Zwierzęta z balonów pokazy balonowe modelowanie balonów

Zwierzęta z balonów – Modelowanie balonów

Zwierzęta z balonów a popularność kuglarstwa. Zagłębiając się w rozpowszechnioną dziedzinę robienia zwierząt z balonów, sztukę tę można już dostrzec nawet na ulicach większych miast. pokaz modelowania balonów cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych. Zwierzęta z balonów wykonują ludzie w każdym wieku i płci. Nawet dzieci chętnie się uczą modelowania baloników przypominające różne kształty. Każda duża i mała impreza nie może się obejść bez robienia zwierząt z balonów. Zazwyczaj animatorzy dla dzieci podczas imprez organizowanych w plenerach lub eventach zamkniętych skręcają dla dzieci takie balony.

Zwierzęta z balonów – Jakie zwierzęta z balonów?

Można spotkać różnych artystów, którzy perfekcyjnie robią zwierzaki z baloników. Z balonów można zrobić prawie wszystko, największą popularnością cieszą się: małe i duże pieski, tygryski, różowe pantery, kwiatki duże, malutkie kwiatuszki, pingwiny, konie, kotki, małpki, słonie, żyrafy, myszki, itp. Można także modelować: szable, miecze, tarcze, pistolety, łuki, strzały, pochodnie, zbroje, lusterka, rakiety tenisowe, i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Jednak klaun Fred podczas swojego pokazu zapewnia profesjonalny artystyczny pokaz z balonami do modelowania. Zobacz program modelowania z baloników.

Zwierzęta z balonów i pokazy balonowe

Kto wykonuje pokazy balonowe? Najczęściej ludzie młodzi podejmują się wyzwania skręcania zwierzątek z baloników w roli animatorów – klaunów i wodzirejów. Modelowania zwierzaków i kwiatków z balonów można nauczyć się samemu, z internetu, lub z innych źródeł. Dla większości animatorów pokazy balonowe, to zwyczajne modelowanie poprzez zatrzymanie się w czasie. Animator skupia uwagę wyłącznie na swoich dłoniach i powstałej sztuce. Dla mnie pokazy balonowe to coś więcej. Podczas pokazów balonowych staram się grać przedstawienie komediowe dając widzom więcej obrazu, niż tylko samo modelowanie. Na wesoło pokazuję widzom w jaki sposób można od jednego elementu ( ułożenia) wędrować komicznie poprzez różne figury i przedmioty do końca przedstawienia. Kończąc pokaz z balonami np. na łabędziu.

Zwierzęta z balonów – Balonowe zoo

Nie mam pojęcia skąd wzięła się taka nazwa, którą często słyszę z ust choćby klientów. Czyżby dlatego, że najwięcej figurek powstaje na wzór różnych zwierząt z baloników? Niech będzie, że zwierzęta z balonów to balonowe zoo, lub modelowanie zwierząt z baloników.
Zazwyczaj pokazy balonowe wykorzystuję do programu jako animator dla dzieci, klaun, wodzirej. Zobacz co jeszcze mam do zaoferowania oprócz modelowania zwierząt z balonów. Serdecznie polecam. Bogdan Michalec – klaun Fred, Wodzirej, Komik – O wiele więcej niż tylko animator dla dzieci.