Klaun Fred do wynajęcia | Klaun na urodziny wesele piknik komunie imprezy dla dzieci

Klaun dla dzieci i dorosłych

Klaun Fred dla dzieci i dorosłych na urodziny, wesele, komunie, piknik, festyn, bal karnawałowy, dzień dziecka, otwarcie, jubileusz, urodziny.
Klaun do wynajęcia dla dzieci i dorosłych

Klaun Fred to gwarancja profesjonalnego występu na scenie, także prowadzenia animacji dla dzieci i dorosłych na każdej wymyślonej przez Ciebie imprezie. Klaun Fred występuje na scenie z nowym programem artystycznym połączonym z postaciami, między innymi: komik dla dzieci i dorosłych, klaun cyrkowiec dla najmłodszych, mim, klaun iluzjonista – czarodziej, kuglarz, animator dla dzieci, kabareciarz i showman dla dorosłych. W każdym roku powstaje nowy bardziej atrakcyjny program dla dzieci i dorosłych na wszystkie imprezy. Jako Klaun Fred nie boję się nowych wyzwań, swój kunszt prowadzę do idealizmu, aby razem z Tobą odnieść sukces. Pamiętaj! Nagłośnienie JBL 3000W w cenie usług klauna.

 Program „KLAUN FRED SHOW” – do 60 min

 • Klaun Fred „fajtłapa” – cyrkowe żonglowanie piłeczkami na wesoło do muzyki z udziałem widza
 • Klaun Fred i niewidzialny motocykl
 • Klaun do wynajęcia z występem na małym dziecinnym rowerku
 • Krótki parateatr clowna i wesoła pantomima
 • Komedia i kabaret – wesoły pokaz gry klauna na gitarze z wielkim pirotechnicznym show
 • Gagi klauna ze sztuczną bombą i prawdziwym palącym się lontem
 • Klaun do wynajęcia i pokaz iluzji dla dzieci i dorosłych na wesoło
 • Przedstawienie komediowe – clown z balonikami do modelowania
 • Krótki skecz kabaretowy o klownie wyłącznie z udziałem dorosłych
 • Show klauna z dużymi balonami, konkurs dla dzieci i dorosłych
 • klaun wykona śmieszny pokaz pt.„orkiestra” zaangażowanie całej publiczności
 • Klaun Fred nauczy dzieci łatwej choreografii i śpiewu piosenki ” Bawmy Się „
 • Klaun wykona pokaz dużych baniek mydlanych dla dzieci i dorosłych
 • klaun Fred zamknie wszystkie niegrzeczne dzieci w dużej bańce mydlanej
 • Klaun nauczy dzieci łatwej choreografii i śpiewu piosenki ” Bawmy Się „

Program KLAUN FRED SHOW + WODZIREJ + ANIMACJA = min. 120 min ŚWIETNEJ ZABAWY

 • klaun i nauka tańców z finalnym pokazem przy muzyce, możliwa lambada, własna choreografia country, kaczuszki, despacito, itp.
 • Klaun do wynajęcia prowadzi wyszlifowane zabawne konkursy integracyjne, sportowe (ruchowe) dla dzieci i dorosłych
 • Klaun Fred wymyślił autorskie zabawy z chustą animacyjną 5 metrów, jak i 10 metrów średnicy
 • Klaun do wynajęcia posiada innowacyjne taśmy animacyjne do wyścigu gąsienic
 • Klaun śpiewa razem z dziećmi ulubione piosenki, najlepiej w deszczu kolorowych baniek mydlanych
 • Wodzirej w stroju klauna wie jak i umie prowadzić wspaniałą zabawę przy muzyce nie tylko dla przedszkolaków
 • Klaun ma całe zaplecze animacyjne do prowadzenia konkursów, zabaw, iluzji, tańców – oprócz upominków
 • Klaun i profesjonalne nagłośnienie JBL PRX 715 2 x 1500W, mikrofony shure, odtwarzacz i dobra muzyka
 • Klaun ma złotą zasadę każdej imprezy ” zrobić wszystko, aby każdy się świetnie bawił „
Klaun Fred na urodziny, wesela, pikniki, bale, otwarcia, andrzejki, mikołajki.

Opis programu „KLAUN FRED SHOW”

Klaun Fred „fajtłapa” – żonglowanie piłeczkami

Klaun Fred rozpoczyna Twoją przygodę tym właśnie pokazem cyrkowym nazwanym Klaun Fred „fajtłapa”. W tym pokazie udział bierze także uczestnik z publiczności. Klaun Fred wykorzystuje swoje zamiłowania do teatru, komplet piłeczek, którymi próbuje żonglować i idealnie dobraną muzyką. Ten pokaz trwa prawie 4 minuty i rozpoczyna cyrkowo – komiczną przejażdżkę nie tylko na dużej scenie, ale także możliwy na małych urodzinach Twojego dziecka. Ps. Klaun Fred ciągle rozwija kunszt żonglowania, mam nadzieję, że nigdy się nie zatrzyma.

