Bogdan Michalec Show - One Man Show - pokazy balonowe podczas występu klauna, jakie zwierzęta z balonów można wykonać z balonów do modelwoania

Technika modelowania zwierząt, przedmiotów lub kwiatków z baloników

Zwierzęta z balonów a popularność kuglarstwa. Zagłębiając się w rozpowszechnioną dziedzinę robienia zwierząt z balonów, sztukę tę można już dostrzec nawet na ulicach większych miast. Pokaz modelowania balonów cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych. Animatorzy dla dzieci wykonują zwierzęta z balonów w każdym wieku i płci. Nawet dzieci chętnie się uczą modelowania baloników przypominające różne kształty. Każda duża i mała impreza nie może się obejść bez robienia zwierząt z balonów. Zazwyczaj animatorzy dla dzieci podczas imprez organizowanych w plenerach lub eventach zamkniętych skręcają dla dzieci takie balony. Natomiast klaun dla dzieci ich nie skręca.

modelwoanie z balonów kwiatków, zwierząt i figur balonowych, pokazy balonowe

Jakie przedmioty, figury lub zwierzęta można wykonać z balonów do modelowania?

Można spotkać różnych artystów, którzy perfekcyjnie robią zwierzaki z baloników. Z kawałka gumy można zrobić prawie wszystko, największą popularnością cieszą się: małe i duże pieski, tygryski, różowe pantery, kwiatki duże, malutkie kwiatuszki, pingwiny, konie, kotki, małpki, słonie, żyrafy, myszki, itp. Można także modelować: szable, miecze, tarcze, pistolety, łuki, strzały, pochodnie, zbroje, lusterka, rakiety tenisowe, i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Kiedyś klaun na weselu podczas swojego show zapewniał profesjonalny artystyczny pokaz z balonami do modelowania. Zobacz program modelowanie z baloników.

Pokazy balonowe dla dzieci

Bogdan-Michalec-Show-One-Man-Show-pokazy-z-balonow-dla-dzieci

Kto wykonuje pokazy balonowe? Najczęściej ludzie młodzi podejmują się wyzwania skręcania z baloników w roli animatorów – klaunów i wodzirejów. Modelowania można nauczyć się samemu, z internetu, lub z innych źródeł. Dla większości animatorów pokazy balonowe, to zwyczajne modelowanie poprzez zatrzymanie się w czasie. Animacje dla dzieci skupiają uwagę wyłącznie na swoich dłoniach i powstałej sztuce. Dla Bogdana Michalca pokazy balonowe to jest coś więcej. Podczas pokazów stara się grać przedstawienie komediowe dając widzom więcej obrazu, niż tylko samo modelowanie. Klaun do wynajęcia Fred – wodzirej dla dzieci i dorosłych na wesoło pokazuje widzom w jaki sposób można od jednego elementu ( ułożenia) wędrować komicznie poprzez różne figury i przedmioty do końca przedstawienia. Kończąc pokaz np. na łabędziu.

Co sądzicie o balonowym zoo?

Nie mam pojęcia skąd wzięła się taka nazwa, którą często słyszę z ust choćby klientów. Czyżby dlatego, że najwięcej figurek powstaje na wzór różnych zwierząt z baloników? Niech będzie, że zwierzęta z balonów to balonowe zoo.
Zazwyczaj pokazy balonowe wykorzystuję do programu jako dany element pokazu.  Zobacz co jeszcze mam do zaoferowania oprócz modelowania zwierząt z balonów. Sprawdź co do zaoferowania ma animacje na imprezę firmową Bogdan Michalec.

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button