Swiety Mikolaj zdjęcia Mikołaja Mikołaj do wynajęcia

Swiety Mikolaj zdjęcia Mikołaja Mikołaj do wynajęcia

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj do wynajęcia. Jeśli właśnie teraz przeglądasz ten artykuł o Świętym Mikołaju, to znaczy, że już za niedługo Święta Bożego Narodzenia. Święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć bez pięknej żywej zielonej choinki, kolęd i prezentów od prawdziwego Świętego Mikołaja. Jeśli szukasz odpowiedniego Mikołaja do wynajęcia, to dobrze trafiłeś. W wolnej chwili zakładam piękny strój Świętego Mikołaja i dużymi saniami na kołach podążam do dzieci lub dorosłych, którzy napisali list do św. Mikołaja. Choć nie mam reniferów, to moje żelazne sanie mkną szybko przez śnieżny kraj, aby dostarczyć prezenty pod wskazany adres. Zazwyczaj usługi Mikołaja świadczę podczas imprez mikołajkowych w firmie, instytucji, bali karnawałowych, tuż po występie klauna.

Święty Mikołaj – Jak wygląda prawdziwy Mikołaj

Jak widać na zdjęciu, Święty Mikołaj jest ubrany w profesjonalny strój sw. Mikolaja. Strój zawiera trzynaście elementów, między innymi: czerwone spodnie, czerwona kurtka, czerwona czapka, szeroki czarny pas, białe rękawiczki, wysokie czarne buty, biały ciepły kołnierz na zimne wieczory, złoty dzwonek, duży litowy worek, złote okulary, długą siwą brodę, siwe włosy, duży brzuch z możliwością regulowania, itp. Cały kompletny strój Św. Mikołaja pięknie się prezentuje na wysokim mężczyźnie.

Święty Mikołaj – Kim jest prawdziwy Mikołaj

W tej firmie Mikołajem jestem tylko ja, Bogdan Michalec – Showman, animator dla dzieci, klaun Fred, wodzirej i konferansjer. Posiadam doświadczenie w zawodzie mikołaja od 2007r. Dla podniesienia standardu spotkania dzieci ze św. Mikołajem, nie przebieram pracowników za mikołajów. Zawsze sam wcielam się w tę cudowną postać Mikołaja i gram najlepiej jak umiem. Zdaję sobie sprawę, że z pewnością są lepsi Mikołaje ode mnie. Nie zawsze można na wszystkich polegać, a dla mnie jakość wykonania usługi i zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową.

Święty Mikołaj – Jak pracuje Święty Mikołaj

Jako prawdziwy Święty Mikołaj do wynajęcia zawsze staram się poświęcić dzieciom dużo czasu na ciekawe opowieści o Świętym Mikołaju z Miry, wysłuchuję piosenki, wiersze, często tańczę z dziećmi. Nie wciskam dzieciom bajki o Mikołaju z Laponii. Jako Mikołaj rozdaję prezenty grzecznym dzieciom. Zdarza się, że jakaś dziewczyna lub chłopak wynajmują Mikołaja do przekazania prezentu swojej drugiej połówce, czasem nawet recytuję przeze mnie napisany wiersz lub śpiewam piosenkę.

Święty Mikołaj – Cennik Mikołaja w Rzeszowie i okolicy:

Mikołaj w domu do 30 min – 300 zł brutto
Mikołaj w przedszkolu do 60 min – 400 zł brutto
Mikołaj w firmie lub instytucji do 60 min – 600 zł brutto
Mikołaj do złożenia życzeń i przekazania upominku do 15 min – 400 zł brutto
Mikołaj w innej miejscowości niż Rzeszów do uzgodnienia
W weekend i 24.grudnia dopłata do wymienionych usług 100 zł brutto.