Bogdan Michalec Show - Klaun Fred Show dla dzieci i dorosłych na każdą imprezę firmową i okolicznościową

Występ cyrkowego klauna dla dzieci

Nazywam się Bogdan Michalec, od 2007 r. oferuję mój autorski program artystyczny dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. W 2019 roku to telewizja TVN zaprosiła mnie do udziału w X edycji „MAM TALENT”, a także jako gość specjalny programu TTV „DRUGA TWARZ”. Aktualnie z własnego wyboru nie podejmuję kolejnych zaproszeń do telewizji jak i innych polskich mediów.

Na scenie gram…

Na dużej i małej scenie, także jeśli jej brak mój występ zawiera kilka gałęzi artystycznych, do których muszę zaliczyć: komedię, żonglerkę, ekwilibrystykę, iluzję, parateatr, pantomimę, kuglarstwo, kabaret, stand-up, gagi, a także pirotechnikę sceniczną.

Gwarantuję…

Śmiech, zaskoczenie, oraz świetną zabawę. Podczas tego widowiska (pokazu) dzieci i ich rodzice poczują się jak w prawdziwym cyrku i kabarecie.

Dla kogo?…

Najczęściej występuję dla klientów biznesowych, dla instytucji, a także dla osób prywatnych na terenie całego kraju. Gram pokazy dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Chcesz poznać mój „zwariowany” program? Usiądź wygodnie i „zapnij pasy” …

Ps. musisz to wiedzieć!

Podczas mojego występu widzowie biorą udział w tym w szalonym przedstawieniu, tworząc, niezapomniane przedstawienie połączone z interakcją.  Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

klaun dla dzieci na wesele, urodziny lub piknik
wynajem klauna dla dzieci i dorosłych na imprezy firmowe jak i okolicznościowe
klaun do wynajęcia na urodziny

Pokaz klaun dla dzieci do 60 min:

 • każdy może być cyrkowym klaunem,
 • pokaz żonglowania
 • pokaz klauna na niewidzialnym motocyklu,
 • cyrkowy występ dla dzieci na małym dziecinnym rowerku,
 • człowiek-wieszak na moją marynarkę,
 • zaskakujący pokaz z gitarą zakończony show pirotechnicznym,
 • sztuczna bomba jako prezent dla widowni
 • pokaz iluzji dla dzieci i dorosłych,
 • komediowy pokaz z balonikami,
 • dowcip o klaunie wyłącznie z udziałem dorosłych,
 • „orkiestra” widowisko z całą publicznością,
 • śpiew i nauka choreografii do mojej piosenki „Bawmy Się”,
klaun dla dzieci do wynajęcia

Występ klaun dla dorosłych do 40 min:

 • wjazd klauna na rowerku połączony z parateatrem dla dorosłych,
 • każdy człowiek to śmieszny klaun,
 • żonglowanie z ochotnikami,
 • balonowy konkurs z zaangażowaniem ochotników,
 • pokaz iluzji na wesoło z ochotnikami,
 • skecz o śmiesznym klaunie,
 • gag z gitarą pirotechniczną,
 • „orkiestra” zaangażowanie całej widowni,

Zobacz relację programu!

klaunada dla dzieci

Wyjątkowe pokazy dla ….

klaun na imprezy firmowe dla dzieci i dorosłych

Klaun na Imprezy Firmowe

Bez względu na charakter imprezy firmowej, dla dorosłych lub dzieci, w plenerze, albo w lokalu, swoje miejsce i czas znajdę w roli śmiesznego klauna dla dzieci lub dla dorosłych. Mój zabawny pokaz idealnie sprawdzi się na każdą imprezę firmową jak i promocję. Żadnych „odgrzewanych kotletów” – oferuję profesjonalne show dla dzieci i dorosłych. Zaufaj szesnastoletniemu doświadczeniu!

Klaun na Piknik, Festyn

Podczas wszystkich pikników jak i festynów nie może zabraknąć animacji dla dzieci w pobliżu sceny. Zastanawiałeś się, jaka będzie reakcja, kiedy na scenie pojawię się ja, jako klaun dla dzieci i dorosłych ze swoim cyrkowym, iluzjonistycznym jak i komediowym pokazem? Sukces gwarantowany! Jako klaun Fred, Bogdan Michalec, mam za sobą setki takich koncertów.

klaun dla dzieci na piknik lub festyn
klaun dla dzieci na dzień dziecka

Klaun na Dzień Dziecka

Zależy Ci na zorganizowaniu takiego dnia dziecka, jakiego jeszcze nie było? Zaproś mnie na Twoją imprezę z jedynym i niepowtarzalnym scenicznym show w Polsce. Oprócz występu na scenie wszystkich zachwycę także przed nią. Pamiętaj! To właśnie ja w roli klauna zapewnię Ci najlepszą atrakcję podczas pikniku. Gram klauna dla dzieci i dorosłych od 2007 r.

