...
Menu Zamknij

Urodziny dziecka

Urodziny dziecka
Urodziny dziecka

Dzień urodzin dziecka jest wielkim wydarzeniem w każdej rodzinie a nadchodzi czy tego chcesz, czy nie. Dla wielu rodziców wiąże się to z wielkim zawrotem głowy jak i wydatkiem. Jednak każdy rodzic pragnie w dniu urodzin dziecka, aby było one jak najbardziej szczęśliwe. Co uczynić, aby zadowolić dzieci w takim dniu? Współcześni jubilaci jak i solenizancji czasami mają bardzo wygórowane oczekiwania na ten szczególny dzień w roku. Zatem spróbujmy roztrząsnąć to zagadnienie w dobrym kierunku.

W dniu urodzin dziecka wykorzystaj najlepsze pomysły

Myślę, że jeśli mowa o pomysłach na urodziny, to nikt z tym nie powienien mieć problemu. Ciągle wszyscy uczestniczą w różnych wydarzeniach w życiu jak i przyjęciach urodzinowych. Dlatego bez wysiłku podążając za historią naszego życia możemy śledzić jak i nasladować różne przyzwyczajenia i schematy. Przecież to wszystko dzieje się wokół nas, w naszym najbliższym środowisku. Wystarczy się chwilę zastanowić, a pomysły „co na urodziny naszego dziecka” pojawią się błyskawicznie. Jeśli nadal nic Ci do głowy nie przychodzi, to ja, spróbuję Ci kilka przytoczyć niżej. Do dzieła!

Kilka sprawdzonych pomysłów na urodziny

W dniu urodzin dziecka
W dniu urodzin dziecka

Jeśli myślisz, że w dzisiejszych czasach, w dniu urodzin Twoje dziecko otrzyma od Ciebie np. książkę i będzie zadowolone, to jesteś w wielkim błędzie. Oczywiście zdarzają się wyjątki, kiedy dzieci będą wdzięczne za drobny upominek urodzinowy, jednak wszystko zależy od wieku jak i przyzwyczajeń dziecka do takich wydarzeń. Może moje pomysły niżej przypadną Ci do gustu, lecz lepiej, aby spodobały się solenizantom i jubilatom. Zapraszam.

