Podziękowania wzory przemowa przemówienie przykłady

Wzory podziękowań, przemówień

Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe. Jako rodzic dwójki dzieci, zdarzało się, że potrzebowałem podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego. Na własne potrzeby napisałem kilka podziękowań, przemowy, przemówienia, które miałem okazję publicznie wygłosić. Z czasem podziękowań - przemówień będzie przybywać. Mam nadzieję, że te skromne ( proste ) przemówienia przydadzą się także Tobie. Życzę Ci sukcesów podczas przemówień lub podziękowań na różnych wydarzeniach. Jeśli nie ma tutaj takiego podziękowania lub przemówienia jakiego szukasz, napisz lub zadzwoń. Chętnie napiszę oryginalne przemówienie na Twoją okazję.

Przemówienie (podziękowanie) z okazji awansu wojskowego na majora

Witam wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności moich przełożonych, dzięki którym w dniu dzisiejszym mam możliwość dziękować za nieoczekiwany awans. Z tej okazji wyrażam wdzięczność wszystkim tym, którzy przyczynili się do mojej nominacji.Za docenienie i za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Zdaję sobie sprawę, że stopień majora to jeszcze większa odpowiedzialność ... całą treść otrzymasz po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Przemówienie (powitanie) z okazji pierwszej rocznicy ślubu

Szanowni Państwo,
Od czasu zaślubin x z y minął już rok. Z pewnością wszystkim szybko minął ten czas. Dziś wspólnie świętujemy ich pierwszą rocznicę ślubu – zwaną papierową. Dlatego razem z dj-em, kamerzystą i fotografem pragniemy złożyć jubilatom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia i miłości, aby przez całe życie odkrywali w sobie coś nowego. A wszystkim zaproszonym gościom życzymy wspaniałej zabawy do białego rana. Szanowni Państwo. Proponuję wznieś pierwszy dzisiaj toast za zdrowie jubilatów. Sto lat. Gorzko.

Powitanie i prowadzenie na babskiej imprezie pod Warszawą

Dobry wieczór wszystkim Paniom.
Szanowne Panie,
Mam wielki zaszczyt powitać wszystkie dziś obecne tutaj Panie na piątej jubileuszowej Babskiej Imprezie zorganizowanej przez Panią Anię wraz z Panią Moniką. Proszę o wielkie brawa dla organizatorek.
Niecodzienny charakter tej imprezy od pięciu lat przyciąga z każdym rokiem jeszcze więcej uczestniczek. W imieniu organizatorek Babskiej Imprezy pragnę gorąco podziękować za tak liczne przybycie. Żywię nadzieję, że zwolenniczek Babskiej Imprezy z roku na rok będzie przybywać.
Miłe Panie, dzisiejszy jubileuszowy wieczór zapowiada się wyjątkowo. Są przewidziane ciekawe atrakcje, które będą paniom towarzyszyć w czasie tego spotkania. Niestety nie mogę więcej powiedzieć o atrakcjach, za to chciałbym opowiedzieć krótką anegdotę z ostatniego spotkania ze znajomymi. Tak się składa, że się pochwaliłem znajomym o tym, że będę na Babskiej Imprezie w liczbie ponad 200 miłych Pań. Na to słowa jednego z kolegów. Wiesz Bogdan, tak naprawdę to ja nie wiem, czy mam Ci zazdrościć, czy Ci współczuć.
Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór będzie dla wszystkich Pań wieczorem niezapomnianym. Życzę Paniom wspaniałej zabawy. Babską Imprezę uważam za otwartą.
Miłe Panie, a teraz proponuję wznieś toast za wszystkie uczestniczki Babskiej Imprezy śpiewając słowa do melodii.

Podziękowania - Prowadzenie licytacji na zabawie charytatywnej

Szanowni Państwo,
Już za chwilkę będę miał przyjemność prowadzić licytację. Jednak za nim się ona rozpocznie, muszę powiedzieć trzy zdania.
Cel tej zabawy przypomina nam, jak blisko nas znajduje się Dom dla Dzieci w ....
Mieszkają w nim dzieci, które marzą o największym skarbie na świecie – być kochanym przez rodziców.
Choć nie możemy spełnić marzeń wszystkich dzieci, to zawsze możemy je odwiedzać, a także wspierać przedmiotowo i materialnie. Nie zostało mi już nic innego, jak przejść do licytacji, pragnę jeszcze przypomnieć, że cały dochód z zabawy jak i z licytacji będzie przeznaczony na Dom dla Dzieci w ....
Jako pierwszy przedmiot pod młotek trafia...
Szanowni Państwo,
Licytacja dobiegła końca, imieniu organizatorów zabawy, dziękuję bardzo za tak wielką hojność. Kwota jaką udało się uzyskać to …. Bardzo proszę o wielkie brawa dla darczyńców, którzy brali udział w licytacji.
A mnie nie zostało już nic innego jak tylko się z Państwem pożegnać, życząc wspaniałej zabawy do białego rana. Dziękuję bardzo.

Podziękowania - Licytacja - podziękowanie dla sponsorów

Już za chwilkę będę miał przyjemność prowadzić licytację. Jednak za nim się ona rozpocznie, w imieniu Pani dyrektor przedszkola publicznego w ..., Rady Rodziców i Komitetu Budowy Przedszkola dziękuję bardzo wszystkim sponsorom za okazaną hojność. Do długiej Listy sponsorów należą: Dodam, że wszyscy sponsorzy wsparli nas przedmiotowo, za co jeszcze raz wszystkim dziękujemy bardzo. Jeśli ktoś został pominięty, to bardzo przepraszam i także dziękujemy serdecznie za wsparcie. A Państwu dziękuję bardzo za tak liczne przybycie. Uczestnicząc w zabawie, wspierają Państwo przedszkole. Nie zostało mi już nic innego, jak przejść do licytacji. Pragnę jeszcze przypomnieć, że cały dochód z licytacji jak i z zabawy będzie przeznaczony na doposażenie nowego budynku przedszkolnego w Albigowej. Dla podniesienia prestiżu zabawy przygotowaliśmy dwa upominki dla zwycięzców licytacji. Jako pierwszy przedmiot pod młotek trafia... Licytacja dobiegła końca, wszystkim zwycięzcom dziękujemy bardzo za tak duże wsparcie finansowe.

