Bogdan Michalec Show - Niesamowite show na andrzejki dla dzieci i dorosłych

Co znaczy słowo Andrzejki?

Jak mówi wikipedia najogólniej mówiąc to wieczór z 29 na 30 listopada pełen wróżb, a czy Twój taki będzie? Sam się o tym przekonaj! Zapnij pasy i życzę miłej lektury…

Pozwólcie, że opiszę teraz obraz współczesnych zabaw Andrzejkowych

Tradycyjne Andrzejki dla dzieci w szkole, przedszkolu, domu kultury lub Andrzejki w firmie

wyjątkowe atrakcje dla dzieci na andrzejki

Świetna oprawa muzyczna w wykonaniu znanego D-ja lub wodzireja zapowiada świetną zabawę większej lub mniejszej grupie dzieci przebranej w różne halloweenowe stroje. Często w zabawie Andrzejkowej dla dzieci towarzyszą również rodzice. W ślad poszukiwania atrakcji na andrzejki organizatorzy „stają na głowie” aby sprostać oczekiwaniom młodszym uczestnikom. Wynajęcie animatora lub klauna dla dzieci na andrzejki wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Animatorzy dla dzieci podczas zabawy Andrzejkowej zapewniają zabawy ruchowe w kole, po zanim, organizują konkursy, zabawy z chustą animacyjną klanzy, pokazy baniek mydlanych, modelowanie z baloników. Przeprowadzają różne wróżby andrzejkowe odpowiednie do wieku dzieci. W trakcie zabawy Andrzejkowej z animatorami nie może także zabraknąć przeciągania liny, malowania twarzy lub ciała, farbowania włosów.

Spotyka się także, że podczas zabaw Andrzejkowych organizatorzy zapewniają dmuchane zjeżdżalnie, zakmki do skakania, różne urządzenia rekreacyjne przeznaczone na plener. Co jeśli to wszystko jest za mało? Może z pomocą przyjdzie jakiś czarnoksiężnik lub inna postać odpowiednia do charakteru wydarzenia zapewniając dzieciom świetną zabawę. Idąc tropem atrakcji dla dzieci na zabawy andrzejkowe co można więcej?

wróżby andrzejkowe z klaunem, wodzirej i animatorem, andrzejki dla dzieci

Co powiesz na wyjątkowe show klauna Freda na zabawie Andrzejkowej?

występy i pokazy na andrzejki dla dzieci

Kim jest klaun do wynajęcia Fred? Jeśli jeszcze go znasz, to właśnie teraz bardzo szybko to uczynisz. Zabawny cyrkowiec, iluzjonista i ekwilibrystyk, który potrafi to i owo na małym dziecinnym rowerku. Komik i kabareciarz podczas każdego występu. Zawodowy Showman dla dzieci i dorosłych. Potrafi oczarować małych i dużych nie tylko swoimi magicznymi pokazami, lecz także dowcipnym słowem i żartem. Taki właśnie jest klaun Fred – Bogdan Michalec, klaun i Stand Uper w jednym.

Czasami jako wodzirej udowadnia, że potrafi porwać w wir wspaniałej zabawy dzieci i dorosłych. Kiedyś wystąpił w telewizji TVN MAM TALENT jak i TTV DRUGA TWARZ. Bez względu na to czy organizujesz zabawę Andrzejkową dla dzieci czy dla dorosłych, z pewnością taka postać jak Bogdan Michalec znajdzie na niej właściwe miejsce. Więcej informacji dowiesz się klikając w powyższe przyciski w menu w górnej części. Ps. Zapraszam Cię do współpracy. Nie zapomnij sprawdzić ofertę klauna na wesele.

Kilka współczesnych zdjęć klauna Freda

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button