Klaun Fred na niewidzialnym motocyklu

Jak sama nazwa wskazuje, klaun Fred przedstawia rzeczywisty widok wsiadania i odjazdu na motocyklu za kulisy sceny. Przybranie odpowiedniej pozy, właściwa mimika, niepowtarzalne dźwięki z ust klauna podczas odpalania motocykla są śmiesznym elementem kolejnego show klauna Freda. Ten krótki pokaz spodobał się nie tylko dzieciom podczas imprez, lecz także jury w programie „Mam Talent”. Czas tego przedstawienia to ok. 1 min. Ps. Klaun Fred nie posiada motocykla!

Klaun i mały dziecinny rowerek

Mały rowerek towarzyszy klaunowi Fredowi od wielu lat podczas każdego występu nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Pokaz klauna na małym rowerku nie ogranicza się wyłącznie do „śmiesznej” jazdy. Clown Fred z rowerkiem prezentuje różne układy do muzyki Benny Hill. W końcowym etapie pokazu, klaun urządza sobie przejażdżki stojąc na kierownicy i bagażniku, na co widownia reaguje wielkimi brawami. Mały rowerek świetnie się sprawdza podczas występów na scenie, na urodzinach dziecka lub dorosłego, na weselu, komunii, na dniu dziecka, pikniku, festynie, balu dla dzieci, andrzejkach, na imprezie firmowej, podczas każdej innej okazji okolicznościowej. Spróbujmy sobie wyobrazić urodziny dorosłego – jubileusz (okrągłe 40, lub 50, 60 urodziny), goście świetnie się bawią a tu nagle na sale wjeżdża wesoły klaun na mini rowerku. Śmiech gości jest bezcenny. Pokaz na mini rowerku trwa ok. 2 min. Istnieje możliwość, aby klaun Fred po występie scenicznym przemieszczał się na nim wśród publiczności pod sceną zaczepiając dzieci i dorosłych (do ustalenia). Ps. Mini rowerek towarzyszył klaunowi Fredowi podczas występu w programie „Mam Talent”.

Parateatr klauna Freda

Parateatrem klauna Freda można nazwać cały jego występ na imprezie. Lecz najbardziej widocznym punktem tego programu będzie występ, podczas którego klaun Fred tworzy śmieszną postać przy użyciu statywu, wieszaka na ubranie, marynarki oraz czapki klauna. Powstała w ten sposób postać zaczyna tańczyć i przytulać się do klauna, który w tym czasie odwzajemnia uczucia oraz przedstawia sytuacje z użyciem ciekawych przedmiotów. Cały pokaz jest grany do zlepku kilku podkładów muzycznych, i trwa on ok. 6 min. Ps. Inna forma parateatru została wykorzystana przez klauna w programie „Mam Talent”.

Pirotechniczna gitara klauna

Klaun Fred nie potrafi zagrać na gitarze nawet sto lat. Lecz kiedy na scenie w jego ręce „wpadnie” ulubiona gitara, to za wszelką cenę próbuje na niej coś ciekawego zagrać i zaśpiewać. Choć fatalnie mu to wychodzi, to wynagrodzeniem widza staje się obraz palącej przez prawie 20 sek. gitary, która wyrzuca z siebie iskry na odległość 2 metrów.  To pirotechniczne przedstawienie jest całkiem bezpieczne wewnątrz obiektów za sprawą specjalistycznych ładunków pirotechnicznych – scenicznych. Wymienione ładunki nie dymią, i posiadają wszelkie atesty do użycia wewnątrz we wszystkich obiektach. Klaun Fred gra ten pokaz jako jedyny bez podkładu muzycznego, który trwa ok. 2,5 – 3 min.

Bomba klauna Freda !

Jeśli podczas imprezy jakiś uczestnik wytrąci klauna Freda z równowagi, to komik nie powstrzyma się nawet na chwilę, aby użyć prawdziwie wyglądającej bomby z palącym się lontem. Muszę Państwa uspokoić, gdyż wyżej wymieniona bomba jest wykonana ze styropianu i całkiem bezpieczna dla dzieci i dorosłych, posiada jedynie prawdziwy lont. Gag z bombą polega na tym, że klaun Fred próbuje oddać czarny rekwizyt jakiemuś widzowi, lecz zazwyczaj nikt go nie chce. Na początku gagu jest mały strach (lęk), lecz w momencie, kiedy w rękach klauna dopala się lont i klaun postanawia wyrzucić „straszny” przedmiot za grupę przerażonych dzieciaków, wszyscy uśmiechają się wesoło przekonując się, że to tylko styropianowa kula. Ten gag także odbywa się podczas muzyki, który trwa ok. 2 min. Ps. Gag z bombą klaun Fred przedstawiał w programie „Mam Talent”.

