O mnie

Kilka słów o nim

Bogdan Michalec - Showman, na scenie od 2007r.

Nie jest znanym aktorem, choć miał już przyjemność wystąpić w Telewizyjnym programie „Mam Talent”. Nie jest znanym piosenkarzem, lecz śpiewa piosenkę, którą kilka lat temu napisał. Do Marcina Dańca mu daleko, mimo to rozśmiesza młodszą i starszą publiczność. Nie pracuje w cyrku, lecz kocha występować na dużych jak i małych scenach jako klaun Fred. Nie ukończył kursu animatora czasu wolnego, a animuje dzieci i dorosłych. Nie jeździ na spotkania z najlepszymi wodzirejami w Polsce, mimo to prowadzi nie tylko wesela, ale również inne uroczystości okolicznościowe oraz firmowe. Nigdy nie prowadził festiwalu w Opolu, a mimo to jako konferansjer miał już przyjemność prowadzić wiele ważnych eventów nie tylko firmowych. Kim tak naprawdę jest Bogdan Michalec?

Scena jest dla niego jak woda dla ryby. Cały czas realizuje swoje marzenia z nią związane. Kocha tworzyć i grać koncerty na dużych jak i małych scenach. Chętnie podejmuje się także prowadzenia różnych eventów nie tylko dla dzieci. Najbardziej kręcą go często "zwariowane zlecenia".

Szukasz kreatywnego klauna dla dzieci a nie tylko animatora? Pozytywnie "zakręconego wodzireja"? Dowcipnego konferansjera, który wie jak i umie poprowadzić praktycznie każdy rodzaj imprezy? Świetnie trafiłeś!