Podziękowania kołu gospodyń wiejskich za przygotowanie posiłków

Te miłe Panie są sprawczyniami tego, że z tego budynku od kilku dni rozchodzą się piękne kuchenne zapachy. Po raz drugi, bezinteresownie, Koło Gospodyń Wiejskich z ... przygotowało wszystko to, co można dzisiaj skonsumować. Dlatego w imieniu Pani dyrektor przedszkola publicznego w ..., Rady Rodziców i Komitetu Budowy przedszkola, pragnę gorąco podziękować za cały trud w przygotowaniu tak pysznego menu. Dziękuję za poświęcony czas i profesjonalizm. Życzę dużo sił, zdrowia, realizacji nowych pomysłów i prosimy o jeszcze w kolejnych latach. Dziękujemy bardzo.

Podziękowanie, przemowa na pasowanie ucznia pierwszej klasy

Szanowne grono pedagogiczne, mili rodzice, kochane dzieci. Ten uroczysty dzień jest mi łatwo porównać do sportowców, którzy rozpoczynają swój najdłuższy bieg pod okiem trenera i kibiców. Tymi sportowcami są wszystkie tu obecne dzieci z pierwszej klasy. Doświadczonym trenerem jest Pani ..., a kibicami jesteście Wy, drodzy rodzice. W imieniu własnym, całej rady rodziców i wszystkich tutaj obecnych rodziców, pragnę podziękować Pani dyrektor za symbol pasowania dzieci na uczniów pierwszej klasy. Pani wychowawcy bardzo dziękujemy za piękne, artystyczne przygotowanie dzieci do pasowania i za zaangażowanie w rozwój fizyczny, emocjonalny, a przede wszystkim rozwój edukacyjny naszych dzieci. Wszystkim rodzicom dziękuję za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Życzę Wam dużo cierpliwości podczas nadzoru dzieci, kiedy będą odrabiać zadania domowe. Aby nasze dzieci na mecie mogły odnieść największy sukces. Dzieciom życzę wszystkiego najlepszego, aby na Waszej drodze do ósmej klasy nie zabrakło uśmiechu i radości z bycia uczniem. Dziękuję bardzo.

Podziękowania, przemówienia na koncert wiosenny

Szanowni Państwo. Wszystkie dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie miłych pań z przedszkola. W imieniu wszystkich rodziców bardzo serdecznie dziękuję całemu gronu pedagogicznemu, za przygotowanie koncertu wiosennego, za włożony trud. Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym gościom za hojne datki. Zebrana kwota będzie przeznaczona na wyjazd dzieci do Pacanowa. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.

Podziękowania - Koncert i podziękowanie Pani dyrektor, rodzicom

Szanowni Państwo. Pierwszy koncert wiosenny zorganizowany przez nasze przedszkole odbył się w 2005r. Od tego czasu niemal corocznie nasze dzieci dla nas występują. To niecodzienne wydarzenie ma związek z trzema dobrymi sercami. Serce naszych przedszkolaków, to serce, które przez wiele tygodni powtarzało piękne wiersze i tańce. Cierpliwe serce nauczycieli, to serce, które przygotowuje nasze dzieci do pójścia do szkoły, które uczy życia i tak mocno kładzie nacisk na kulturę i sztukę. Efekty tej trudnej pracy mogliśmy zobaczyć choćby dzisiaj. Musimy pamiętać, że to serce nauczyciela niejednokrotnie pracowało bezinteresownie, często po godzinach pracy, choćby dlatego, aby przygotować dzieciom tak piękne stroje. Trzecie serce, to serce rodzica, babci, dziadzia, oraz całej zgromadzonej tutaj publiczności. Mili Państwo, bez Was, a także bez Waszej szczodrości tradycja koncertu wiosennego z pewnością by się zakończyła. Wszystkim tym wspaniałym sercom bardzo dziękuję w swoim imieniu, a także w imieniu całej Rady Rodziców Przedszkola Publicznego w .... Dziękuję Bardzo.
Zobacz jak może przemawiać na Twojej imprezie prowadzący.

Comments are closed.

Występy, pokazy, animacje i prowadzenie imprez jako konferansjer, wodzirej, animator, klaun Fred w miastach między innymi: Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Sanok, Jasło, Strzyżów, Łańcut, Gorlice, Dębica, Mielec, Jarosław, Stalowa Wola, Sandomierz, Zamość, Chełm, Krynica Zdrój, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, Wieliczka, Kraków, Bielsko Biała, Katowice, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Radom, Łódź, Warszawa, Opole, Wrocław, Kalisz, Kutno, Konin, Płock, Włocławek, Gniezno, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Leszno, Poznań, Bydgoszcz, Piła, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Stargard, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Międzyzdroje, Świnoujście, Słupsk, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Chojnice, Malbork, Elbląg, Włocławek, Płock, Ostróda, Olsztyn, Mikołajki, Giżycko, Łomża, Ełk, Suwałki, Augustów, Białystok, Siedlce, Biała Podlaska, Puławy, Kazimierz Dolny, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Śląskie, Podlaskie, Pomorskie, Mazowieckie, Cała Polska