...
Menu Zamknij

Święty Mikołaj Rzeszów i Podkarpackie

swiety-mikolaj-zdjecia-mikolaja
swiety-mikolaj-zdjecia-mikolaja

Jeśli właśnie teraz przeglądasz ten artykuł o Świętym Mikołaju, to znaczy, że już za niedługo Święta Bożego Narodzenia. Czas Świąt nie może się odbyć bez pięknej żywej zielonej choinki, kolęd i prezentów od prawdziwego Świętego Mikołaja. Jeśli szukasz odpowiedniego Mikołaja do wynajęcia, to dobrze trafiłeś. W wolnej chwili artysta Bogdan Michalec zakłada piękny strój Świętego i dużymi saniami na kołach podąża do dzieci lub dorosłych, którzy napisali list. Choć Mikołaj nie ma reniferów, to jego żelazne sanie mkną szybko przez śnieżny kraj, aby dostarczyć prezenty pod wskazany adres dziecka lub dorosłego. Zazwyczaj usługi Mikołaja Boghdan Michalec świadczy podczas imprez mikołajkowych w firmie, instytucji, bali karnawałowych, tuż po występie jako klaun, lub poprzez zamówienie usługi samego Mikołaja. Można to uczynić poprzez maila lub telefonicznie. Szukasz profesjonalnych usług prawdziwego Świętego Mikołaja? Dzwoń! tel. 698 673 474

Jak wygląda prawdziwy Mikołaj?

Jak widać na zdjęciu, Święty Mikołaj jest ubrany w profesjonalny strój. Odzienie Mikołaja zawiera trzynaście elementów, między innymi: czerwone spodnie, czerwona kurtka, czerwona czapka, szeroki czarny pas, białe rękawiczki, wysokie czarne buty, biały ciepły kołnierz na zimne wieczory, złoty dzwonek, duży litowy worek, złote okulary, długą siwą brodę, siwe włosy, duży brzuch z możliwością regulowania, itp. Cały kompletny strój Św. Mikołaja pięknie się prezentuje na wysokim mężczyźnie. Nie ważne, że osoba przybierająca postać Świętego nie jest otyła (nie ma brzuszka). Ten brak uzupełnia sztuczny duży brzuch, który sprawia wrażenie otyłego Mikołaja.

Kim jest Święty Mikołaj

W firmie Top-Imprezy Mikołajem jest wyłącznie jej właściciel – Bogdan Michalec – Showman, animator dla dzieci, komik – klaun Fred, wodzirej do prowadzenia imprezy i konferansjer. Posiada doświadczenie w zawodzie Mikołaja od 2007r. Ta firma nie praktykuje przypadkowych przebierańców za Mikołajów w nieskończonej ilości (studentów), ponieważ jakość usługi Mikołaja jest najważniejsza. Bogdan Michalec z przyjemnością wciela się w tę cudowną postać Mikołaja i gra ją najlepiej jak umie. Z pewnością są lepsi artyści od Bogdana Michalca, lecz prawdziwy Święty Mikołaj jest tylko jeden. Wiec jeśli interesuje Cię wyłącznie profesjonalna usługa Mikołaja to nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz! Satysfakcja Gwarantowana.

Święty Mikołaj – Jak pracuje

Prawdziwy Święty Mikołaj zawsze stara się poświęcić dzieciom dużo czasu na ciekawe opowieści o Świętym Mikołaju z Miry, wysłuchuję piosenki, wiersze, często tańczy z dziećmi. Na życzenie zamawiającego wciela się w Mikołaja z Laponii lub tego z Mirry – prawdziwego Świętego (do wyboru). Mikołaj rozdaje prezenty grzecznym dzieciom bądź dorosłym. Zdarza się, że zamawiająca dziewczyna lub chłopak wynajmują Mikołaja do przekazania prezentu swojej drugiej połówce. W takiej sytuacji nie może zabraknąć wierszy lub piosenek o charakterze miłosnym. Tak naprawdę po rezerwacji Mikołaja zleceniodawca cierpliwie czeka na dzień wykonania zlecenia, bądź wcześniej przesyła Mikołajowi prezent do przekazania wraz z adresem i wskazówkami. W przypadku dzieci, Mikołaj zazwyczaj odbiera prezenty od rodziców tuż przed wizytą, które po chwili trafiają do właściwych adresatów. Zazwyczaj rozliczenie następuje tuż po wizycie Mikołaja lub przelewem przed wykonaniem usługi.

Cennik Świętego Mikołaja w Rzeszowie:

  • Mikołaj w domu do 30 min – 500 zł brutto
  • Mikołaj w przedszkolu do 60 min – 700 zł brutto
  • Mikołaj w firmie lub instytucji do 60 min – 1 000 zł brutto
  • Mikołaj do złożenia życzeń i przekazania upominku do 15 min – 500 zł brutto
  • W weekend i 24 grudnia Mikołaj pobiera wynagrodzenie 1 000 zł brutto.
  • Mikołaj w innej miejscowości niż Rzeszów do uzgodnienia

Klaun Cyrkowy nie świadczy już usługi Mikołaja!!!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.