Bogdan Michalec - One Man Show - Przedstawienia dla dzieci i dorosłych na każdą imrpezę zamkniętą jak i na piknik firmowy

Wyjątkowy spektakl dla dzieci

Dla Bogdana Michalca bez znaczenia jest to czy są to urodziny dziecka, przedstawienie w przedszkolu, w szkole lub spektakl biletowany w sali kinowej. Bowiem zaangażowanie artysty w przedstawienie jest identyczne. Oczywiście mowa tu o prawdziwej cyrkowej klaunadzie opartej na łagodnej komedi ukierunkowanej do odpowiedniej wiekowo grupy dzieci. Aby spektakl dla dzieci miał wyjątkowy charakter, rasowy klaun Fred – Bogdan Michalec włącza w niego także wyrafinowane pokazy iluzji, właściwie dobrane do wieku dzieci.

Ale to nie wszystko! Gdyż dopiero ciągła interakcja klauna z dziećmi w trakcie przedstawienia tworzy jego wyjątkowy charakter. Po tych słowach z wielką przyjemnością nadmienię, że z czystym sercem można podsumować spektakt dla dzieci grany przez klauna jako wyjątkowy. Choć to słowo niesie za sobą długi ogon znaczeń, to daję Ci kochany czytelniku „gwarancję” że tak właśnie jest.

To, że się tutaj znalazłeś na tej stronie świadczy o tym, że szukasz wyjątkowego przedstawienia dla dzieci i to bez znaczenia na jaki charakter imprezy. Bogdan Michalec nie jest animatorem dla dzieci, czy tylko wodzirejem, który poprowadzi każdą imprezę. Ale przede wszystkim jest artystą – Showmanem dla dzieci i dorosłych od kilkunastu lat utożsamiany z postacią klauna Freda oraz komika. Jego postać idealnie nadaje się jako przedstawienie dla dzieci – klaun na urodziny, klaun do przedszkola, do szkoły, na imprezy lub pikniki firmowe jak i inne wydarzenia okolicznościowe dla dzieci a także dla dorosłych.

przedstawienie dla dzieci

Co sprawia, że przedstawienie dla dzieci w wydaniu klauna Freda jest wyjątkowe?

spektakl dla dzieci

Śmieszny, kolorowy, i nie przewidywalny, tak w skrócie można określić niezwykłą postać klauna dla dzieci, która króluje od dawna nie tylko z przedstawieniem na weselu czy urodzinach dla dzieci. Cyrkowy program, mimika ciała, odpowiednia muzyka sprawiają, że żadne dziecko a także dorosły nie oprze się fenomenalnemu show – przedstawienia, które na długo zapadnie w ich pamięci.

Im więcej sprzętu, tym mniej talentu – na spektakt dla dzieci a przede wszystkim dla dorosłych klaun Fred – Bogdan Michalec nie koncentruje się na ilości i wielkości rekwizytów, tylko na samym przedstawieniu. Dla przykładu, jak można zauważyć na górnym zdjęciu w nagłówku, sama marynarka wchodząca w skład kostiumu artysty idealnie nadaje się na krótką część przedstawienia. Co nie oznacza, że znany i lubiany showman na różnych imprezach zechciałby zrezygnować ze swojego ulubionego rekwizytu scenicznego w postaci małego dziecinnego rowerka.

Największą sztuką w sztuce zapewne jest zrobić coś z niczego, co często w swoich spektaklach udowodnił klaun cyrkowiec i iluzjonista dla dzieci w jednej osobie – Bogdan Michalec. Wymaga to wielkiej pasji do sztuki teatralno – komicznej, wytrwałości a przede wszystkim dużego doświadczenia w dziedzinie parateatru, cyrku i komedii. Kiedyś ktoś powiedział, że animatorek dla dzieci jest wiele, lecz prawdziwy klaun do wynajęcia Fred jest tylko jeden, a to o wiele więcej niż kilka animatorów dla dzieci razem wzięci.

Ważniejsze punkty spektaklu dla dzieci

Gdybym miał opisać cały program atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych na wszystkie imprezy i to szczególnie w jednym zdaniu, to napisałbym tylko tyle: parateatr, kuglarstwo, żonglerka, ekwilibrystyka, cyrk, iluzja, komedia, kabaret, gagi, skecze, pirotechnika sceniczna, interakcja. Jednak nie sposób zostawić w tych formułach program, który jest dla ogółu społeczeństwa prawdopodobnie nie do końca zrozumiały, dlatego najważniejsze jego punkty postaram się w skrucie opisać niżej.

Mknie, pojawia się i znika, ryzykuje wypadkiem jakim może być duży uszczerbek na zdrowiu tracąc równowagę żonglując trzema piłkami stojąc na pędzącym małym dziecinnym rowerku. To jedna z dziedzin artystycznych przedstawienia dla dzieci, które nazywa się ekwilibrystyka połączona z żonglowaniem. Drodzy Państwo, tego występu nie da się nauczyć w tydzień ani dwa. Aby opanować tę sztukę cyrkową klauna, potrzeba wiele „miękkich” upadków wysokiego lotu. Co nie oznacza, że na początku obyło się bez siniaków, itp.

Animatorzy dla dzieci na urodzinach często wykorzystują balony do modelowania skręcając różne przedmioty, figury i rzeczy. Zupełnie nic nie mam do animatorów, chcę tylko odróżnić prawdziwą sztukę od animacji dziecięcej, w której nigdy nie ma miejsca dla artysty lub aktora komicznego. W tej dziedzinie klaun na weselu i na urodzinach nie kręci zwierzątek lub kwiatków, lecz podczas swojego przedstawienia – występu dla dzieci łączy twórczą wyobraźnię z zaplanowaną choreografią balonową, która skutkuje śmiechem widowni podczas jego realizacji. Przecież śmiech to zdrowie i o to w tym przecież chodzi, aby mała i duża publiczność świetnie się bawiła.

Czary mary, hokus pokus, te i inne zaklęcia pojawią się w odpowiedniej chwili w trakcie spektaktu dla dzieci w przedszkolu, w szkole, na imprezach firmowych i okolicznościowych, które zafunduje Ci showman dla dzieci i dorosłych – Bogdan Michalec. Magia dla dzieci zwana iluzją (lepiej brzmi iluzja dla dzieci) to punkt przedstawienia, który towarzyszy artyście niemal podczas każdego spektaklu dla dzieci i dla dorosłych.

Uwielbia śpiewać i grać na gitarze, choć instrument jest jak najbardziej prawdziwy, to marny z klauna gitarzysta artysta. Za to jego finalny popis – pokaz na gitarze zaskoczy a zarazem zadziwi każdego małego jak i dużego widza podczas każdego występu firmowego, okolicznościowego, a także w przedszkolu, szkole lub w domu kultury. Jeśli jesteś ciekaw całego programu, to zapraszam Cię do górnego lub dolnego menu w zakładkę klaun.

widowisko dla dzieci

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button