Bogdan Michalec Show - One MAn Show - Piszę przemówienia okolicznościowe na każdą okazję

Wyłącznie moje autorskie podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe

Jako mąż i rodzic dwójki dzieci, zdarzało się, że potrzebowałem różne podziękowania-przemówienia dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu. Nie tylko podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, ale także dla rodziców, na różne koncerty, również na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.

Na własne potrzeby napisałem wiele podziękowań i przemówień, które sam miałem okazję publicznie wygłosić.

Pisałem już przemówienia dla Was na różne okazje, lecz najbardziej w sercu zapadnie mi napisana jak i wygłoszona mowa pogrzebowa dla mojego kochanego taty.

Z czasem podziękowań-przemówień z pewnością będzie przybywać. Mam nadzieję, że te skromne ( proste ) przemówienia przydadzą się także Tobie. Życzę Ci sukcesów podczas przemówień lub podziękowań na różnych wydarzeniach. Poniżej znajdziesz wiele ciekawych przemówień, a jeśli początek któregoś przemówienia przypadło Ci do gustu, to chętnie prześlę Ci całe podziękowanie lub mowę mailem.

podziękowania wzory przemówienia okolicznościowe, pisanie przemówień na zamówienie

Jeśli tutaj nie ma takiego podziękowania lub przemówienia jakiego szukasz, napisz lub zadzwoń. Chętnie napiszę oryginalne mojego autorstwa przemówienie na Twoją okazję.

Klaun dla dzieci i dorosłych

klaun do wynajęcia na urodziny, wesele, komunię a przede wszystkim klaunada

Przemówienie na ślub i wesele

Najdroższa Zosiu…, wykonawca Budki Suflera w piosence TAKIE TANGO pięknie zawarł słowa „ Bo do Tanga Trzeba Dwojga Zgodnych Ciał i Chętnych Serc”.

Kochana Zosiu i Zbigniewie pozwólcie, że Wasze przyszłe życie porównam do takiego TANGA. Dlatego życzę Wam, aby Wasze ciała i serca zawsze były „zgodne i chętne”, abyście zawsze szli przez życie tym samym krokiem bez najmniejszego potknięcia.,, Chcesz więcej? Napisz lub zadzwoń!

Podziękowanie od podwładnej siostry zakonnej dla matki przełożonej za 10 letnią funkcję

Droga Siostro …,

Nie ma takich słów, które mogą określić Twoją niezwykłą dobroć względem drugiego człowieka. Czas prędko płynie jak górska rzeka, która ciągle przenosi drobny piasek a czasami duże kamienie z miejsca na miejsce realizując tym samym niezwykły plan Boży.

Tak właśnie Ciebie droga Siostro … postrzegamy jak ten kamień, który zamienił się w gorące serce wypełnione po brzegi miłością do bliźniego… Chcesz więcej? Napisz lub zadzwoń!

Piękna Mowa Pogrzebowa dla mojego TATY

Szanowni Państwo, Kochana Rodzino, Drodzy Znajomi. Witam Was serdecznie na tej uroczystości. Wierzę, że tata jest szczęśliwy widząc wszystkich tu zgromadzonych. Jak pisze jedna autorka

„Sposób, w jaki spędzasz każdy dzień, kiedyś zsumuje się w sposób, w jaki spędziłeś życie”

Chcesz więcej? skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Stand Up na Imprezy Firmowe

stand up na imprezy firmowe i okolicznościowe z znanym komikiem

Podziękowanie dla Taty od dzieci

Kochany Tato, Wielkim szczęściem i radością jest dla nas dzisiejszy dzień, w którym wspólnie z najbliższymi możemy celebrować Twoje 70 – te urodziny.
To właśnie Ty, wspólnie z mamą uczyliście nas od najmłodszych lat… Chcesz więcej? skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Przemówienie z okazji nominacji na majora (kobiety)

Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.

Inicjatorem tego wydarzenia był przede wszystkim mój szef ( można podać imię i nazwisko), który podjął decyzję o awansie pierwszej kobiety w jednostce na oficera w stopniu majora. To jego otwarte i świadome podejście do zawodu żołnierza sprawiły, że dziś możemy świętować tak ważne dla mnie wydarzenie. Chcesz więcej? skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Przemówienie (podziękowanie) z okazji awansu wojskowego na majora

Witam wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności moich przełożonych, dzięki którym w dniu dzisiejszym mam możliwość dziękować za nieoczekiwany awans. Z tej okazji wyrażam wdzięczność wszystkim tym, którzy przyczynili się do mojej nominacji.Za docenienie i za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Zdaję sobie sprawę, że stopień majora to jeszcze większa odpowiedzialność … całą treść otrzymasz po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica – Rady Rodziców na zakończenie Szkoły – Gimnazjum

Szanowni nauczyciele, drodzy rodzice, kochana młodzieży. Dziś jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia, nasza młodzież opuszcza gimnazjum. Kończąc tę szkołę wchodzą w kolejny ważny dla nich etap młodzieńczego życia, a przede wszystkim jeszcze większej odpowiedzialności, wytrwałości i pracy, która ich czeka w poszczególnych placówkach edukacyjnych.

