Bogdan Michalec Show - One Man Show - Hit na weselu okazuje się klaun Fred ze swoim niezwykłym sho

Szalony pomysł? Co jeśli cyrk na weselu okaże się świetną atrakcją!

Każdy ślub i wesele jest największym wydarzeniem w życiu młodej pary. Niektóre z nich korzystają z pomocy konsultantów ślubnych, a pozostali na własną rękę zabierają się za organizację własnego ślubu i przyjęcia weselnego. Często pomagają im w tym rodzice, znajomi, koleżanki i koledzy. Jednak organizacja ślubu i przyjęcia weselnego może odnieść sukces po jednej jak i drugiej stronie. Wszystko zależy od zaangażowania się w ten najpiękniejszy dzień w życiu młodych ludzi pragnących zawrzeć związek małżeński. Z doświadczenia wiem, że jeśli wesele organizowane jest na własną rękę, to opieramy się na poleceniach weselnych wykonawców. „Bo jeśli mojej koleżance się podobało, to dlaczego mnie ma się nie podobać”? Przeważająca grupa „młodych organizatorów weselnych” zwyczajnie się nie zna na lub nie ma doświadczenia, dlatego boi się eksperymentować porywając się na nie sprawdzone usługi ślubne i atrakcje weselne. Natomiast w przeciwieństwie do tej grupy organizatorów weselnych, konsultanci ślubni wszystkich usługodawców weselnych powinni mieć już sprawdzonych. Rzadko jakaś usługa ślubna i weselna jest przysłowiowym „niewypałem”. Animator czy klaun dla dzieci do wynajęcia na wesele będzie lepszym wyborem?

Chcemy najlepsze atrakcje ślubne i weselne!

klaun na wesele najlepszym pomysłem na przyjęcie

Wesele przyjęciu nigdy nie jest równe, jedynym wyjątkiem zdarzają się wspólne przyjęcia. Mam na myśli dwie lub trzy pary młodych, którzy mają tych samych gości. Lecz taka sytuacja zdarza się z pewnością bardzo rzadko. Jedne wesela są duże, inne małe, lecz większość z nich utrzymuje ten sam styl. Są też zaślubiny jak i wesela w plenerze, lub w innych zwariowanych miejscach na terenie całego świata. Lecz w tym artykule chciałbym poruszyć istotę atrakcji ślubnych i weselnych. O temacie atrakcji weselnych mógłbym mówić godzinami, gdyż ten wyjątkowy temat ma naprawdę bardzo szerokie horyzonty. Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest to, że często ludzie w tej dziedzinie nie mają umiaru. Tak zwany „wyścig szczurów”. I nic w tym dziwnego by nie było, jeśli przez tę „gałąź atrakcji” ludzie często się zapożyczają na duże sumy pieniężne. Aby zapewnić sobie atrakcje na wesele, o jakich długo będzie się mówiło wśród znajomych.

Co można sądzić o animatorze na weselu? Czy animacje weselne traktować jak atrakcje?

Animatorzy dla dzieci od zawsze towarzyszą dzieciom podczas przyjęć weselnych. Lecz dlaczego tak jest, że niemal na każdym weselu mimo tego że inna twarz animatora to atrakcje dla dzieci są takie same? W skrócie odpowiem, powód jest jeden. Animator dla dzieci na weselu powiela zajęcia i zabawy animacyjne, które są praktykowane przez wszystkich animatorów. Nie skłamię mówiąc, że każdy animator dziecięcy na weselu organizuje czas wolny dzieciom z chustą animacyjną klanzy. Mistrzowie chusty poświęcają na ten element zabawy nawet 30 min. Wszyscy animatorzy robią duże bańki, małe bańki, malują dzieciom twarze, itp. Wielkim szaleństwem dla dzieci jest, kiedy animator zorganizuje dzieciom przeciąganie liny. Oczywiście, są animatorzy weselni, którzy mają tak zwane asy z rękawa. Są to między innymi: dmuchany zamek do skakania, wata cukrowa, popcorn, itp. Lecz czy te wszystkie zabawy dla dzieci są wymarzoną atrakcją dla dzieci? Czy dzieci po raz pierwszy na weselu spotkają się z animatorami? Czy aby na pewno animacje weselne dzieciom już się nie znudziły? Ostatnio sam jako gość miałem okazję uczestniczyć w przyjęciu weselnym. Oczywiście na weselu byli animatorzy, którzy zajmowali się dziećmi. Dla mnie taki poziom animacji muszę podpiąć pod opiekę dzieci na weselu. Mimo kolorowych strojów, poziom świadczonych usług animacyjnych podczas wesela był bardzo niski. Po chwili trwania tak zwanych animacji weselnych dzieci zajęły się własnym pomysłem na spędzenie przyjęcia weselnego. Najwyraźniej nie były zainteresowane tym, co ma do zaoferowania Pan animator jak i Pani animatorka na weselu.

Zdecydowanie lepiej zamówić klauna na wesele jako główna atrakcja na przyjęciu – atrakcja dla dzieci i dorosłych

Pewnie z pewnością ktoś mógłby mi zarzucić, że zamówienie klauna na wesele to zły pomysł. Że klaun, to taka atrakcja dla dzieci, która znajdzie swoje miejsce na urodzinach dziecka, lub innych przyjęciach jubileuszowych lub okolicznościowych dla dzieci. Inaczej mówiąc, wesele z klaunem to tak jakoś dziwnie brzmi, a dzieci od zawsze przywykły do animatorów dziecięcych na weselu. Nie neguję animatorów dziecięcych na weselu i ich pracę. Lecz uważam, że oprócz animacji można mieć na weselu atrakcje dla dzieci a także i dla dorosłych. Jak to osiągnąć? to bardzo proste! Wystarczy tylko zamówić prawdziwego klauna. Prawdziwy klaun to taka postać, która nie udaje animatora czasu wolnego, tylko jest doświadczonym artystą. Prawdziwy cyrkowy klaun, to taki, który umie żonglować, gra komiczne gagi bawiąc nimi wszystkie dzieci do łez. Jego sposób bycia, mina, uśmiech, odpowiednie podejście – nie każdy je ma ma być jego wizytówką zanim jeszcze zacznie swój występ. Miło będzie jeśli Wasz zamówiony weselny klaun będzie umiał „czarować” lub wykonywać ekwilibrystykę na małym dziecinnym rowerku. Prawdziwy klaun na weselu to nie animator – przebieraniec. To cyrkowy aktor komiczny, który zabawi także dorosłych na głównej sali tanecznej na weselu. Taki Showman ma na zadanie wprowadzić nastrój cyrkowy, komiczny i kabaretowy. Nie musi zapominać o szczypcie magii, pirotechniki scenicznej i interakcji z publicznością. Zawsze uważam, że śmiech, zaskoczenie i dobra zabawa, to atuty każdej udanej imprezy. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to zobacz jak ja, klaun Fred – Bogdan Michalec gram klaunadę na przyjęciu weselnym.

wynajem klauna na wesele dla dzieci i dorosłych

Te artykuły także mogą Cię zainteresować

Możesz polecić tę stronę?


Bogdan Michalec Show - One Man Show - logo czarne
Call Now Button