Menu Zamknij

Konferansjer do wynajęcia na każdą imprezę

Szukasz doświadczonego konferansjera z poczuciem humoru? Świetnie Trafiłeś!

Prowadzenie imprez

Konferansjer, podobnie jak wodzirej to osoba publiczna, medialna, która prowadzi każdy rodzaj imprezy. Konferansjerka często kojarzy się tylko i wyłącznie z telewizją, a w gruncie rzeczy tak nie jest. Konferansjer do wynajęcia Bogdan Michalec podejmuje się prowadzenia praktycznie każdej imprezy. Można go więc groteskowo nazwać „stałym punktem programu”. Informuje na bieżąco o poszczególnych punktach trwającej imprezy. Zawodowy konferansjer stara się, aby przekaz był stanowczy, a zarazem ciepły i ujmujący podczas prowadzenia imprezy. Intonacja wypowiadanych słów powinna trafiać ciepłą nutą do uszu odbiorców, która skupia wzroki i wzbudza zainteresowanie osobą prowadzącego.

Praca jako konferansjer wymaga wiele prób, wyrzeczeń i ćwiczeń werbalnych. Czym może ująć konferansjer, pomijając wygląd i aparycję (nie każdy ją ma) oczywiście barwą swojego głosu i odpowiednią intonacją, akcentowaniem i potokiem słów, tworzących zdania składające się na wypowiedzi pełne pasji, ciekawości, tajemnicy, poczucia humoru, jednym słowem wzbudzające powszechne zainteresowanie wśród słuchaczy (publiczności). Konferansjer Bogdan Michalec nie boi się nowych wyzwań, na prowadzenie imprez nie przygotowuje się szablonowo. Dobra konferansjerka – czy potrafi sprostać tym wszystkim wymaganiom Bogdan Michalec, przekonaj się sam.

Właściwy Konferansjer w zasięgu ręki

Konferansjer do wynajęcia na Twoją imprezę:

Prowadzenie licytacji, akcje promocyjne w galerii, piknik, festyn, dni miasta, koncerty plenerowe, a także imprezy wewnątrz, imprezy kulturalne, imprezy religijne, targi. Także na otwarcie, urodziny, promocje firmy, animacje sprzedaży, konferencje, bale dla dorosłych (sylwester) i imprezy okolicznościowe.  Na imprezy prywatne, imprezy w galerii, w domach kultury, w urzędach, w instytucjach państwowych, wszędzie tam, gdzie jest potrzebny sprawdzony konferansjer.