Klaun na Urodziny

Żadnych „odgrzewanych kotletów” w postaci baniek mydlanych, malowania twarzy, czy zabaw z chustą. Jako śmieszny klaun dla dzieci na urodziny, jak i dla dorosłych zaserwuje wyjątkowe show. Mój fenomenalny pokaz, który zawiera komedię, iluzję i cyrk rozśmieszy nawet największego ponuraka. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Zaufaj 16-letniemu doświadczeniu.

klaun na urodziny dla dzieci
klaun na wesele dla dzieci

Klaun na Wesele

Szukasz wyjątkowej atrakcji na wesele? Wynajęcie mnie w roli klauna dla dzieci i dorosłych będzie strzałem w dziesiątkę! W moim profesjonalnym autorskim programie jako cyrkowy klaun na wesele mam do zaoferowania między innymi: wysoko rozwiniętą iluzję, pokazy cyrkowe, pantomimę, komedię, gagi, pirotechnikę sceniczną, itp. Sprawdź mnie jako nietuzinkowego artystę, jako klauna na wesele.

Klaun na Komunię, Chrzciny

Zamówiłeś już animatorów dla dzieci na pierwszą komunię lub chrzciny? Świetnie zrobiłeś! Lecz czy zastanawiałeś się jakie atrakcje dla dzieci zafundować swoim gościom komunijnym? Idealnym rozwiązaniem okaże się wynajęcie mnie jako klaun na komunię z wesołym pokazem cyrkowym, iluzjonistycznym, oraz komicznym dla dzieci i dorosłych. Animatorów dla dzieci jest dużo, lecz śmieszny klaun dla dzieci i dorosłych jest tylko jeden.

klaun na komunię i chrzciny dziecka
klaun na bal karnawałowy dla dzieci

Klaun na Bal Karnawałowy

Jeśli bal karnawałowy dla dzieci w szkole, w przedszkolu lub w firmie to tylko z doświadczonym klaunem. Nazywam się Bogdan Michalec i jestem zawodowym klaunem i wodzirejem. Chętnie wystąpię jak i poprowadzę wszystkich imprezowiczów poprzez świat pełen wspaniałej zabawy, przeplatanej fenomenalnymi, cyrkowymi i komediowymi pokazami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bądź pewien, że jako klaun – cyrkowiec, iluzjonista i komik na bal karnawałowy sprawdzę się idealnie!

Klaun na Andrzejki i Mikołajki

Najlepsze Andrzejki jak i Mikołajki dla dzieci i dorosłych na długo zostaną w pamięci za sprawą mojego nietuzinkowego show w roli klauna. Mój występ zawiera komedię, cyrk i iluzję. To jedyny w Polsce śmieszny pokaz dla dzieci, który poprowadzę jako klaun i wodzirej. Bogdan Michalec, to jakość najlepszych imprez dla dzieci i dorosłych. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

klaun na andrzejki dla dzieci
klaunada na urodzinach dziecka

Klaun w Clubie – Dyskotece

Spotkałeś się już kiedyś z klaunem w clubie? Na dyskotece? Jeśli nie, to powinieneś już dziś zamówić bilet do dyskoteki w Lublinie na wieczór komediowy i cyrkowy jak i iluzjonistyczny. Fenomenalne pokazy dla dorosłych w środku nocy na dyskotece wprawią w świetny nastrój każdego imprezowicza. Moje wyjątkowe show dla dorosłych w dyskotece zapewnię jako cyrkowy klaun-iluzjonista. Jeśli masz wątpliwości, to zapytaj klub Helium o opinię.

To jeszcze nie wszystko !

Informacje potrzebne do wyceny pokazu klauna

Słowo klaun, czy ja mam prawo się nim posługiwać?