Jako rodzic jednego z uczniów, jestem bardzo dumna z tego, że mój syn uczęszczał właśnie do tej szkoły, ponieważ tutaj od najmłodszych lat uczono nasze dzieci współżycia społecznego, wrażliwości, cierpliwości, a przede wszystkim wpajano dzieciom jak bardzo ważna jest rodzina i wspólne zrozumienie… chcesz więcej? skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Przemówienie (powitanie) z okazji pierwszej rocznicy ślubu

Szanowni Państwo,
Od czasu zaślubin x z y minął już rok. Z pewnością wszystkim szybko minął ten czas. Dziś wspólnie świętujemy ich pierwszą rocznicę ślubu – zwaną papierową. Dlatego razem z dj-em, kamerzystą i fotografem pragniemy złożyć jubilatom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia i miłości, aby przez całe życie odkrywali w sobie coś nowego. A wszystkim zaproszonym gościom życzymy wspaniałej zabawy do białego rana. Szanowni Państwo. Proponuję wznieś pierwszy dzisiaj toast za zdrowie jubilatów. Sto lat. Gorzko.

Powitanie i prowadzenie na babskiej imprezie pod Warszawą

Dobry wieczór wszystkim Paniom.
Szanowne Panie,
Mam wielki zaszczyt powitać wszystkie dziś obecne tutaj Panie na piątej jubileuszowej Babskiej Imprezie zorganizowanej przez Panią Anię wraz z Panią Moniką. Proszę o wielkie brawa dla organizatorek.
Niecodzienny charakter tej imprezy od pięciu lat przyciąga z każdym rokiem jeszcze więcej uczestniczek. W imieniu organizatorek Babskiej Imprezy pragnę gorąco podziękować za tak liczne przybycie. Żywię nadzieję, że zwolenniczek Babskiej Imprezy z roku na rok będzie przybywać.
Miłe Panie, dzisiejszy jubileuszowy wieczór zapowiada się wyjątkowo. Są przewidziane ciekawe atrakcje, które będą paniom towarzyszyć w czasie tego spotkania. Niestety nie mogę więcej powiedzieć o atrakcjach, za to chciałbym opowiedzieć krótką anegdotę z ostatniego spotkania ze znajomymi. Tak się składa, że się pochwaliłem znajomym o tym, że będę na Babskiej Imprezie w liczbie ponad 200 miłych Pań. Na to słowa jednego z kolegów. Wiesz Bogdan, tak naprawdę to ja nie wiem, czy mam Ci zazdrościć, czy Ci współczuć.
Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór będzie dla wszystkich Pań wieczorem niezapomnianym. Życzę Paniom wspaniałej zabawy. Babską Imprezę uważam za otwartą.
Miłe Panie, a teraz proponuję wznieś toast za wszystkie uczestniczki Babskiej Imprezy śpiewając słowa do melodii.

Podziękowania – Prowadzenie licytacji na zabawie charytatywnej

Szanowni Państwo,
Już za chwilkę będę miał przyjemność prowadzić licytację. Jednak za nim się ona rozpocznie, muszę powiedzieć trzy zdania.
Cel tej zabawy przypomina nam, jak blisko nas znajduje się Dom dla Dzieci w ….
Mieszkają w nim dzieci, które marzą o największym skarbie na świecie – być kochanym przez rodziców.
Choć nie możemy spełnić marzeń wszystkich dzieci, to zawsze możemy je odwiedzać, a także wspierać przedmiotowo i materialnie. Nie zostało mi już nic innego, jak przejść do licytacji, pragnę jeszcze przypomnieć, że cały dochód z zabawy jak i z licytacji będzie przeznaczony na Dom dla Dzieci w ….
Jako pierwszy przedmiot pod młotek trafia…
Szanowni Państwo,
Licytacja dobiegła końca, imieniu organizatorów zabawy, dziękuję bardzo za tak wielką hojność. Kwota jaką udało się uzyskać to …. Bardzo proszę o wielkie brawa dla darczyńców, którzy brali udział w licytacji.
A mnie nie zostało już nic innego jak tylko się z Państwem pożegnać, życząc wspaniałej zabawy do białego rana. Dziękuję bardzo.