Pokaz iluzji na wesoło

Iluzja (magia), sztuczki iluzjonistyczne od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci, lecz także dorosłych. Klaun Fred przedstawia 2-3 pokazy z zaangażowaniem dzieci i dorosłych. W tym miejscu na pewno nie zdradzę sekretów jak klaun wykonuje te numery. Uchylę jedynie rąbka tajemnicy, że są to pokazy z prawdziwymi łańcuchami oraz kłódkami, iluzja z długim sznurem, kubkami z wodą, kartami, itp. Klaun Fred wykonuje pokaz iluzji przy cichym podkładzie muzyki. Pokaz zazwyczaj trwa od 4-8 min.

Pokaz klauna z balonikami do modelowania

Pewnie każdy widział animatorki, animatorów, klaunów, którzy „skręcali” kwiatki lub zwierzęta z baloników. Zazwyczaj animatorzy bez żadnych gestów i mimiki skręcają różne przedmioty, kwiatki lub zwierzęta przez godzinę lub dłużej. Jest to efekt długotrwały aż do znudzenia się dzieci i dorosłych. Klaun Fred zmienił wygląd takiego pokazu! Owszem, używa do pokazu takich samych balonów, lecz wykorzystuje je z wyobraźnią tworząc przy tym komediowe przedstawienie angażując do niego dzieci i dorosłych. Podczas tego pokazu dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, świetnie przy tym się bawiąc. Pokaz z balonikami do modelowania także odbywa się do muzyki, trwa od 6 – 8 min. Unikam „skręcania” kwiatków i zwierząt dla wszystkich dzieci. Czynię to jedynie podczas kameralnych imprez urodzinowych do 15-20 dzieci.

Krótki skecz o klaunie

Klaun Fred uwielbia kabaret. Nawiązując do nazwy występu, skecz jest bardzo krótki skierowany w kierunku rodziców (dorosłych).  Klaun Fred wykorzystuje skecz zazwyczaj podczas dużych pikników, koncertów, urodzin dorosłych (jubileuszy), dużych imprez plenerowych, imprez firmowych, na imprezach zamkniętych, weselach. Czas trwania skeczu ok. 1 min.

Klaun i mega duże balony

Duże balony klaun Fred wykorzystuje podczas konkursu dla wszystkich dzieci, młodzieży lub dorosłych. Duże balony cieszą się wielką popularnością podczas wszystkich imprez z udziałem klauna Freda. Dzieci kochają podrzucać olbrzymie kolorowe balony do góry. Średnica balonów ok. 1,5m. Czas konkursu z użyciem mega balonów to ok. 6-8 min. Duże kolorowe balony sprawdzają się idealnie na dużych imprezach plenerowych, a także na salach gimnastycznych z wysokim sufitem. Ps. Podczas tego konkursu, dzieci otrzymują mniejsze balony do zabawy.

Numer „Orkiestra” z zaangażowaniem całej publiczności

Klaun Fred wykonuje wiele numerów na scenie nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Pokaz pt. „Orkiestra” jest skierowany do osób dorosłych mogących przebywać w tym czasie z dziećmi. Klaun Fred podczas tego pokazu zaprasza na scenę pana i panią darując im odpowiednie rekwizyty, wydając im przy tym śmieszne polecenia, które muszą wykonać. W całym pokazie udział biorą wszyscy obecni przed sceną widzowie, którzy także wykonują zadanie prowadzącego. Nic nadzwyczajnego, a cieszy. O to w tym wszystkim chodzi, aby widz mógł przez chwilę poczuć rozluźnienie śmiejąc się z całego pokazu. Numer Orkiestra trwa ok. 5-6 min. Nadaje się na pikniki, festyny, imprezy plenerowe a przede wszystkim na imprezy firmowe, andrzejki, sylwester, oraz bal karnawałowy dla dorosłych.

Piosenka klauna Freda „Bawmy Się”

Dla potrzeb programu klaun Fred – Show, dawno temu artysta napisał piosenkę, którą śpiewa do dziś podczas imprez z udziałem dzieci. Podczas tego występu, klaun uczy dzieci kilka słów refrenu jak i własnej łatwej choreografii do całego utworu. Po szybkiej lekcji śpiewu i tańca w tle rozbrzmiewa podkład muzyczny stworzony przez Rzeszowskiego znanego muzyka. Dodam, że klaun Fred śpiewa ten utwór na żywo! Czas nauki wraz z jego wykonaniem to ok. 4 min.