Klaun wyróżnia się specjalnym makijażem, w którym dominuje biel i czerwień. Klauni nie mówią podczas występów. Co najwyżej wydają dźwięki odzwierciedlające nastrój niebędące słowami. Bardzo ważną rolę odgrywa mimika. Biały puder pokrywający całą twarz, szminka wykraczająca poza usta i rumieńce pozwalają dostrzegać niewerbalne przekazy nawet tym widzom, którzy siedzą na odległych miejscach. Inne cechy to strój, którego charakterystyczne elementy to: groteskowo duże buty oraz luźne lub w inny sposób niedopasowane ubranie, sztuczny nos w kształcie czerwonej kuli jakby miał katar. Może być maleńki kapelusik z kwiatkiem na długiej antence, peruka lub sztuczna łysina. Całe ubranie powinno składać się z wielu jaskrawych kolorów. Może być jednolitym kombinezonem imitującym ogromny brzuch i uda. Skecze klaunów stanowią zwykle przerywnik głównego przedstawienia. Zawierają one najczęściej elementy slapstickowe i wymagające zdolności akrobatycznych. Źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Klaun

Najciekawsze anegdoty, oraz zwariowane zlecenia z dotychczasowej klaunady

Parada klaunów w Warszawie z pewnością zainteresowała wielu mieszkańców nie tylko samej Warszawy, lecz także wielu mniejszych miejscowości należących do stolicy jak i całe Mazowieckie a może nawet Polska. Nie muszę przypominać, że nie był to wynajem klaunów na urodziny dziecka. Choć szczerze mówiąc, nie umiem sobie wyobrazić urodziny dla dziecka, podczas których wystąpiłoby tylu klaunów. Bardzo duża ilość artystów nie tylko z Polski w jednym miejscu, to wydarzenie gwarantowało dużo ciekawych przedstawień artystycznych zwanymi potocznie atrakcjami dla dzieci.

Kiedy wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z klaunadą, jako rozpoczynający komik zostałem zaproszony do małej miejscowości w okolicy Rzeszowa w Podkarpackim na dyskotekę dla młodzieży i dorosłych. Klaun w dyskotece! Tak, nie pomyliłem tego wydarzenia z przyjęciem weselnym, ani żadnym jubileuszem lub urodzinami dziecka w Rzeszowie. Nie będę ukrywał, że było to dla mnie bardzo ciekawe a przede wszystkim nowe wyzwanie, któremu podołałem. Podczas tego niecodziennego zlecenia spotkałem się z bardzo miłym odbiorem uczestników imprezy. Natomiast komu jak komu, lecz mnie miasto Rzeszów jest bardzo bliskie.

To wydarzenie miało miejsce w Krakowie, właściwie to trochę na obrzeżach miasta. Jako klaun zostałem wynajęty na otwarcie lodowiska w Krakowie w Małopolskim. Może to trochę dziwnie brzmi, klaun na lodowisku. Jednak zaskoczenie przybyłych gości było bardzo duże. Choć nie byłem najlepszym łyżwiarzem, to udało mi się utrzymać „na nogach”. Mało tego, jeszcze tego samego dnia miałem zaplanowany program rozrywkowy do zrealizowania, który został zrealizowany w stu procentach. Oprócz występu klauna, wynajętych atrakcji dla dzieci na lodowisku było co niemiara. Czy mógłbyś sobie wyobrazić przyjęcie weselne na lodowisku? A może klauna na weselu na lodzie? Może kiedyś to będzie świetna atrakcja na wesela. A innym razem wesele z dużym basenem i strojami bikini.

Bardzo dawne temu zostałem wynajęty na przedstawienie dla dzieci. We Wrocławiu tuż przed występem przed szkolną i przedszkolną publicznością pobiłem swój rekord w jeździe na rowerze sztuką ekwilibrystyki. Stojąc na kierownicy i bagażniku na małym rowerku, pierwszy raz pokonałem dystans całej sali gimnastycznej. Całe dolnośląskie i Wrocław cieszył się ze mną na ten wyczyn, po tym jak pokazałem to uczniom szkoły i przedszkola. Od tego czasu mój pokaz na małym dziecinnym rowerku stał się moim najbardziej ulubionym występem. Dzieci jak i dorośli uwielbiają ten numer nie tylko na urodzinach, weselu, czy na pikniku firmowym. Gram go także na andrzejkach, balu karnawałowym, mikołajkach a przede wszystkim na dzień dziecka. Nie tylko we Wrocławiu przedstawiam show dla dzieci jak i dla dorosłych, lecz także na terenie całego kraju. Może w przyszłości będę próbował pobić rekord guinessa jako klaun na rowerku?

