Menu Zamknij

Coś o sobie

Bogdan Michalec w stroju klauna
Bogdan Michalec w stroju klauna

Nie jestem znanym aktorem, choć miałem już przyjemność wystąpić w Telewizyjnym programie „Mam Talent”, a także jako gość specjalny w „Druga Twarz”.

Nie jestem znanym piosenkarzem, lecz śpiewam utwór, który napisałem kilka lat temu.

Do Marcina Dańca bardzo mi daleko, mimo to rozśmieszam młodszą i starszą publiczność.

Nie pracuję w cyrku, lecz kocham występować na dużych, jak i małych scenach jako klaun Fred, komik i wodzirej. Kim tak naprawdę jestem?

Na scenie czuję się jak ryba w wodzie. Od 2007 r. realizuje swoje marzenia z nią związane. Kocham tworzyć i grać koncerty na dużych, jak i małych estradach. Chętnie podejmuję się także prowadzenia różnych imprez nie tylko dla dzieci.

Najbardziej kręcą mnie często „zwariowane zlecenia”. Szukasz kreatywnego klauna lub komika? A może pozytywnie „zakręconego wodzireja”? Świetnie trafiłeś!

Hobby

Uwielbiam podróże do ciepłyych krajów, lecz bez polskich gór i naszego zimnego morza nie mógłbym żyć.

Wielką frajdę sprawia mi udział w amatorskich sztukach teatralnych, w których mogłem grać kilka głównych ról.

Kocham śpiew, dlatego należę do chóru kościelnego, w którym doskonale się odnajduję.

W wolnych chwilach preferuję przejażdżki rodzinne na rowerach, uprawiam sport, lubię taniec.

CV – Najkrótsze w życiu

Szkoła, wojsko, praca, studia, rodzina. Całe moje życie w pięciu słowach.

Jednak dla mnie w chwili obecnej najważniejsze jest to, co robię. Od roku 2007 prowadzę działalność gospodarczą zwiazaną z branżą rozrywkową i ciągle mogę się w tej dziedzinie rozwijać. 

Covid Sars 19 pokazał, że bez sceny nie mógłbym żyć. Dla mnie teatr, czyli występ w roli klauna dla dzieci, młodzieży jak i komika dla dorosłych jest całym moim życiem w co wkładam całe moje serce.

Jak każdy mam marzenia, a jesli się spełnią, to na pewno prędko Ci o nich opowiem.

Media

Z wielką niechęcią zamieszczam zdjęcia, posty na jakich kolwiek kanałach społecznościowych typu Facebook, Youtube, Instagram. Dlatego tak mało jest tam aktualnych informacji. Najchętniej dziś zamknąłbym wszystkie konta na zawsze.

Oni mi zaufali …

—– Więcej zaufanych klientów —–

Rekomendacje od niektórych klientów

W imieniu Kula Bowling & Club w Rzeszowie pragnę serdecznie podziękować za organizację imprezy pt. „Wieczór Kawalerski – Wieczór Panieński”. Pan Bogdan Michalec poprowadził w sobotę 16 lipca 2016 r. wieczór klubowy dla około 200 osób. Z tej roli wywiązał się znakomicie, wciągając do wspólnej zabawy niemal wszystkich gości. Z naturalną energią, humorem i w dobrym stylu pan Bogdan przeprowadził rozmaite konkursy i zadania, które szczerze rozbawiły uczestników. Zebraliśmy po imprezie bardzo pochlebne opinie naszych stałych gości, wobec tego planujemy w przyszłości kontynuację imprez w tego typu. Z całą pewnością będziemy chcieli skorzystać z możliwości współpracy z Panem Bogdanem Michalcem.
Natalia Kazimierowicz – Damska
Kula Bowling & Club Rzeszów

Z usług Pana Bogdana Michalca Centrum Kultury w Zarzeczu korzystało podczas Dnia Gminy Zarzecze, impreza, która odbyła się 24 lipca 2016 r. na terenie zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego w Zarzeczu. Dzień Gminy Zarzecze jest największą imprezą kulturalno – rozrywkową na terenie gminy. Pan Bogdan Michalec jako klaun Fred przygotował dla dzieci ok. 2 – godzinny program, który wypełniony był nietuzinkowymi atrakcjami. Najmłodsi uczestnicy imprezy z zachwytem śledzili kolejne wydarzenia rozgrywające się na scenie, a działo się bardzo dużo. Klaun Fred prezentował różne sztuczki, zabawne scenki, a także zapraszał dzieci do wspólnej zabawy i zaangażowania się we wspólne tworzenie atrakcyjnego programu, który przypadł do gustu młodszej i starszej publiczności. Centrum Kultury w Zarzeczu poleca korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. Jego profesjonalna usługa przerosła nasze oczekiwania, a najważniejsze wywołała wiele radości wśród najmłodszej widowni, która czeka z niecierpliwością na następny Dzień Gminy Zarzecze, ponieważ będzie mogła spotkać ponownie klauna Freda.
Barbara Szczygieł
Centrum Kultury w Zarzeczu

Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze pragnie serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz wspaniałą współpracę podczas organizacji imprezy andrzejkowej w naszej szkole. Klown ma ogromne doświadczenie w rozbawianiu zarówno dzieci, jak i również dorosłych. Impreza przeprowadzona z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem ze strony Pana – od pomysłu imprezy po sprawną realizację programu artystyczno – rekreacyjnego. Charakteryzuje go kreatywność, pomysłowość i duże poczucie humoru, a także wyczucie smaku i taktu. Realizacja naszych wspólnych celów, czyli atrakcyjnej imprezy dla dzieci, dała możliwość uczestnikom świetnej zabawy i relaksu.

