Menu Zamknij

Wyjątkowy wodzirej na każdą imprezę

Szukasz doświadczonego wodzireja z poczuciem humoru? Świetnie Trafiłeś! Kim tak naprawdę jest wodzirej Bogdan Michalec? Można go porównać do „kapitana statku”, w którego rękach zależy pomyślność całego rejsu. Jeśli poszukujesz sprawdzonego wodzireja do wynajęcia na imprezy, to dobrze trafiłeś. Pamiętaj, odpowiedni wodzirej rozkręci każdą imprezę!

Wodzirej dla dzieci

Wodzirej dla dzieci
Wodzirej dla dzieci

Dla Bogdana Michalca – wodzireja, jakość i zadowolenie klienta są, najważniejsze. Bogdan Michalec zapewnia nowoczesną formę zabawy polegającą na nauce tańców (choreografii) – wodzirejki z finalnym jego wykonaniem do muzyki, między innymi: lambada, country roud, ale i kaczuszki – własna choreografia, cankan, zorba, bawmy się, despacito, agadoo i wiele innych. Znany wodzirej Bogdan Michalec bez trudu angażuje uczestników imprezy do wzięcia udziału w różnych zabawach, w konkursach, także z użyciem rekwizytów bez znaczenia na wiek. Bogdan Michalec to wyjątkowy wodzirej dla dzieci i dorosłych w obecnych czasach.

Wodzirej dla dzieci i dorosłych jest zapraszany, między innymi na: wesele, imprezę firmową, imprezy integracyjne, ale i na urodziny dziecka lub urodziny dorosłego, jubileusz, otwarcie i urodziny firmy, galerii i banku. Zaproś wodzireja na piknik, festyn, dzień dziecka, andrzejki, mikołajki, na bal dla dzieci, bal karnawałowy (choinkę szkolną lub przedszkolną), imprezę plenerową, imprezę zamkniętą i sylwester. Wodzirej Bogdan Michalec z wielkim odgłosem poprowadzi promocję firmy – akcję propomycjną.

Wodzirej dla dorosłych

Wodzirej dla dorosłych
Wodzirej dla dorosłych
  • wodzirej poprowadzi zabawne konkursy integracyjne dla dorosłych
  • zastosuje długie taśmy animacyjne dorosłych do wyścigu gąsienic
  • wodzirej do wynajęcia śpiewa piosenki razem z uczestnikami imprezy
  • poprowadzi wspaniałe zabawy dla dorosłych do współczesnej muzyki
  • wodzirej Bogdan Michalec zapewni wszystkie rekwizyty do konkursów, zabaw, iluzji, quizów, tańców wraz z profesjonalnym estradowym nagłośnieniem
  • doświadczony wodzirej kieruje się zasadą lepszy lekki niedosyt niż za dużo