć wierszy lub piosenek o charakterze miłosnym. Tak naprawdę po rezerwacji Mikołaja zleceniodawca cierpliwie czeka na dzień wykonania zlecenia, bądź wcześniej przesyła Mikołajowi prezent do przekazania wraz z adresem i wskazówkami. W przypadku dzieci Mikołaj zazwyczaj odbiera prezenty od rodziców tuż przed wizytą, które po chwili trafiają do właściwych adresatów. Zazwyczaj rozliczenie następuje tuż po wizycie Mikołaja lub przelewem przed wykonaniem usługi.

Święty Mikołaj z Rzeszowa, Wizyta Mikołaja w domu i przedszkolu Rezszów

Cennik Świętego Mikołaja w Rzeszowie:

Myśli Świętego Mikołaja

Często na zewnątrz pogoda nie sprzyja dzieciom jak i dorosłym do spędzania wolnego czasu. Przyszła już jesień i musimy się z nią zmierzyć czy nam się to podoba lub nie. Wkrótce przyjdzie zima i spadnie śnieg. Wieczory zrobią się długie i zimne. Dzieci częściej swoje myśli kierują w stronę nieba i marzą o prawdziwym Świętym Mikołaju. O Mikołaju, który przynosi najwspanialsze prezenty. Przecież każde dziecko wie, że prawdziwy Święty Mikołaj wszystkim dzieciom przyniesie prezent, o którym tylko marzy.

Jako Święty Mikołaj jestem zmuszony wzbudzić w Tobie kochany rodzicu nieco umiarkowania w realizacji marzeń waszych dzieci. Mając na uwadze, że każdy z Was pragnie podarować swojemu dziecku nawet „gwiazdkę” z nieba, to odrobina rozsądku związanego z prezentem od Świętego Mikołaja nie zaszkodzi. Od bardzo dawna wynajmujecie Mikołajów do przedszkola, szkoły, firmy a przede wszystkim wizyta Mikołaja w domu jest najbardziej popularna.

W tym szybkim „zwariowanym”życiu Mikołaj wie, że czasami można się pogubić, odstawiając na bok najważniejsze życiowe wartości człowieka, a przede wszystkim własne kochane dzieci. Uczmy je szacunku do starszych, tych kilku magicznych słów, które tak bardzo ważną rolę pełnią w życiu każdego człowieka. Jako Święty Mikołaj nakazuję Wam wziąć odpowiedzialność za Wasze dzieci i mieć kontrolę, nad jakim kol wiek ekranem. Dziś nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie skutki niesie za sobą postęp cywilizacyjny związany, chociażby z internetem. Dzieci nie mają świadomości, że robią coś złego. Mikołaj mówi wprost, to od Was zależy, na kogo wychowacie swoje dzieciaki. Póki co, przysyłajcie swoje zamówienia na Świętego Mikołaja. Już niedługo będziecie mnie mogli wynająć do swoich dzieci, a ja zrobię co potrzeba najlepiej, jak tylko będę umiał.

Klaun Cyrkowy poleca swoje show na każdy rodzaj imprezy!!!

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button