Powyższe doświadczenie sprawiają, iż z całym przekonaniem możemy polecić Pana jako solidarnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci. Dziękuję serdecznie za owocną współpracę i żywię nadzieję na kolejne udane przedsięwzięcia w przyszłości.
Agnieszka Kwiecień
Dyrekcja Publicznej szkoły Podstawowej w Podgórze

Z Panem Bogdanem Michalec (klaunem Fredem) z Firmy TOP-IMPREZY Organizacja Imprez mieliśmy przyjemność współpracować trzykrotnie w 2015 r. podczas komunii w naszym obiekcie Grand Chotowa. Komunie są także bardzo ważnymi dla nas imprezami okolicznościowy, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie animatora dla dzieci. Bogaty program klauna Freda przerósł nasze oczekiwania, a zawierał między innymi: sztuczki (iluzję), śmieszne scenki, gagi, pokazy dużych baniek mydlanych, śpiew piosenek, animacje dla dzieci, tańce. Do niektórych części programu dołączyli także dorośli, świetnie się bawiąc. Dzieci z zachwytem śledziły kolejne wydarzenia na scenie, a działo się bardzo dużo. Od tej pory, nie wyobrażamy sobie komunii bez animatora dla dzieci, klauna Freda.

Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort poleca profesjonalne usługi Showmana Bogdana Michalec na różne imprezy dla dzieci i dorosłych.
Michał Czuba
Grand Chotowa Hotel *** Spa & Resort

Akademia Rozwoju Społecznego z siedzibą w Błażowej zaświadcza, iż miała niezwykłą przyjemność skorzystać z usług pana Bogdana Michalca podczas spotkania podsumowującego realizację projektu pn. „Rozwinąć Skrzydła”, który skierowany był do dzieci z powiatu rzeszowskiego i łańcuckiego. Prowadzenie imprezy było w pełni profesjonalne, atrakcyjne i dostosowane do wieku dzieci. Jako Klown Fred posiada on ogromne doświadczenie oraz bogaty program zabaw, którym rozbawiał nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ponadto charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, kreatywnością i rzetelnością.

Niniejszym polecamy pana Bogdana Michalca, jako godnego zaufania partnera, gdyż oferowane przez niego usługi gwarantują udaną imprezę.
Anna Lorenz – Filip
Akademia Rozwoju Społecznego

Z usług Pana Bogdana Michalca korzystaliśmy wielokrotnie podczas różnych imprez cyklicznych organizowanych przez Gminny Ośrodek kultury w Kuryłówce. Klaun Fred zaprezentował swój talent cyrkowo-aktorski m.in.: podczas Dni Gminy Kuryłówka oraz Dożynek Gminnych. Swoimi występami, w atmosferze „szaleństwa”, pozytywnego chaosu i zwariowanej zabawy.

Na twarzy niejednego uczestnika imprezy malował się uśmiech i zadowolenie. Do swoich zabaw wciągał nie tylko dzieci, ale również dorosłych dostarczając im niezapomnianych wrażeń i beztroskiej chwili radości. Jego oryginalność i niewątpliwie niesamowite emocje wywołują zaskoczenie i niosą masę zabawy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę pana Bogdana jako solidnego i odpowiedzialnego partnera w organizowaniu imprez dla dzieci.
Leszek Połeć
Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni składa serdeczne podziękowanie wraz z wyrazami uznania dla Pana Bogdana Michalca za kilkakrotne prowadzenie imprez dla dzieci, jak i osób niepełnosprawnych w naszej gminie. Pan Bogdan to profesjonalista w swoim zawodzie ma duże doświadczenie, charakteryzuje go duże poczucie humoru, wyczucie smaku i taktu w tym, co robi. Jest osobą bardzo kreatywną, ciągle ma nowe pomysły na zabawy, tańce, sztuczki. W roli Klauna Freda i Mikołaja sprawdził się u nas znakomicie. Ma umiejętność rozplanowania czasu zabawy i panuje nad jego przebiegiem. Przygotowany program zawsze budzi sporo pozytywnych emocji i radość wśród uczestników. Z pełną odpowiedzialnością polecamy rzetelność i usługi firmy TOP-IMPREZY.
Alicja Warzybok
Gminna Biblioteka Publiczna w Lubenii

Z usług Klauna Freda (Bogdan Michalec) korzystaliśmy w ramach eventu organizowanego z okazji „Pikniku rodzinnego – Bezpieczeństwo wspólna sprawa”, który odbył się 10 września 2016 roku na Stadionie Miejskim w Ożarowie. Klaun Fred dał pokaz nietuzinkowej osobowości, która skutecznie przykuwała uwagę dzieci i przyniosła oczekiwane efekty. Polecamy korzystanie z usług Pana Bogdana Michalca. W pełni profesjonalna obsługa imprez dla dzieci.
Marcin Majcher
Burmistrz Ożarowa

Poprzez miłą i konkretną współpracę nasze dzieci mogły poznać świat iluzji i prawdziwej zabawy. Rozkręcić imprezę ze strojami przy kolorowych światłach we mgle i superowej oprawie muzycznej na, tyle że przed dniem dziecka dzieci znów pytały o klauna z czerwonym nosem. Wiec w naszej szkole podstawowej w Kowiesach im. Kornela Makuszyńskiego klaun Fred posiada 240 fanów, którzy pamiętają i czekają znów na taką zabawę. Zadowolenie rodziców z faktu, że dzieci się bawią, a nie ganiają, po korytarzu też było bardzo pocieszające wiec, uważam imprezę za naprawdę udana. Mamy nadzieje na kolejne spotkania.
Magdalena Mamczarek
Szkoła podstawowa w Kowiesach