Klaun nauczycielem tańca

Klaun Fred w swoim repertuarze posiada wiele ciekawych tańców, wiele z nich są jego autorstwa. Począwszy od: Despacito, Lambady, Country Roud, Kankan, Zorba, specjalnej choreografii Kaczuszki dla dzieci. Tańce religijne jak: Taki Duży Taki Mały, Nie miały Aniołki Choinki na Święta, itp. Nauka tańców przez klauna Freda świetnie się sprawdza podczas dużych imprez integracyjnych – pikników, festynów, koncertów, po małe kameralne przyjęcia komunijne, weselne, urodzinowe. Dodam, że klaun Fred nie zapomina o pociągu, wężach, oraz zabawach w kole, itp.

Klaun i pokaz dużych baniek mydlanych – zamykanie dzieci w bańce mydlanej

Kiedy klaun Fred zaczynał etap z dużymi bańkami, wówczas nie było jeszcze tak profesjonalnych płynów do dużych jak i małych baniek mydlanych. Klaun Fred jeśli coś robi, to wykonuje to z pasją. Dlatego na pokazach dużych baniek mydlanych dzieci jak i rodzice nie mogą oderwać oczu i z podziwem jak i wielkimi brawami oczekują, aby pokaz z bańkami nigdy się nie skończył. Pokaz mega dużych baniek mydlanych klaun Fred zazwyczaj wykonuje na koniec występu lub prowadzenia imprezy. Pokazy baniek świetnie nadają się na plener jak i na sale obiektów, na których odbywają się imprezy. Pokaz dużych baniek wykonywany jest na tle idealnie dopasowanej muzyki a ich wielkość sięga od 2 metrów średnicy, nawet do 20 metrów długości . Czas pokazu dużych baniek to ok. 5 min. Klaun Fred posiada także dwie maszyny do baniek (agregaty do baniek), które wykorzystuje w trakcie prowadzenia zabawy. Ps. Jeśli wewnątrz nie można wykonywać pokazu wielkich baniek, to z pomocą przyjdzie zwykła folia malarska, która zabezpieczy każdą podłogę.

Klaun Fred jako animator

Wszystko to co klaun wykonuje przed sceną trzeba nazwać animacją. Pragnę zaznaczyć, że klaun Fred jest świetnym animatorem czasu wolnego dzieci – animatorem zabaw dla dzieci. Wspólne śpiewanie z dziećmi znanych utworów, wszelkie zabawy z chustą animacyjną (klanza), rywalizacja z gąsienicami animacyjnymi, zabawy i konkursy dla dzieci, konkursy sportowe, quizy, zagadki to jedna wielka animacja dziecięca połączona z wodzirejką. Zdarza się, że klaun Fred zostaje zapraszany na duże imprezy wyłącznie z programem scenicznym klaun Fred – Show bez wyżej wymienionej animacji dzieci. Czas animacyjny dla dzieci zawsze jest do ustalenia, może się przedłużyć jak na weselu nawet do 3 – 4 godzin. Ps. Klaun Fred sporadycznie wybiera się na event wyłącznie z programem animacyjnym.

Klaun Fred i profesjonalne nagłośnienie

W tym punkcie napiszę wprost, nie da się przeprowadzić imprezy dla dzieci lub dorosłych bez profesjonalnego nagłośnienia. Na dużych plenerowych imprezach, nagłośnienie wraz ze sceną zazwyczaj zapewnia organizator. Natomiast jeśli Cię nie będzie stać na wynajem takiego nagłośnienia i sceny to pamiętaj – Klaun Fred zapewnia własne profesjonalne nagłośnienie sceniczne PRX 715 2 x 1500W z mikrofonami bezprzewodowymi i muzyką w cenie usługi! Jeśli organizator posiada własne nagłośnienie niższej klasy i mocy to klaun zamienia na własne w cenie usługi. Jakość usługi jest najważniejsza!

Klaun Fred do wynajęcia na imprezy:

 • Clown na przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub jubileusz dorosłego, urodziny
 • Klaun do wynajęcia na wesele dla dzieci i program animacyjny dla dorosłych
 • Clown na pikniki, festyny, imprezy otwarte i zamknięte
 • Klaun do wynajęcia na dni dziecka w plenerze, w domu kultury, w szkole lub przedszkolu
 • Clown na andrzejki w firmie, w szkole i w przedszkolu
 • Klaun do wynajęcia na mikołajki do firmy, przedszkola i szkoły
 • Clown na bale karnawałowe, choinki szkolne, karnawał w przedszkolach
 • Klaun na pierwszą komunię dziecka w restauracji, chrzciny w lokalu lub w domu”
 • Clown na otwarcia i urodziny firm, banków, sklepów, galerii
 • Klaun do wynajęcia prowadzenie promocji firmy, akcji promocyjnej w sklepie, w galerii, w bank
 • Clown w dyskotece, w klubie nocnym, w disco party
 • Klaun do wynajęcia złoży za Ciebie życzenia i wręczy upominek, prezent
Ocena Google
4.9