Podziękowania – Licytacja – podziękowanie dla sponsorów

Już za chwilkę będę miał przyjemność prowadzić licytację. Jednak za nim się ona rozpocznie, w imieniu Pani dyrektor przedszkola publicznego w …, Rady Rodziców i Komitetu Budowy Przedszkola dziękuję bardzo wszystkim sponsorom za okazaną hojność. Do długiej Listy sponsorów należą: Dodam, że wszyscy sponsorzy wsparli nas przedmiotowo, za co jeszcze raz wszystkim dziękujemy bardzo. Jeśli ktoś został pominięty, to bardzo przepraszam i także dziękujemy serdecznie za wsparcie. A Państwu dziękuję bardzo za tak liczne przybycie. Uczestnicząc w zabawie, wspierają Państwo przedszkole. Nie zostało mi już nic innego, jak przejść do licytacji. Pragnę jeszcze przypomnieć, że cały dochód z licytacji jak i z zabawy będzie przeznaczony na doposażenie nowego budynku przedszkolnego w Albigowej. Dla podniesienia prestiżu zabawy przygotowaliśmy dwa upominki dla zwycięzców licytacji. Jako pierwszy przedmiot pod młotek trafia… Licytacja dobiegła końca, wszystkim zwycięzcom dziękujemy bardzo za tak duże wsparcie finansowe.

Podziękowania kołu gospodyń wiejskich za przygotowanie posiłków

Te miłe Panie są sprawczyniami tego, że z tego budynku od kilku dni rozchodzą się piękne kuchenne zapachy. Po raz drugi, bezinteresownie, Koło Gospodyń Wiejskich z … przygotowało wszystko to, co można dzisiaj skonsumować. Dlatego w imieniu Pani dyrektor przedszkola publicznego w …, Rady Rodziców i Komitetu Budowy przedszkola, pragnę gorąco podziękować za cały trud w przygotowaniu tak pysznego menu. Dziękuję za poświęcony czas i profesjonalizm. Życzę dużo sił, zdrowia, realizacji nowych pomysłów i prosimy o jeszcze w kolejnych latach. Dziękujemy bardzo.

Podziękowanie, przemowa na pasowanie ucznia pierwszej klasy

Szanowne grono pedagogiczne, mili rodzice, kochane dzieci. Ten uroczysty dzień jest mi łatwo porównać do sportowców, którzy rozpoczynają swój najdłuższy bieg pod okiem trenera i kibiców. Tymi sportowcami są wszystkie tu obecne dzieci z pierwszej klasy. Doświadczonym trenerem jest Pani …, a kibicami jesteście Wy, drodzy rodzice. W imieniu własnym, całej rady rodziców i wszystkich tutaj obecnych rodziców, pragnę podziękować Pani dyrektor za symbol pasowania dzieci na uczniów pierwszej klasy. Pani wychowawcy bardzo dziękujemy za piękne, artystyczne przygotowanie dzieci do pasowania i za zaangażowanie w rozwój fizyczny, emocjonalny, a przede wszystkim rozwój edukacyjny naszych dzieci. Wszystkim rodzicom dziękuję za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Życzę Wam dużo cierpliwości podczas nadzoru dzieci, kiedy będą odrabiać zadania domowe. Aby nasze dzieci na mecie mogły odnieść największy sukces. Dzieciom życzę wszystkiego najlepszego, aby na Waszej drodze do ósmej klasy nie zabrakło uśmiechu i radości z bycia uczniem. Dziękuję bardzo.

Podziękowania, przemówienia na koncert wiosenny

Szanowni Państwo. Wszystkie dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie miłych pań z przedszkola. W imieniu wszystkich rodziców bardzo serdecznie dziękuję całemu gronu pedagogicznemu, za przygotowanie koncertu wiosennego, za włożony trud. Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym gościom za hojne datki. Zebrana kwota będzie przeznaczona na wyjazd dzieci do Pacanowa. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.

Podziękowania – Koncert i podziękowanie Pani dyrektor, rodzicom

Szanowni Państwo. Pierwszy koncert wiosenny zorganizowany przez nasze przedszkole odbył się w 2005r. Od tego czasu niemal corocznie nasze dzieci dla nas występują. To niecodzienne wydarzenie ma związek z trzema dobrymi sercami. Serce naszych przedszkolaków, to serce, które przez wiele tygodni powtarzało piękne wiersze i tańce. Cierpliwe serce nauczycieli, to serce, które przygotowuje nasze dzieci do pójścia do szkoły, które uczy życia i tak mocno kładzie nacisk na kulturę i sztukę. Efekty tej trudnej pracy mogliśmy zobaczyć choćby dzisiaj. Musimy pamiętać, że to serce nauczyciela niejednokrotnie pracowało bezinteresownie, często po godzinach pracy, choćby dlatego, aby przygotować dzieciom tak piękne stroje. Trzecie serce, to serce rodzica, babci, dziadzia, oraz całej zgromadzonej tutaj publiczności. Mili Państwo, bez Was, a także bez Waszej szczodrości tradycja koncertu wiosennego z pewnością by się zakończyła. Wszystkim tym wspaniałym sercom bardzo dziękuję w swoim imieniu, a także w imieniu całej Rady Rodziców Przedszkola Publicznego w …. Dziękuję Bardzo.

Ps. Jeśli znalazłeś tutaj coś dobrego dla siebie, a nie chcesz abym Ci przesyłał całą treść do wygłoszenia, to możesz wyrazić wdzięczność zapoznając się z moją pełną ofertą w górnym menu lub klikając w propozycje zdjęciowe wyżej, za co serdecznie Ci dziękuję.

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button