Menu Zamknij

Klaun dla dzieci i dorosłych

Klaun dla dzieci i dorosłych

Klaunadą i prowadzeniem imprez zajmuję się od 2007 r. Klaun Fred Show to prawdopodobnie jedyny w Polsce program sceniczny dla dzieci i dorosłych, który cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników od 3 do 103 lat. Jako klaun i wodzirej w wyjątkowy sposób prowadzę imprezy o każdym charakterze.

Miałem już przyjemność wystąpić w 10 Edycji programu TVN „Mam Talent”, także jako gość specjalny programu TTV „Druga Twarz”. Pracuję dla klientów biznesowych, instytucji, a także dla klientów indywidualnych na terenie całego kraju i nie tylko.

Klaunów dla dzieci w Polsce jest wielu – klaun Fred jest, tylko jeden. Jesteś ciekaw, co Ci mogę zaoferować? Wybierz właściwe zdjęcie niżej i zapoznaj się z programem.

klaun na urodziny

Klaun na Urodziny

Urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane. Klaun dla dzieci na urodziny. Dorośli także świetnie się bawią.

klaun na wesele

Klaun na Wesele

Twoje wesele z klaunem Fredem stanie się wyjątkowe. Klaun Fred to nie tylko klaun dla dzieci, lecz także wodzirej dla dorosłych.

klaun na dzień dziecka

Klaun na Dzień Dziecka

Dzień dziecka nie może się odbyć bez klauna Freda. Ponieważ Klaun Fred sprawi, że dni dziecka będą niezapomniane.

klaun na piknik, festyn

Klown na Piknik, Festyn

Letnie pikniki, także festyny dla dzieci i dorosłych z występem scenicznym. Pokazy klauna Freda na długo zapadną w pamięci  uczestników.

klaun na imprezę firmową

Klaun na Imprezę Firmową

Chcesz mieć wyjątkowo udaną imprezę firmową dla swoich pracowników, a także ich dzieci? Zamów artystę klauna Freda. Sukces gwarantowany.

klaun na komunię, chrzciny

Klown na Komunię, Chrzciny

Pierwsza komunia i chrzciny Twojego dziecka na wesoło. Nie zapomnij zarezerwować szalonego klauna Freda, także wodzireja.

klaun na bal karnawałowy

Klaun na Bal Karnawałowy

Wszystkie bale karnawałowe, choinki szkolne, także przedszkolne będą wyjątkowe z doświadczonym wodzirejem klaunem Fredem.

klaun na Andrzejki, Mikołajki

Klaun na Andrzejki i Mikołajki

Andrzejki i mikołajki najlepiej poprowadzi wodzirej – Klaun Fred. Zabłyśnie pokazem scenicznym podczas każdej udanej imprezy.

klaun w Clubie - dyskotece

Klown w Clubie – Dyskotece

Spotkałeś się już kiedyś z klaunem w  clubie – dyskotece? Nowy wymiar dyskoteki z występem szalonego klauna Freda. Przekonaj się sam!