O mnie

Kilka słów o nim

Bogdan Michalec - Showman, na scenie od 2007r.

Nie jest znanym aktorem, choć miał już przyjemność wystąpić w Telewizyjnym programie „Mam Talent”. Nie jest znanym piosenkarzem, lecz śpiewa piosenkę, którą kilka lat temu napisał. Do Marcina Dańca bardzo mu daleko, mimo to rozśmiesza młodszą i starszą publiczność. Nie pracuje w cyrku, lecz kocha występować na dużych jak i małych scenach jako klaun Fred. Nie ukończył kursu animatora czasu wolnego, a animuje dzieci i dorosłych. Nie jeździ na spotkania z najlepszymi wodzirejami w Polsce, mimo to prowadzi nie tylko wesela, ale również inne uroczystości okolicznościowe oraz firmowe. Nigdy nie prowadził festiwalu w Opolu, a mimo to jako konferansjer miał już przyjemność prowadzić wiele ważnych eventów nie tylko firmowych. Kim tak naprawdę jest Bogdan Michalec?

Sam twierdzi, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Cały czas realizuje swoje marzenia z nią związane. Kocha tworzyć i grać koncerty na dużych jak i małych estradach. Chętnie podejmuje się także prowadzenia różnych eventów nie tylko dla dzieci. Najbardziej kręcą go często "zwariowane zlecenia".

Szukasz kreatywnego klauna dla dzieci a nie tylko animatora? Pozytywnie "zakręconego wodzireja"? Dowcipnego konferansjera, który wie jak i umie poprowadzić praktycznie każdy rodzaj imprezy? Świetnie trafiłeś!