  1. Urodziny w sali zabaw – co powiesz na tę formę niespodzianki dla dziecka? Mam świadomość, że ten pomysł jest pewnie najczęściej realizowany. Lecz jeśli dotychczas Twoje dziecko nie miało wynajętej sali zabaw na przyjęcie, to pewnie nie zaszkodzi, aby to zrealizować. Moja rada – zorganizuj dzieciom czas podczas przyjęcia urodzinowego  na sali zabaw w taki sposób, aby się nie nudziło. Moim skromnym zdaniem miałem na myśli, że same kulki i zjeżdżalnie na sali „tematu nie załatwią”. Wiem, że czasami właściciele sal zabaw zapewniają swoim gościom animatorów dla dzieci. Jednak zdarza się, że animator dziecięcy w sali zabaw jest już „przejedzony”, gdzie za każdym razem proponuje te same zabawy, konkursy i tańce. A co, jesli dziecko w ciągu roku bierze udział w przyjęciu kilkanaście razy na tej samej sali? Może dobrym pomysłem będzie wynajęcie zawodowca z zewnątrz, np. klauna cyrkowca, który swoim wygladem i występem rozbawi do łez wszystkie dzieci.
  2. Urodziny w domu – ta opcja wyłącznie dla bardzo odważnych rodziców, którzy nie boją się wyzwania związanego z organizacją cateringu jak i zapewnienie czasu dzieciom. Z moich obserwacji wynika, że w dniu urodzin, a szczególnie po ich zakończeniu dom nadaje się do wielkiego sprzątania. Jeśli lubisz czystość w domu i nie lubisz patrzeć, kiedy jakies dziecko rozleje sok na dywan lub schodach, a może rozsypie słodycze lub deser po salonie, to lepiej nie decyduj się na to rozwiązanie. W tym przypadku jeszcze bardziej niż poprzednio musimy się skupić na zajęcie czasu dzieciom. Pamiętając oczywiście, że w domu nie mamy zjężdżalni, kulek, małpiego gaju, itp. Ewentualnie musimy to wszystko zamówić do ogrodu, lecz zagrożeniem może się okazać pogoda. W tym przypadku bez animatora na urodziny nie ma mowy o urodzinach. Lecz nadal sugerowałbym prawdziwego śmiesznego klauna lub innego artystę.
  3. Urodzinowe ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek – ta opcja wydaje się być bardzo atrakcyjna jak i ekonomiczna dla rodziców. Pod warunkiem, że mamy do tego odpowiednie warunki, niestety pod blokiem możemy o tym tylko pomarzyć. Jednak z pomocą przychodzą różne gospodarstwa agroturystyczne, które zapewniają duże altany, stanowisko ogniskowo – grilowe. Zdarza się, że właściciele będą w stanie zapewnić catering na przyjęcie włącznie z atrakcjami. W tak dużej przestrzeni nie możemy zapomnieć o atrakcjach dla dzieci na zajęcie czasu. Co powiedzie na doświadczonego wodzireja dla dzieci? Jeśli nie wodzirej, to może animacje. Zawsze możecie rozważyć wynajęcie rasowego klauna.
  4. Jazda konna w dniu urodzin – to rozwiązanie wyłącznie dla fanatyków zwierząt, (koni). Myślę, że w dzieisejszej erze interentu i smartfonów to świetny pomysł. Jednak należy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji takiej atrakcji w stajni (agroturystyce). Tutaj także, oprócz koni nie zapominamy o zajęciu dzieciom czasu w takim miejscu.
  5. Wyjazd na quady – taka oferta jest skierowana dla nieco starszych dzieci. Myślę, że nie tylko chłopcy będą prędko podążać w kierunku czterokołowych pojazdów, którymi można jeździć po wyznaczonym terenie lub torze. Myślę, że uczestnicy takiego wydarzenia będą długo wspominać takie przyjęcie. Tak jak wyżej nie zapominajmy o pozostałym czasie po „piratowaniu” na quadach. Zapewnijmy dzieciom czas w odpowiedni sposób.
  6. Wyjaz do kina – Urodziny w kinie także mogą być nie zapomniane. Po ulubionym filmie nawet w holu może wystąpić wyjątkowy gość, który uzupełni, a może nawet postawi tę „czeresienkę na torcie”. Mowa oczywiście o komiku, który rozśmieszy wszystkich uczestników przyjęcia urodzinowego.
  7. Co powiesz na urodziny w Aqua parku? – kiedy mamy większy transport, lub kilkoro rodziców, którzy chętnie z dziećmi podążą w stroju kąpielowym na przyjęcie, to pomysł może być strzałem w dziesiątkę. W takim miejscu, gdzie baseny są kryte, nawet pogoda nie przeszkadza do osiagnięcia wymaganego celu. Dlatego zawsze możesz rozważyć tę alternatywę podczas zastanawiania się co na urodziny dziecka. Nie każde dziecko często bywa w Aqua Parku, a tym bardziej nie często świętuje tam swoje urodziny.
  8. Urodziny w przedszkolu – każde przedszkole jest otwarte na takie rozwiązania. Paniom (nauczycielom) szybciej minie czas, mniej się napracują, a rodzic i dziecko osiągnie swój cel. W przedszkolu, kiedy jest organizowane przyjęcie urodzinowe, tort także wchodzi w grę. Oczywiście na takim wydarzeniu nie może zabraknąć śmieszego klauna. Klauna czarodzieja, który swoimi pokazami przeniesie wszystkie dzieci w świat iluzji, komedii i cyrku.
  9. Połączenie urodzin z kolegą, bratem lub kuzynem – świetne rozwiązanie dla tych samych gości. Mniejsze koszty urodzin. Wszystkie powyższe opcje do zastosowania. Nie każdy analizuje ten urodzinowy pomysł. Bardzo często jest on praktykowany.

Podsumowanie powyższych urodzinowych pomysłów

Na chwilę obecną nie przychodzi mi do głowy inny pomysł na Twoje urodziny. Jednak kiedy to się zmieni, to z chęcią podzielę się nimi. Jeśli Ci się podobają moje pomysły, to będzie mi przyjemnie, kiedy zapoznasz się z moja pełną ofertą. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Może do zobaczenia na urodzinach Twojego dziecka?

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.