Nigdy nie zapomnę dzień dziecka w Kielcach, gdzie byłem wynajęty jako atrakcja dla dzieci, młodzieży, a także ich rodziców na rynku dużego miasta w Świętokrzyskim. Miasto Kielce było bardzo dobrze przygotowane na tego typu wydarzenie, a uczestnicy imprezy przybywali z całego Świętokrzyskiego na dzień dziecka. Oprócz mojego Show dla dzieci świadczyłem wtedy także usługę interakcji wśród publiczności pod sceną. Wielkim przyżyciem dla mnie było móc w moim kolorowym stroju zjechać z największej zjezdżalni na terenie wesołego miasteczka. Tego uczucia nie zapomnę nigdy, a przede wszystkim minę dzieci i ich rodziców na widok zjeżdżającego klauna na zjeżdzalni. Tego wydarzenia nie można było przeoczyć. Lokalne telewizje także uwieczniły to widowisko na filmie jak i zdjęciach. Jedno jest pewne, już nigdy nie dam się namówić na powtórzenie tego szaleństwa, nawet, jesli tysiąc dzieci będzie mnie prosić o ten wyczyn.

Ta śmieszna anegdota pochodzi z Katowic ze Śląska, która miała miejsce kilka lat temu. Zostałem zaproszony na przyjęcie urodzinowe z moim śmiesznym występem do Katowic. Od zawsze wiedziałem że ludzie, którzy mają poczucie humoru najczęściej pochodzą ze Śląska. Czterdzieste lub pięćdziesiąte urodziny dorosłych jest idealną okazją do świętowania. Nigdy nie wpadłbym na to, że w Katowicach na urodzinach podczas interakcji w trakcie występu starszy pan ściagnie spodnie aż do kostek. Całe wydarzenie wywołało ogromny śmiech wśród imprezowiczów jak i jubilatów na urodzinach. Którzy nie mogli się powstrzymać aż do końca przedstawienia. Nie będę opisywał w jakiej sytuacji miało to zajście, lecz bardzo dziękowałem losowi, że starszy Pan na tym etapie się poswtrzymał nie posuwając się dalej. Dodam, że podczas tych urodzin ten starszy Showman podniósł rangę mojego występu, co potwierdziły końcowe brawa za mój występ.

Znacie miasto Łódź? Ja nie znałem tego pięknego miasta do chwili, kiedy pierwszy raz pobiłem swój własny rekord w żonglowaniu piłeczkami. Tego dnia na Łódzkim rynku artystów z dziedziny żonlowania, cyrkowców i klaunów było wówczas wielu. Dodam, że nie był to zjazd klaunów na urodzinach dziecka, ani na weselu lecz najzwyklejsza parada klaunów (artystów). Ucząc się od najlepszych polskich jak i zagranicznych żonglerów udało mi się pokonać barierę w żonglowaniu trzema piłkami. Od tego wyjątkowego wydarzenia w Łodzi minęło już dużo czasu. Jednak takie osiągnięcie w Łódzkim, gdzie nauczyłem się żonglowania czterema piłeczkami pozostanie w mej pamięci na bardzo długo. Tego dnia najśmieszniejsze w tym wszystkim był fakt, że kiedy podczas żonglowania na wysokość, jedna z piłeczek zwyczajnie wpadła do rynny jednego z budynków znajdującego się na łódzkim rynku. Śmiechu było co nie miara, a ja straciłem jedną z moich ulubionych żonglerskich piłek.

Pierwsze z moich imprez dla dzieci były przyjęcia urodzinowe. Jednak to nie urodziny dla dzieci w Radomiu będą tematem tej zajawki, lecz sportowa impreza dla dzieci niepełnosprawnych. Moim zadaniem w Mazowieckim w centralnej Polsce było wówczas rozśmieszenie dzieci jak i dorosłych niepełnosprawnych podczas zawodów sportowych. Cały Radom śmiał się aż do płaczu, kiedy podczas naśladowania skoku w dal odpadł mi guzik, a moje kolorowe spodnie spadły niżej kolan, aż po kostki. Na szczęście tego dnia mój występ odbywał się w kolorowej bieliźnie ( w pajacyki) dlatego wszystkim opowiadałem, że to wszystko było zaplanowane. Aż boję się pomyśleć, gdyby podobna sytuacja spotkała mnie na urodzinach dziecka lub na weselu. Dlatego od imprezy w Radomiu na Mazowszu, zawsze noszę szelki. Lecz nie ukrywam, że planuję ten numer z opadającymi spodniami jak najszybciej włączyć do swojego programu nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Call Now Button