Konferansjer do wynajęcia | Konferansjer na otwarcie piknik promocje firmy

Konferansjer do wynajęcia na każdą imprezę

Szukasz doświadczonego konferansjera z poczuciem humoru? Świetnie Trafiłeś!

Prowadzenie imprez

Konferansjer, podobnie jak wodzirej to osoba publiczna, medialna, która prowadzi każdy rodzaj imprezy. Konferansjerka często kojarzy się tylko i wyłącznie z telewizją, a w gruncie rzeczy tak nie jest. Konferansjer do wynajęcia Bogdan Michalec podejmuje się prowadzenia praktycznie każdej imprezy. Można go więc groteskowo nazwać „stałym punktem programu”. Informuje na bieżąco o poszczególnych punktach trwającej imprezy. Zawodowy konferansjer stara się, aby przekaz był stanowczy, a zarazem ciepły i ujmujący podczas prowadzenia imprezy. Intonacja wypowiadanych słów powinna trafiać ciepłą nutą do uszu odbiorców, która skupia wzroki i wzbudza zainteresowanie osobą prowadzącego.

Praca jako konferansjer wymaga wiele prób, wyrzeczeń i ćwiczeń werbalnych. Czym może ująć konferansjer, pomijając wygląd i aparycję ( nie każdy ją ma ) oczywiście barwą swojego głosu i odpowiednią intonacją, akcentowaniem i potokiem słów, tworzących zdania składające się na wypowiedzi pełne pasji, ciekawości, tajemnicy, poczucia humoru, jednym słowem wzbudzające powszechne zainteresowanie wśród słuchaczy ( publiczności ). Konferansjer Bogdan Michalec nie boi się nowych wyzwań, na prowadzenie imprez nie przygotowuje się ” szablonowo”. Dobra konferansjerka – czy potrafi sprostać tym wszystkim wymaganiom Bogdan Michalec , przekonaj się sam.

Właściwy Konferansjer w zasięgu ręki

Konferansjer do wynajęcia na Twoją imprezę:

Prowadzenie licytacji, akcje promocyjne w galerii, piknik, festyn, dni miasta, koncerty plenerowe, a także imprezy wewnątrz, imprezy kulturalne, eventy religijne, targi. Także na otwarcie, urodziny, promocje firmy, animacje sprzedaży, konferencje, bale dla dorosłych (sylwester) i imprezy okolicznościowe.  Na imprezy prywatne, imprezy w galerii, w domach kultury, w urzędach, w instytucjach państwowych, wszędzie tam, gdzie jest potrzebny sprawdzony konferansjer.